Перейти до змісту

Відомий блогер Дмитро Резніченкорозбив об голову телеведучого Олексія Дурнєва яйце.


Andreykos

Рекомендовані повідомлення

post-19365-0-73677500-1364928450_thumb.jhttp://www.youtube.com/watch?v=d3qLWEpMPrg&feature=youtu.be

Відомий блогер Дмитро Резніченкорозбив об голову телеведучого Олексія Дурнєва яйце.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, ‒ пише Дуся.

«Почав день з того, що на мітингу опозиції біля Верховної Ради розбив куряче яйце об голову Олексію Дурнєву. Льоша, нічого особистого, просто я теж хочу у серйозну політичну журналістику, а мене не беруть», ‒ написав він.

Дізнавшись про те, що біля стін Верховної Ради відбудеться мітинг опозиції, 1 квітня на своїй сторінці Вконтакте Дурнєв запросив усіх охочих на окреме зібрання на Хрещатику. Останнім часом Олексій частенько відвідує опозиційні заходи, під час яких намагається скомпрометувати цю політичну силу.

Так, нещодавно Дурнєв подався за Яценюком у Вінницю і подарував політику морквину. На своєму «мітингу» Олексій, до речі, обіцяв детально розповісти про цей коренеплід, Яценюка і про те, чому він не дарує шапку Азарову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, як шкода, що не цеглиною.

Фьодорич йому співчуває зараз. Він як ніхто знає що таке удар яйцем, а тут щей в голову найуразливіше місце Дурнєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво а багато з вас не любить Дурнєва?)

Мені, от сподобалось ,як він до золотої молоді чіплявся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер буде чекати на "відповідь" від "золотої" молоді...

Може це вона і була)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Почав день з того, що на мітингу опозиції біля Верховної Ради розбив куряче яйце об голову Олексію Дурнєву. Льоша, нічого особистого, просто я теж хочу у серйозну політичну журналістику, а мене не беруть», ‒ написав він.
:_07:

Якщо це стане мемом Дурневу прийдется емігрувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він що думав - це йому так минеться і хтось не відповість? Яйце в Дурнєва на голові - це причинно-наслідковий зв'язок з його "морквяними діями".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво а багато з вас не любить Дурнєва?)

Мені, от сподобалось ,як він до золотої молоді чіплявся)

якби вiн ото й залишився б *викривачем безграмотностi* то й користь вiд передач була б хоч якась й бiльшiй кiлькостi людей подобався б, але ж вiн став чим далi тим бiльше *заганятись* бо ж аудиторii вже старi *подвиги* приiлись, й таким чином Дурнев все бiльше переступае межу дозволеного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто це, взагалі?

«известный блогер» – это примерно как «известный суслик». Известен-то он известен, но в основном только другим сусликам (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво а багато з вас не любить Дурнєва?)

Мені, от сподобалось ,як він до золотої молоді чіплявся)

А що, того Дурнєва можна любити чи нелюбити?

Я трохи здивований, що про нього пишуть стільки. Хоча, може я відстав від моди.Передивився в інтернеті - таке собі "русскомірскоє" створіння, вигляд якого абсолютно відповідає його погонялу, а насамперед - його образу. Тьху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам тут ще сенсаційних новин зібрав:

Родословная Ленина стала "сюрпризом" для историков! Не зря ...

МВД обнародовало правду! Как на самом деле случилось ...

Похороненный журналист Гонгадзе ПИШЕТ письма маме! Страшно и ...

Светящиеся "убийцы" в вашем доме! Немедленно выкиньте эти ...

Скандалы! Интриги!! Расследования!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам тут ще сенсаційних новин зібрав:

ця тема не сенсаційна а невеличкий бальзам на душу, тому редагуй пост і викладуй там душевні бальзами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...