Jump to content

Гарний відпочинок для дорослих з дітьми в сосновому лісі в 15км від м.Луцька, з цікавими програмами для дітей. Батьки відпочивають – діти розважаються

Recommended Posts

Клуб активного дозвілля "Еквайн" пропонує сімейний відпочинок на лоні природи.

До Вашої уваги: гарне обладнане місце в сосновому лісі, мангали, аніматори для дітей з цікавими програмами, катання на конях і т.п.

Батьки відпочивають – діти розважаються! Ми знаходимося в 15 км від м. Луцька. Будемо раді відповісти на Ваші запитання за вказаними телефонами. Зустрічаймо весну та літо разом! :0035:CavGt.jpgUQpjx.jpgpC7tn.jpgZlMti.jpg

QK4UG.jpgfXF9S.jpgXQmFL.jpgPcX1g.jpg

контакти:

Оксана Николаевна

[email protected]

(067)763-01-80, (0332)29-13-09

я вже теж знайшов

Літня кінна Школа «Острів свободи», організована при Клубі активного відпочинку «Еквайн» «Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив», знаходиться в сосновому лісі – мальовничому куточку Волині за 15 км від м. Луцьк у Ковельському напрямку біля с. Копачівка.

«Острів свободи» призначений для відпочинку школярів 10-16 років. За зміну він може прийняти до 25 дітей. У Школі працюють кваліфіковані спеціалісти: вихователі, , медсестра, інструктори з верхової їзди, кухар, сторож...

Слухайте, маю пів-Копачівки рідні і ніколи про «Еквайн» не чув... Добре ховаються, певно :)...

Дайте більше інформації

я вже теж знайшов

[Слухайте, маю пів-Копачівки рідні і ніколи про «Еквайн» не чув... Добре ховаються, певно :)...

Дайте більше інформації

Це ви так шукали, чи так було вам потрібно. Інформація згодом.

ну звиняйте, ваш сайт закинутий, статті в інеті устарівші... не моя ж вина :)

І Ви мене направильно зрозуміли, в родичів я про Вас не запитував, просто ніколи від них про Вас не чув...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...