Перейти до змісту

Луцьк - Крим на велосипеді


oleroy

Рекомендовані повідомлення

доїхати, думаю, цілком реально, але дорога далека і дуже багато ризиків. не радив би їхати самому. не доведи Господи щось станеться - зле стане (цілком реально при таких навантаженнях), впадеш з вела і пошкодишся, в халепу яку вскочиш і т.д. і т.п.... це життя, всяке буває. хто допоможе? а з кимось все ж надійніше. і тобі спокійніше, і дівчині. навіть, якщо все гут і дістанешся до пункту призначення, думаю, будеш як вижатий лимон і яким тоді буде відпочинок з дівчиною?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю краще вже з дівчною разом їхати на вєліку, ну звичайно якщо вона це любить.

Взяти палатку, спальники і так далі, зробити собі таку собі подорож до моря.

Назад їхати потягом...

А так уявіть себе, ви поки "докрутете педалі", приїдете "мертві", захочете відпочити пару днів, а що тоді буде робити з вами ваша дівчина?

Сама ходити на пляж купатись, бо у вас тільки й буде одна мисля "виспатись".

PS: це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто бувалий, маю питання до Вас:

А як тримати каденс у 80-110 обертів? Ну типу рахувати постійно до 3 про себе чи як, щоб обійтись без вело комп'ютера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто бувалий, маю питання до Вас:

А як тримати каденс у 80-110 обертів? Ну типу рахувати постійно до 3 про себе чи як, щоб обійтись без вело комп'ютера...

Навряд чи кілька років досвіду робить мене "бувалим", але моя порада така - спробуй прослідкувати свій каденс, тоді коли він якраз 80-110 обертів, звернувши увагу на те, як швидко ти крутиш. Тобто, суб'єктивно ти думаєш, що ти крутиш швидко або взагалі дуже швидко. Відповідно, коли ти наступний раз будеш крутити швидко або дуже швидко (на основі твого сприйняття швидкості педалювання), то будеш знати, що каденс якраз 80-110.

Маючи велокомп"ютер можна дивитись на швидкість, тобто 25-26 км/год на передачах 3-4 - це якраз той хороший каденс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки Ви доїдете до моря Вам вже нічого не захочеться.

Наскільки я зрозумів, ТС в кайф не саме море, а сам процес подолання шляху ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха муха, як ви до моря плануєте їхати, я не знаю?!

Я що дня протягом останніх 8 днів катаю не менше 20-25км в день, так ось вчора за вечір з 18.00 по 21.30 катнув понад 40км з перервами на квас і буасонівський "Бакукал", то прийшовши додому "зжер" практично все, що дружина наготувала на сьогодні.

І ось зараз ще сиджу сонний і голодний на роботі та шукаю, що б таке з"їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха муха, як ви до моря плануєте їхати, я не знаю?!

Я що дня протягом останніх 8 днів катаю не менше 20-25км в день, так ось вчора за вечір з 18.00 по 21.30 катнув понад 40км з перервами на квас і буасонівський "Бакукал", то прийшовши додому "зжер" практично все, що дружина наготувала на сьогодні.

І ось зараз ще сиджу сонний і голодний на роботі та шукаю, що б таке з"їсти.

не суди по собі, 20-25 км- це відстань до Гаразджи і назад, котру літом група проїзжала зранку за 2 години, з купанням на 15-30хв, а потім всі йдуть на роботу ))) (принаймі на Аісті для мене не було напряжно це зробити)

40 км - це невеличка відстань для середньої покатушки.

почитай про покатушки шосейників Луцьк-Рівне-Дубно-Луцьк +20 км на озеро для купання (Лекс писав колись)

і т.д.

Кожному своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха муха, як ви до моря плануєте їхати, я не знаю?!

Я що дня протягом останніх 8 днів катаю не менше 20-25км в день, так ось вчора за вечір з 18.00 по 21.30 катнув понад 40км з перервами на квас і буасонівський "Бакукал", то прийшовши додому "зжер" практично все, що дружина наготувала на сьогодні.

І ось зараз ще сиджу сонний і голодний на роботі та шукаю, що б таке з"їсти.

Що тебе спонукало пересісти з 4 на 2 колеса? Криза чи що :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 5-а точка не болить при довгій їзді чи це тільки в мене так?) Після поїздки Луцьк Чабені = 80 км, сидіти боляче(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 5-а точка не болить при довгій їзді чи це тільки в мене так?) Після поїздки Луцьк Чабені = 80 км, сидіти боляче(

Гарно підібрана сідуха і велопамперс - і нічого не болить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велопамперс

Після перших 50 км вже ніякий памперс не допомагає. Перевірено на пасхальному поході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буваю, коли катаюсь, проїзджаю 50-80 км, 5-та точка ще ніколи не боліла, взагалі, слава Богу, нічого ніколи не болить після покатушок)) Памперсами ще не користувався. Думаю, мені повезло з сідлом, воно у мене з дорожного комфортного вела Iscassele Shock Flex System (з двома пружинами). Спочатку хотів міняти на жорстке, але зараз думаю, нехай це буде, так як повністю влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тебе спонукало пересісти з 4 на 2 колеса? Криза чи що )))

А хто сказав що я пересів, це просто додатковий засіб пересування, та й спосіб підтримувати себе в формі. Розширюю коло можливостей так би мовити! ;)

2 madkot я не оспорюю, що форма різна і за день можна проїхати більше, але 1000 км це ж скільки тра енергії і сил???

Колись знайомі велосипедисти на дачу на "Веснянку" велосипедами їздили, так перші 2-3 години по приїзді вони тупо відлежувалися :), а вже після того лише починали по троху поратися. Продовжилося це не довго.

Бідна дівчина, в кращому випадку точно після такої поїздки прийдеться на одинці ходити на пляж, в гіршому носити ліпісіни в больнічку. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз трішки катаюсь - 50-60 км в день середня покатушка без втоми, для задоволення. Якщо підтримувати форму на велосипеді, після 100 км ще живчик. В неділю їду 120 км після обіду, бо опівдні дуже шкварить. Недавно так покатався - руки та лице спалив (загорів). Сідло жорстке в міру, на мягкому стільки не проїхати + памперс спасає, але раніше в простих шортах катав - з непривички боліла, з часом перестає (натреновується :_07: ) Пити, пити, пити в дорозі хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 madkot я не оспорюю, що форма різна і за день можна проїхати більше, але 1000 км це ж скільки тра енергії і сил???

Колись знайомі велосипедисти на дачу на "Веснянку" велосипедами їздили, так перші 2-3 години по приїзді вони тупо відлежувалися :), а вже після того лише починали по троху поратися. Продовжилося це не довго.

на Веснянку при спокійному темпі 15-25 км/год. заяїжається за годину-півтори, при цьому жодного дискомфорту не повинно бути, якщо: 1) правильно встановлене сідло

2) є певна практика заїздів на 10-15 км до того, хочаб тиждень-другий.

3) нормальне вживання води та їжі

4) нормально налаштований велосипед

на Аісті я заїзжав на дачу за годину та 15 хв, ще коли він був без планетарки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...та й спосіб підтримувати себе в формі.

І з безсонням теж допомагає боротись ;) 50 км і маєш здоровий сон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ото ж. Заїхати не проблема, тра ще день в "активному" темпі відбути і назад. У випадку поїзки на 1000 км аналогічно 5 днів так провести, мінімум :)

До цього тра дуже серйозно готуватися, а після цього ще серйозніше поновлювати сили. А як ти їх там поновиш, якщо їдеш туди з дівчиною? краще побережи сили для дівчини, їдь поїздом :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після перших 50 км вже ніякий памперс не допомагає. Перевірено на пасхальному поході

Дискомфорт є, але ж не біль, навіть після 100 км покатушки в мене на наступний день не було ніякої болі в 5 точці, хоча в той день я її намуляв добряче :)

Зараз катаю приблизно по 40+ км в день, в основному в звичайному одязі, напевно дупа вже звикла - бо ніяких больових відчуттів в ній давно не помічав, в загальному все тренується та звикається до нагрузок, мені спочатку 20 км на велосипеді було як подорож у відкритий космос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...