Перейти до змісту

Кухарт - професійне обладнання для ресторанів


MassimoUA

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку відкрився інтернет магазин Кухарт з професійним обладнанням для ресторанів, кафе, барів.

Інтернет магазин Кухарт спеціалізується на:

  • Обладнання для фаст-фуду (грилі роликові, грилі контактні-прижимні, фритюрниці, жарочні поверхні, чебуречниці, хот-дог апарати...)
  • Для піцерій (печі для піци, преси для формування піци, тістоміси...)
  • Для бара (професійні блендери та міксери для коктейлів, льодогенератори, льодоподрібнювачі, барні комбайни)
  • Для міні-пекарень
  • Електромеханічне (слайсери, хліборізки, ковбасні шприци, професійні м'ясорубки...)
  • Теплове (жарочні шкафи, пароконвекційні печі, плити індукційні, поверхні для смаження, столи з підігрівом...)
  • Холодильне обладнання
  • Торгові причепи на колесах (кіоски)

Що ми пропонуємо:

  • Продаж обладнання з доставкою
  • Гарантійне та сервісне обслуговування. Сервісний центр знаходиться у Луцьку.
  • Ремонт обладнання будь-якої складності
  • Проектування професійних кухонь для ресторанів, кафе, барів.
  • Виїзд спеціаліста на об'єкт.

Чим ми відрізняємося від конкурентів?

У нас є власний сервісний центр у Луцьку. Купуючи в інтернет магазині Кухарт, ви отримуєте гарантію, навчання персоналу та післягарантійний ремонт.

Нам вигідно продавати лише перевірене часом, якісне професійне обладнання.

Ціль створення теми на форумі: анонси акцій, знижок, та новинок; комплексні рішення для кафе, барів, ресторанів. Відгуки про роботу магазину.

Спілкуватися також можна у соціальних мережах: гугл+, фейсбук, твіттер, вконтакті.

Майже забув, у нас низькі ціни. Маєте можливість порівняти)

Якщо знайдете дешевше дзвоніть: +38 (066) 89-7-89-89, +38 (098) 36-0-10-77, +38 (050) 438-10-38, відрегулюєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! У Луцьку досить багато піцерій. Тобто можна припустити, що це вигідний бізнес.

Спробую вас зорієнтувати скільки коштує обладнання для приготування піци:

Піч професійна для піци - від 5600 грн;

Тістоміс для тіста - 7500 грн;

Слайсер для нарізки начинок - від 2600 грн;

Прес для формовки тіста - від 22 000 грн;

Куттер для приготування соусу - від 6100 грн, або блендером за 2108 грн

Це ціни на професійне обладнання і тому вони дорожчі від побутових приладів.

Якщо надумали відкривати піцерію, то Сергій Олександрович та Микола Петрович зпроектують план професійної кухні для піцерії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора я виклав обладнання для піцерій з приблизними цінами. Сьогодні пропоную вашій увазі відео на якому з допомогою того обладнання готують піцу:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я не раз хотів відкрити кафе не колесах, впевнений, що це вигідний бізнес. Маю надію, що вас зацікавить:

Кафе в торговому причепі з млинцями за 28 000 грн;

Чебуречну за 31 000 грн;

Мобільну піцерію за 38 000 грн.

На завтра ще прорахую для шаурми та запеченої картоплі.

У Луцьку є безліч місць, де не можна купити звичайний хот-дог, а я вже не кажу про смачні млинці, або запечену картоплю з начинкою. Я наприклад, мав досвід продавати посуд на гпз. Там з голоду можна вмерти.

lkgh777.jpg

IMAG0038-600x600.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форумі є люди яким цікаво обладнання для ресторанів, кафе, барів?

Може хтось хоче відкрити піцерію чи кафе на колесах? Звертайтеся, із задоволенням проконсультуємо, прорахуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов знайомий. Хоче відкрити на 40-му піцерію. Я відмовляю, бо тих піцерій вже і так багато. Та й бюджет не дозволяє стати кращою. Пропоную думати в сторону чебуреків, млинців з начинкою... Цікава тема ще із запеченою картоплею. Її в Луцьку взагалі не має де замовити.

Знайомий боїться робити чебуречну на 40-му, бо будуть ходити лише на 100 грамм. Думаю, що в цьому також є логіка....

kartoshka.jpg

Якби ви захотіли відкрити кафе, бар чи ресторан. Яким би він був?

Яке б ви склали меню?

Що було б популярним у Луцьку? Чого не вистачає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект обладнання для чебуречної:

  • Причіп на колесах призначений для торгівлі з гардеробом, умивальником і стійкою для покупців.
  • Апарат для обжарки чебуреків
  • Плита на одну комфорку
  • Тестораскатка Max Gran pasta
  • Холодильник для збереження начинок
  • Міксер

Коштує причіп з обладнанням - 31 300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...