Перейти до змісту

Парфюмерия.А что выбираете вы?


Arven Rivendell

Рекомендовані повідомлення

Девочки, да и не только, такая вот темка созрела. Очень люблю духи, но и очень серьезно отношусь к их выбору.День рождения на носу и мне обещан любой аромат который я выберу. Стало любопытно, что нравится вам?Какие у вас духи или парфюмированная вода? Почему именно этот запах?Вы выбираете один аромат, или пользуетесь сразу несколькими?

Я пока остановила выбор на Ricci Ricci от Nina Ricci, уже и потестила в "Галереї парфумів", дома у меня есть "Viva la Juicy" от Juicy Couture(хорошо иметь подружку из Штатов))), есть Zara шоколадные такие, совсем недорогие, но мне нравится запах, есть уже остатки Chanel "Coco Mademoiselle", тоже подарок, так как для меня дороговаты, есть у меня и страшная тайна...люблю ароматы от Britney Spears)))))))ну нравятся и все тут)))) Расскажите что у вас)))Интересно, ну и может что то посоветуйте. Судя по тому, что написала выше, я любительница сладких ароматов)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Моя остання любов це "Green Tea" від L`Occitane.

І в мене теж є секрет :_08: : перед тим, як лягати спати мушу хоч разочок ними побзизкатись :P:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене теж є секрет :_08: : перед тим, як лягати спати мушу хоч разочок ними побзизкатись :P:rolleyes:

Надо взять на заметку :g17::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив дівчині Bulgari Omnia дуже класні

)))Какие именно?Там разные Omnia, какой цвет упаковки?)Девушке понравились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

синя упаковка а різновид їх не памятаю але запитаю точну назву.. так їй дуже сподобались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобаються Versace Versense. Аромат ненав'язливий і водночас вишуканий - саме те, що потрібно в теплу пору року. Правда, не надто стійкий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я виявилась жахливим консерватором, уже більше 10 років незмінні Calvin Klein One і Rochas Aqua Woman.

А їх то знімають з виробництва, то знову з'являються, а міняти і не хочеться :( Люблю унісекс, морські і свіжі нотки.

Aquawoman то стали просто моїм особистим запахом, по них впізнають мою присутність :D Ну і не раз чую компліменти щодо аромату.

Разок проскакували подаровані Lanvin Rumeur 2 Rose. Непогані. Єдині подаровані, що використались.

P.S.Маю ще парочку надарованих новинок, оригінали, мені знайомі з Берліну привозять, але не моє.

Може кого зацікавлять: HALLE by halle berry - аромат 2009 року і Betty Barclay - Style by Night - аромат 2012 року.

Відпродам дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої

Basi_ArmandinRed.jpg1_b00577900_1222936834.jpg363-429-large_thm.jpg

Розташовані в порядку "любові" ))

Ой, я тоже оочень люблю Нину, именно в зелененькой баночке,но ее купить проблемно, лимитированный выпуск, потому решила купить "Ricci ricci".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

до уваги любителів квітково-фруктових ароматів)

мені подарували "Гарденію" з нової "Флори" Гуччі, (30 мл)

post-9912-0-59287400-1369140305_thumb.jp

початкова нота: груша, червона смородина

нота "сердця": гарденія, червоний жасмин

кінцева нота: пачулі, коричневий цукор

але не моє, такий аромат підходить молодшим і безтурботнішим)

я такими користуюсь:

post-9912-0-92479200-1369141126_thumb.jp post-9912-0-93937900-1369141492_thumb.jp

в "Брокарді",здається, вся "Флора" від Гучі в р-ні 600 грн. тридцятки, продам за 400

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Маю слабість до парфумів - і сама купую, і дарують, але все одно найулюбленішими вже багато років залишаються "Live" від Дженіфер Лопез

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

nd.4601.jpg

Мои новые.

Верхние ноты: Зелень, Бергамот

Сердце: Жасмин, Фрезия

База: Сандал, Мускус

Слегка табачный запах, который так похож на мужской но тем не менее такой женственный - я влюбилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобаються від Dzintars

доступна ціна і не китайська підробка.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобаються від Dzintars

доступна ціна і не китайська підробка.....

А как насчет стойкости?Мне как то во время презентации нанесли на руку что то от Dzintars, но не сказала бы что аромат был стойкий...Может смотря какие именно...

А я в duty free вот такими обзавелась

665.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

nd.4601.jpg

Мои новые.

Верхние ноты: Зелень, Бергамот

Сердце: Жасмин, Фрезия

База: Сандал, Мускус

Слегка табачный запах, который так похож на мужской но тем не менее такой женственный - я влюбилась.

сподобалась "композиція" компонентів :g15: , а де можна купити? раніше не потрапляла до уваги така ТМ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

початкова нота троянда

нота серця аніс, вербена

кінцева нота бодян

nd.33.jpg

хочу спробувати ось цей:

70_1377359510.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для мене мої парфуми чітко поділяються на зимові, весняні, літні...Коротше- по сезону. Влітку з задоволенням "носила" Lacoste Pour Femme. Років два користувалась Chalel Coco Madmoiselle, парфум дуже класний, але захотілось змінити його) Зараз користуюсь D&G The One - я їх обожнюю! Запах мускусно-бергамотово-мандариново-неповторний)) Взимку під шубку мої улюблені - Guerlain Shalimar ( шлейфові такі - ух!).

post-18184-0-27671200-1385198126_thumb.j

post-18184-0-57833200-1385198137_thumb.j

post-18184-0-18404100-1385198143_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...