Перейти до змісту

Запрошую на безкоштовні зачіски


Bestie

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Щосуботи з 10-12 години є можливість безкоштовно зробити стильну і гарну зачіску, стрижку, покраску волосся як чоловікам так і жінкам. Молодому перукареві дуже потрібна практика.Все відбувається під наглядом майстра.

Якщо покраска-то ваша фарба, а зачіска-то по можливості ваші рогачі та невидимки.

Практикується пока на мені, бо сиджу в декреті і вийти з доми на довго немає можливості.

Не проходимо повз. Всі питання сюди, або в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контакти / паролі / явки?

0661701262 Іванка

Приміщення комбінату

Телефонуйте-домовимся

Офтоп

сиджу в декреті

Хороша звістка - вітаю)

Дякую, приємно дуже
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодий перукар десь вчився/щось закінчив?

взагалі ідея хвацька, особливо для тих, хто експериментів не боїться:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день!

Два питання:

1) Це планується щосуботи до якого часу (до Червня....Вересня)?

2) Якщо зачіска або стрижка "не вийде", то пиняти на себе?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодий перукар десь вчився/щось закінчив?

взагалі ідея хвацька, особливо для тих, хто експериментів не боїться :))

Навчається в школі, паралельно ходить на комбінат, навчається перукарському ділу. Весь процес буде під пильним наглядом професійного перукаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А адміністрація технкікума не пробувала запропонувати такі безкоштовні послуги для сиріт та багатодітних сімей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день!

Два питання:

1) Це планується щосуботи до якого часу (до Червня....Вересня)?

2) Якщо зачіска або стрижка "не вийде", то пиняти на себе?

Дякую.

1) Щосуботи з 10 ранку, і до тих пір поки роботу не виконає(до червня, потім канікули, але може з загальною допомогою набє руку і зможе працювати самостійно, а далі з вересня і т.д)

2) Ну, якби так і виходить. Зачіски робить на мені, і дівчатах з якими ходить на комбінат, нарікань немають. На рахунок стрижок- то це все як би навчається на комусь. Майстер покаже як, ну а вона вже буде далі самостійно.

Ну треба ж з чогось розпочинати. Не судіть строго.

Я думаю, коли йдеш до перукарні, до людини з дипломом, не можеш бути на 100% впевнений, що вийдеш задоволений своїм виглядом. Кожен раз йдеш на свій страх і риск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А адміністрація технкікума не пробувала запропонувати такі безкоштовні послуги для сиріт та багатодітних сімей?

Нічого сказати на цю тему не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні побувала в Іванки, робила двохколірну міліровку - ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА!!!!! Іванно, дякую!!!! Не бійтеся, записуйтесь до цього молодого перукаря!!!! помітно, шо дівчина дуже старається чомусь навчитися і вгодити клієнту, тим більше, шо вчитель контролює її роботу. РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 5 тижнів потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...