Перейти до змісту

Хочу купити КПК. Хто що порадить?


Рекомендовані повідомлення

Суть запитання в назві теми.

Хто який використовує?

Хто що порадить.

Чи дочекатись КПК HP iPAQ 200 анонсованої паном Plum'ом і не мучитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тільки для читання книг, то візьми чорно-білий Palm. Дешево і сердито. І батарейки вистачає на місяць :D

А якщо потрібен комфорт -- то HP iPAQ hx4700/hx4705. Головна його перевага -- шикарний 4" (найбільший, який я бачив в КПК) дисплей з роздільною здатністю 480х640 і великим діапазоном регулювання яскравості, що дозволяє комфортно читати і вночі і на яскравому сонці.

Ще одним шикарним рішенням для читання книг є такий цікавий елемент навігації як JogDial (коліщатко на боковій грані КПК) -- ним дуже зручно гортати сторінки. Така штука є в Palm-КПКшках Sony CLIE, RoverPC P3, ASUS P526 і інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нокію бери, нокію :boks:

шютка

як варіант для читання - електронні книги, я пробував - зручно не передати як, все таки майже А5 це щось. і по ціні спустились нижче $300

отака:

med_gallery_58_86_41370.jpg

Экран:

6”, бумагоподобный (eINK), черно-белый экран, 800 x 600 точек, 4 градации серого

Вспомогательный экран:

Черно-белый STN LCD, 256 x 96 точек, Сенсорный

Главное и неоспоримое достоинство E-Ink дисплея заключается в его визуальной схожести с обычной бумагой, благодаря чему не портится зрение и не устают глаза, в отличие от LCD или LED дисплеев. Кроме этого, он потребляет энергию только в момент обновления изображения и пока Вы читаете страницу, энергия не расходуется! Одного заряда аккумулятора достаточно для чтения, примерно, 10000 страниц текста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нокію бери, нокію :friday:

шютка

І до чого цей сарказм? Я читав книжки на Nokia N95 -- з її 2.6" дисплеєм вже досить зручно. Я вже мовчу про N800
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нокію бери, нокію :P

шютка

І до чого цей сарказм? Я читав книжки на Nokia N95 -- з її 2.6" дисплеєм вже досить зручно. Я вже мовчу про N800

Чи Е90... екран 800х352 - найкращий з усіх екранів, які є в мобільних телефонах. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього візьму

Fujitsu-Siemens Pocket Loox N560.

По характеристиках він мені подобається.

Плюс GPS можливо буду використовувати в авто (звичайно при наявності карт і бажання).

Хто що скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки да, на вінмобайлі навіть в такого навороченого девайса як HTC X7500 Advantage дисплей 640х480, і більшого я поки не зустрічав.

А в Fujitsu-Siemens N560 GPS модуль швидше "аби було", ніж для практичного застосування. Дуже тормозний і легко втрачає сигнал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього візьму

Fujitsu-Siemens Pocket Loox N560.

По характеристиках він мені подобається.

Плюс GPS можливо буду використовувати в авто (звичайно при наявності карт і бажання).

Хто що скаже.

Я колись собі хотів цей Лукс. Але передумав. Почитав огляди, зважив все... ГПС там хреновий. Зборка - теж так собі. Екран (якраз для читання незручний, бо не має мінімальної підсвітки, і в темноті заяскравий виходить) - хоч і 640х480, але слабенька батарея (а якщо її ГПСом нагрузити - ваще здохне). Крім того, екрани в ПокетЛуксах гірші від ХюлетПакардовських. Крім того, 64 мб оперативки. Для більшості задач вистачить, але якщо брати ГПС і серйозні карти - то може вилітати. В мене Візіком Навігатор при 64 оперативки на комунікаторі працював тільки тоді, коли я відключав все, що можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:o

Відговорили.

Ідемо далі.

Виходить що окрім запропонованої HP iPAQ hx4700/hx4705 варіантів більше нема?

Уточню.

Хотілось би VGA 640*480 і Windows Mobile 5.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочекайся HP iPAQ 200. Особисто я для себе хочу саме цю модель - це найкраще, що нині є. І оскільки в мене в грудні день народження - то я вже приблизно знаю, який зроблю собі презент :P

В продажі ця модель очікується в жовтні-листопаді. Отже, в грудні вона продаватиметься і в Україні.

Єдине, що може змінити моє бажання - це якщо Асус анонсує щось ще краще, і випустить його в продажу до нового року.

А ГПС... я купив собі окремо ресівер - і задоволений. Працює і з мобілкою, і з КПКшкою, і з ноутбуком. 11 годин автономної роботи. Чудова чутливість. Так що якщо в автомобіль - то таку річ можна стаціонарно десь закріпити, провести до неї живлення і забути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, тоді не звужуй свій вибір на КПК з гпс-ом. Вибирай КПК/комунікатор який подобається, а за 600 грн гпс-модуль купити і блютузом це звязати не проблема. крім того за свідченням очевидців це навіть практичніше. гпс-модуль можна так і залишати в машині, і кріпити подалі під лобове...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Yarchik

Я напевно теж дочекаюсь цієї моделі.

Хювлет він і в Африці.... народний бренд.

To b0rg

GPS для мене не головне.

Це була так опція.

І в авто що я хочу собі купити скоріше навігація автоматом буде іти.

Тема закрита будемо чекати анонсованої моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи Е90... екран 800х352 - найкращий з усіх екранів, які є в мобільних телефонах. :D

е90 зараз не вартий тих грошей що за нього просять :D

Больше половины коммуникаторов Nokia E90 возвращаются из-за брака

Эксплуатация нового коммуникатора Nokia E90 конечными пользователями привела к обнаружению двух серьёзных дефектов. Во-первых, во время разговора в динамике E90 проявляются посторонние шумы и треск, а во-вторых - клавиатура коммуникатора в сложенном состоянии царапает дисплей. Уровень возврата коммуникаторов этой модели местами достигает 70 процентов всех купленных устройств. Представитель Nokia Enterprise Division Тереза Парентау сообщает, что компания Nokia рассчитывает справиться с выявленными проблемами. Так, дисплей Nokia E90 будет покрыт более крепким защитным слоем, а конструкция клавиатуры существенно модифицирована. Кроме того, планируется выпуск специального обновления программной начинки коммуникатора, которая должна справиться с проблемой посторонних шумов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-первых, во время разговора в динамике E90 проявляются посторонние шумы и треск
В мене така проблема була в N95. Схоже, що nokia закупила партію неякісних динаміків. Я свій в DarkMonk'а поміняв за 20 грн на аналог зі старішої партії (в ньому контакти розміщені не так, а на платі в телефоні контактні площадки є і під старий і під новий динамік) і мав щастя :D

Хоча згідний, не дуже радує перспектива лізти в апарат за 1300 баксів і щось там міняти.

а во-вторых - клавиатура коммуникатора в сложенном состоянии царапает дисплей
а це дійсно проблема, з якою в N71 так і не справились, а просто потихеньку вивели апапат з продажу.

Про це вже сьогодні писали ТУТ і ТУТ

Кроме того, планируется выпуск специального обновления программной начинки коммуникатора, которая должна справиться с проблемой посторонних шумов.
Значить проблема не така, як буа в мене на N95. Ну, якщо проблема вирішується новою прошивкою то це реально не проблема. А от з клавішами і дисплеєм -- гірше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

       Я би дочекався достойних конкурентів Айпада, на якомусь Windows PE або Андроїді, там і якогось Ворда запустиш, і "рулонну" USB-клавіатуру підключиш.  Як показує практика, з часом хочеться більшого, і  практично за ті самі гроші (конкретніше -мобільного нету на екрані у 7-10 дюйм) ;)

А книжки мені зручно читати і на великому екрані мобількника, головна перевага  - бібліотека завжди під рукою :) (особливо виручало в довгих чергах по різним "інстанціям")  

2.3" (DUOS 880), орієнтація потрет,  мені було цілком достатньо і комфортно.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...