Перейти до змісту

Весняний карась


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Карась нереститься зара, браконьєри!

Потім плачетесь, що риби нема...

ну по перше у ставищі приватний ставок, значить власник знає, на що йде, дозволяючи вилов у нерест.

А по друге - для рибних господарств карась це паскудна риба.

Повільно росте, виїдає ікру іншої риби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не робіть з мухи слона. Як наголошували вище,став приватний,тому ні про яке браконь"єрство і мови не може бути. А якби власник так вже переймався нерестом,то не давав би ловити так,як це робить власник водойми в с.Городище. Та й не сильно ти наловиш,коли риб нереститься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не робіть з мухи слона. Як наголошували вище,став приватний,тому ні про яке браконь"єрство і мови не може бути. А якби власник так вже переймався нерестом,то не давав би ловити так,як це робить власник водойми в с.Городище. Та й не сильно ти наловиш,коли риб нереститься.

А що законодавство не поширюється на приватні стави? Та й приватних у нас ніби немає, є в оренді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо орендар зариблює став,то певне і йому вирішувати,чи будуть ловити в нерест,чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо орендар зариблює став,то певне і йому вирішувати,чи будуть ловити в нерест,чи ні.

Дякую, поржав. Тобто він вище закону? Це ніби якщо у мене пістолет, то мені вирішувати кому з нас належить твій гаманець ;)

Орендар, до речі, тут ні до чого. Порушують ті хто ловить у нерест рибу більше як на одну вудку. З них і спрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото хочеться тролити?Ну раз такий совісний,то і не їзди на рибалку. А то починається мова про одну вудку.Тема взагалі не про нерест і кількість вудочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не робіть з мухи слона. Як наголошували вище,став приватний,тому ні про яке браконь"єрство і мови не може бути. А якби власник так вже переймався нерестом,то не давав би ловити так,як це робить власник водойми в с.Городище. Та й не сильно ти наловиш,коли риб нереститься.

аааа, то то ВЛАСНИК має перейматись?! а я думав, що всі... А виявляється, в нас все як завжди "я встиг, після мене хоч трава не рости".

І коли я написав про нерест, я не казав про якийсь конкретний ставок якогось власника, я казав про природу взагалі.

До речі, ти не знаєш, як і звідки щороку з'являються карасики в маленьких ставочках, озерцях, калюжках, в яких такі от рибалки щороку виловлюють все підчисту? ;)

В школі вчив, як пташки переносять ікринки з однієї водойми в іншу? ;) От і подумай, ЗВІДКИ вони переносять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74

Я пам"ятаю зі шкільного курсу,те що ти нагадав,але всерівно дякую.

я не казав про якийсь конкретний ставок якогось власника

а я якраз про став,що знаходиться в оренді і про власника,який зариблює.

http://board.lutsk.ua/topic/41639-ribalka-v-charukov/page__st__270

пост №270. І вже не перший рік там рибалю,і вже не перший рік власник зариблює став.Сам заробляє і людям дає ловити.І його справа,чи в нерест це робити,чи ні. І я ніде навіть словом не згадав про

про природу взагалі.

Сам розумію. Хочете подиспутувати про браконь"єрів - згадайте сітки,електровудки,гості ночами в камишах і т.д. А так,це просто надання послуг,за які я плачу гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так,це просто надання послуг,за які я плачу гроші.

З яких пір оплата узаконює злочин? То вже і кілери в законі виходить по твоїй логіці. Не знав, не знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно,з "пустого в порожнє". Я більше не диспутую.

ЗЮ. Якщо вже бути аж надто придирливим,то і сельодку на ринку не варто купувати. Вона ж вся з ікрою,молочком. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно,з "пустого в порожнє". Я більше не диспутую.

ЗЮ. Якщо вже бути аж надто придирливим,то і сельодку на ринку не варто купувати. Вона ж вся з ікрою,молочком. ;)

А оселедці в Україні ловлять, керуючись українськими законами? Пєши єсчьо, яфшокє. о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel от цікавий ти чоловік.Лаври Гетто хочеш собі забрати?

В темі були фото улову з орендованого става. Були коментарі,що хтось браконьєр,що вона з ікрою. Я доводжу,що ніхто не браконь"єр,ніхто нічого не порушував. Ловили,бо власник ставу надав таку послугу.Дав добро ловити рибу,яку сам і запустив в став.А ти кожне моє слово перекручуєш,висмикуєш.То про злочинців,то про пістолет. Якби тема називалася,аля "Як я в нерест ловив рику на Хрінниківському водосховищі",або "Рибалка з човна на 3 вудки в Млинові",то було б що тролити.

ЗЮ. З наступаючим Великоднем,гарного св"ята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel от цікавий ти чоловік.Лаври Гетто хочеш собі забрати?

В темі були фото улову з орендованого става. Були коментарі,що хтось браконьєр,що вона з ікрою. Я доводжу,що ніхто не браконь"єр,ніхто нічого не порушував. Ловили,бо власник ставу надав таку послугу.Дав добро ловити рибу,яку сам і запустив в став.А ти кожне моє слово перекручуєш,висмикуєш.То про злочинців,то про пістолет. Якби тема називалася,аля "Як я в нерест ловив рику на Хрінниківському водосховищі",або "Рибалка з човна на 3 вудки в Млинові",то було б що тролити.

ЗЮ. З наступаючим Великоднем,гарного св"ята.

Забрати лаври Гетто в тебе? Нє-нє-нє, залиш собі. ;) Будеш від дощу ними прикриватися, хоча це і не дощ зовсім. ;)

п.с. До речі, оселедці нерестяться увесь рік, тому на базарі вони і з молочком і з ікрою. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Культура аж пре.Коли немає що сказати переходимо на особистості?

Видихай баєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Культура аж пре.Коли немає що сказати переходимо на особистості?

Видихай баєц.

Це я до твого рівня опустився, щоб тобі зрозуміліше було, чудік ти. :) Та й почав ти саменький просто в себе в оці колода не така помітна, як у мене скалка.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки nickel правий. Хоча закон про вилов риби в нерест трішки суперечить логіці (штучний ставок, штучно зариблений та ще й неаборигенними видами риб), але факт є.

Получається порушують рибаки, які приїжджають з п"ятьма вудками замість одної та лишаються на ніч, порушує і власник, бо таким дозволяє ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якій на закон? нерест? спустить ставок - той хазяїн , через місяць і до дупи в цій () закони.і нерест ( в законі ще дещо багато написано нє?) все в оренді вже на 50 років ( або взяа його до повного вилову риби). як хочуть так і морочать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

v1tk0v, тепер то само, тільки правильно розставляючи знаки пунктуації, а то ні чорта не зрозуміло з вашої тиради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

v1tk0v, тепер то само, тільки правильно розставляючи знаки пунктуації, а то ні чорта не зрозуміло з вашої тиради

добре , а ще той хозяїн - вас порядочних, не пустить без бабла , не з однею- не з десятьма вудками, в нерест чи нє.

або віддубасить :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой соррі, незамітив що став приватний, цілком підтримую zigorko....

просто в самого в селі браконьєри повибивали всю рибу, запускали мальок 4роки тому, вже знову нічого нема, став помаленьку заростає в болото...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вам цитатка, читайте, думайте. Я згідний з zigorko на 150%

Согласно ч.5 ст.59 Земельного Кодекса Украины рыбалка на водоемах проводится ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО с согласия собственника или по согласованию с пользователем водоема...

В спускаемом пруду туводных рыб может и не быть, т.е. там ВСЯ рыба запущена арендатором и является его собственностью, что подтверждается Актом зарыбления и платежными документами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вам цитатка, читайте, думайте. Я згідний з zigorko на 150%

Согласно ч.5 ст.59 Земельного Кодекса Украины рыбалка на водоемах проводится ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО с согласия собственника или по согласованию с пользователем водоема...

В спускаемом пруду туводных рыб может и не быть, т.е. там ВСЯ рыба запущена арендатором и является его собственностью, что подтверждается Актом зарыбления и платежными документами.

Це звідки ж такий брєд відкопано? Ост оригінальний текст 59 статті Земельного Кодексу, мова йде про ЗЕМЛЮ, а не про РИБУ. Скажу більше - в Україні ще з 1995 року діє Водний Кодекс. Мда... браконьєри у нас безграмотні :)

Стаття 59. Право на землі водного фонду

1. Землі водного фонду можуть перебувати у державній,

комунальній та приватній власності.

2. Громадянам та юридичним особам за рішенням органів

виконавчої влади або органів місцевого самоврядування можуть

безоплатно передаватись у власність замкнені природні водойми

(загальною площею до 3 гектарів). Власники на своїх земельних

ділянках можуть у встановленому порядку створювати

рибогосподарські, протиерозійні та інші штучні водойми.

3. Державним водогосподарським організаціям за рішенням

органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування

надаються у постійне користування землі водного фонду для догляду

за водними об'єктами, прибережними захисними смугами, смугами

відведення, береговими смугами водних шляхів, гідротехнічними

спорудами тощо.

4. Громадянам та юридичним особам органами виконавчої влади

або органами місцевого самоврядування із земель водного фонду

можуть передаватися на умовах оренди земельні ділянки прибережних

захисних смуг, смуг відведення і берегових смуг водних шляхів, а

також озера, водосховища, інші водойми, болота та острови для

сінокосіння, рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих,

рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення

науково-дослідних робіт тощо.

5. Використання земельних ділянок водного фонду для

рибальства здійснюється за згодою їх власників або за погодженням

із землекористувачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...