Перейти до змісту

Магазин "Деревообробник" - Будівельна техніка(цікаві пропозиції/акції/розпродажі))


Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

в даній темі будуть відображатись цікаві пропозиції/акції/розпродажі/знижки на будівельну техніку

gZsFr.jpg

www.derevoobrobnik.com.ua

ZGrpx.jpg

Гарантія 12 місяців.

виробник Scheppach Fabrikation von Holzbearbeitungsmaschinen GmbH

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брал циркулярку scheppach. Привезли с доставкой "в руки " в заводской упаковке, сделали скидку - получилось дешевле jet-a, разкромсал уже кучу досок. СПАСИБО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня, цікавить торцовочно пилка (або дешевий варіант, або з прямим приводом та що дешевша з дорожчих).

чи не підкажете (якщо можна) є дешевий сверлильний станочок на 450Ват і при невеликому навантаженні (робота з деревом) двигун зупиняється, мушу припиняти процес чи допомагати підкручувати рукою, це обмотка винна?

наперед Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gZsFr.jpg

www.derevoobrobnik.com.ua

I50v9.jpg

nZH97.jpg

На рахунок свердлильного станка є декілька питань:

1.Назва і модель?

2.Ви впевнені, що зупиняється двигун, а не буксує пас?

3.Привід іде через 1 пас з двигуна на вал, чи через блочок?

4.Чи немає проблеми з стартом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gZsFr.jpg

www.derevoobrobnik.com.ua

I50v9.jpg

nZH97.jpg

На рахунок свердлильного станка є декілька питань:

1.Назва і модель?

2.Ви впевнені, що зупиняється двигун, а не буксує пас?

3.Привід іде через 1 пас з двигуна на вал, чи через блочок?

4.Чи немає проблеми з стартом?

наклейка з брендом здерта, здається "технік" 450 ват 9 швидкостей

пас не буксує, перевіряв, натяжка впорядку

привід йде через натяжний ролик на 2 паси 1 до ролика, другий від ролика на головку

ппроблеми зі стартом є, без підкрутки рукою не запускається, гуде (завжди допомагаю запуститись)

всі механізми змазані та легко ходять, знамав паси і крутив вручну, без зусиль провертається і ролик і головка, двигун без пасу "голий" запускається сам, хоча й тяжкувато, як на мене (рух осі двигуна теж перевірив, підшипники цілі, крутиться легко).

це обмотка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це може бути конденсатор, я вам відправлю номер телефону майстра в ПП

я думаю зможе допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gZsFr.jpg

www.derevoobrobnik.com.ua

Акція DeWalt/Black&Decker

Перфоратор DeWALT D25601KR +Кутова шліфмашина DWE4051 в подарунок

D25601KR.jpeg

Ціна 6993 грн (також діє знижка при реєстрації в інтернет-магазині)

Перфоратор DeWALT D25763KR + Кутова шліфмашина DWE4051 в подарунок

D25763KR.jpeg

Ціна 9997 грн (також діє знижка при реєстрації в інтернет-магазині)

Молоток відбійний DeWALT D25901KR + Кутова шліфмашина DWE4051 в подарунок

D25901KR.jpeg

Ціна 8577 грн (також діє знижка при реєстрації в інтернет-магазині)

Электролобзик DeWALT DW331KZ + набір пилочок по дереву/металу DeWALT DT2294 в подарунок

DW331KZ.jpeg

Ціна 2540 грн (також діє знижка при реєстрації в інтернет-магазині)

Дрель/шуруповерт DeWALT DCD730C2Z + набір біт і свердл DeWALT DT0109 в подарунок

DCD730C2Z.jpeg

Дрель/шуруповерт DeWALT DCD780C2Z + набір біт і свердл DeWALT DT0109 в подарунок

DCD780C2Z.jpeg

Ціна 2897 грн (також діє знижка при реєстрації в інтернет-магазині)

Пила торцовочна настольна DeWALT DWS780S + Шурупокрут акумуляторний DeWALT DCD710S2 в подарунок

DWS780S.jpeg

Ціна 13328 грн (також діє знижка при реєстрації в інтернет-магазині)

Пила монтажна DeWALT D28710V+Круги відрізні DeWALT DT3450 3 шт. в подарунок

D28710V.jpeg

Ціна 3185 грн (також діє знижка при реєстрації в інтернет-магазині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім довіряю цьому підприємству.Або просто продавці не вміють працювати з клієнтом.Десь біля місяця назад товаришу треба було купити терміново лобзік МАКІТА.Зайшов на цей сайт.Передивився моделі.Здивувало,то на всі лобзіки ціни по 55 грн (?) взяв номер телефону.Передзвонив,сказав,що хочу купити певну модель і пояснив прохання ситуцію з цінами.Менеджер проспівав,що зараз акція для перших 15 покупців,і ціна становитими така-то.На запитання,чому ціни всі по 55 грн,менеджер впевнено сказав,що то збій в системі і завтра всі ціни будуть засвічені.Разом з тим пообіцяв,що ще підбере мені достойні моделі,попросив скинути номер мобільного СМС-кою,щоб він зміг мені передзвонити,що я відразу і зробив.Поскільки я телефонував (з міського) в п'ятницю,то результат мав би бути в понеділок.Так ось вже більше місяця так ніхто і не передзвонив,і ціни на такому ж рівні.Скалалося враження, що фірма тільки бла-бла-бла,і реально працювати з клієнтом не вміють.Чим остаточно відбили бажання у них щось купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема також у тому, що неможна на сайті увімкнути, наприклад по торцовках, весь список, а потрібно щоразу вибирати саме виробник, для порівняння цін та моделей дуже незручно, було б непогано це виправити, працювати з сайтом було б приємніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to viktor02:

Шановний пане Олександр

1.Вам дали відповідь на рахунок цін, і це, напевно, очевидно, що ціна 55 грн на товар який вартує в 10-15 раз не може бути можливою.

2.Акції "для перших 15 покупців" не було і не буде, і ніхто вам такого "проспівати" не міг, є знижка 15% на перші 10 покупок при реєстрації на сайті, і вона працює, в це вже переконались покупці, деякі з них є зареєстровані на Борді.

3.На рахунок цін і того, що вам не передзвонили: ціни поправлені і такі моменти, на жаль, можливі, в зв'язку з тим, що кількість товарів в інтернет-магазині перевищує 15000 позиції.

ІМ молодий і його робота ще не доведена до автоматизму, ти більше великий потік дзвінків і консультацій в зв'язку з тим, що ми працюємо по всій Україні, тому якщо вам не передзвонили або ви не змогли додзвонитися, скористайтесь будь ласка контактною формою на сайті, де вкажіть ваше питання і конт.номер телефону.

Вибачте за доставлені незручності, всі описані вами проблеми будуть усунуті, для зручності користування ІМ.

також чекаємо на вашу критику і зауваження в роботі магазину, для максимально оперативного усунення недоліків.

to vovaoks:

В даний момент вже проводяться роботи по створенню "фільтрів" для зручності користування, тому найближчим часом очікуємо на дану функцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...