Перейти до змісту

Украине грозят санкции за злостное нарушение авторских прав


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Vadimm, я ні на що не претендую. По-моєму, я тут засуджую власні дії, а ви виправдовуєте?

Та й ціни захмарні на весь софт.

Ти хоч одну програму в житті написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

case0lc, зараз спеціально для тебе скачаю LibreOffice і скажу що мені там не вистачає :)

Перше я вже можу точно передбачити заздалегідь - редактор формул.

Мені можна скільки завгодно доводити, що записувати в форматі "а ля TeX" зручніше, але на практиці це забирає більше часу, і не кожному оператору набору під силу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, я ні на що не претендую. По-моєму, я тут засуджую власні дії, а ви виправдовуєте?

Вибач, не зрозумів одразу "всю глубіну глубін".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені можна скільки завгодно доводити, що записувати в форматі "а ля TeX" зручніше, але на практиці це забирає більше часу, і не кожному оператору набору під силу.

От з цим буду сперечатись. Поряд зі мною зараз дрихне людина, яка мучилась з тим редактором під час написання дипломної, поки врешті не перейшла на ТеХ і наступило щастя. Та і я з власного досвіду добре знаю, що таке набивати формули в МС офісі.

Vadimm, кажу, це ж я відстоюю думку, що красти — це погано, а ти і компанія — що можна, якщо у когось багато грошей, якщо вважаєш, що ціна завищена, якщо це інтелектуальна власність, якщо недостатня зарплатня і т. д. То в якому місці я претендую на ангела? Ми не ангелы, парень) Ми — злочинці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, дипломна вся була зроблена в TeX-редакторі, чи частинами? Просто цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь один параграф за допомогою редактора формул. Далі всі формули, математичні змінні, константи і позначення писались в ТеХ-редакторі. Ну, тобто, от пишеться текст і одразу формули, якщо я правильно зрозумів питання. Тема дипломної — щось там про мероморфіні фунції. Сама робота виглядає приблизно отак:

post-2983-0-69151100-1364588403_thumb.jp

Редактор вбудовується в ворд і дозволяє вмикати режим формул і писати їх прямо в тексті. Мені здається, це набагато швидше, ніж постійно переключатись між різними видами вводу: клавіатура і мишка. Компанія Леново он навіть винайшла спеціальний засіб вводу і позиціонування, щоб люди поменше руками дьоргали. А мені вгагалі пісня робити все з клавіатури, оскільки хоч недолуго, але володію сліпим набором, тому мені зручно не відволікатись на мишку. А окремо самою мишкою зручно хіба уматноє картінко переглядати, але точно не формули набивати.)

Народ, вибачте за офтоп, вважайте це дуууже розгорнутою агрументацією думки.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, кажу, це ж я відстоюю думку, що красти — це погано, а ти і компанія — що можна, якщо у когось багато грошей, якщо вважаєш, що ціна завищена, якщо це інтелектуальна власність, якщо недостатня зарплатня і т. д. То в якому місці я претендую на ангела? Ми не ангелы, парень) Ми — злочинці.

Прирівнювати використання не ліцензійного ПО до крадіжок матеріальних речей це як порівнювати пальму і ялинку, мол те і те дерево.

І взагалі, звідки я можу знати, що користуюсь не ліцензійною віндою, коли я заходжу на відкритий ресурс, качаю її, ставлю, а вона активовується, обновлюється і в ній пише вибарай справжнє ;) Ми ж не хакнули сервер майкрософта і не вкрали у них...

ІМХО, кінцевий користувач аж ніяк не злочинець. Він ж не знає, де взялося те, чим він користується. Це всерівно, що назвати злочинцем того кому подарували крадену річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, наприклад, подобається політика TeamViewer та DaemonTools по відношенню до ліцензій.

Для домашнього використання - будь-ласка, безкоштовно.

Для комерційного - плати, будь ласкавий, бо бабло на цьому заробляєш.

Я навіть згідний платити символічну плату за софт (скажімо до 10-ти баксів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, звідки я можу знати, що користуюсь не ліцензійною віндою, коли я заходжу на відкритий ресурс, качаю її, ставлю, а вона активовується, обновлюється і в ній пише вибарай справжнє Ми ж не хакнули сервер майкрософта і не вкрали у них...

Звідки я можу знати, що крадіжка автомобіля — це злочин? Я ж ніколи не читав кримінальний кодекс. Він просто стояв без нагляду з ключами і я його собі забрав.

Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Конституція України.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, це не те. Ми ж самі не крадем ПО.

Це всерівно, що людині подарували крадений телефон, це ж не робить її злочинцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Янукович і КО теж не злочинці - вони ж не крадуть самі.

є закони і є ліцензійна угода, з якою ти погоджуєшся встановлюючи софт.

володіння краденим телефоном робить вас злочинцем якщо зловлять.

...навіщо нести таку пургу... мислення дитини не личить дорослим людям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всерівно, що людині подарували крадений телефон, це ж не робить її злочинцем.

Epic Fail... Це називається - скупщик краденого. Співучасник злочину. Людина, яка НЕ знала, що купує (отримує в подарунок) крадену річ - автоматично стає співучасником злочину.

Такі закони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... ваша взяла...

2. Незаконне використання об'єктів авторського права чи суміжних прав, а так само придбання, зберігання, перевезення контрафактних екземплярів творів або фонограм...

до-речі, вирішив почитати, що і до чого в тому неліцензійному софті і дуже багато думок, що на підприємстві відповідальність за використання неліцензійного ПО лежить на тому, хто його встановлював, тобто на системному адмістраторі, користувачі (бухгалтерія, менеджери, логісти і т.д.) виходить не при ділах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, тут маю досвід бо знаю хлопаку якого так пробували розвести.. і нажаль напарника його все ж розвели.

Відповідальність за софт на комп'ютері несе власник комп'ютера (тобто шеф) або той хто встановлював (якщо він зізнається в скоєному).

В нашій країні як завжди все спотворено і якщо власник фірми не хоче сісти - то за певні капіталовливання доблесна міліція придумає як зробити винним адміна.

Скоріше за все винен і справді адмін бо він ставив той софт, але які ж варіанти якщо треба робота і шеф сказав що купувати не буде. А власник розповідає що в нього взагалі не офіс, а просто склад компутерів непрацюючих, а отой злочинець взяв і наставив софта на 50к гривень на кожен комп.

Тому головне при таких розкладах включати дурника і казати що поняття не маєте що таке віндовс а оті картинки на компі і до вас світилися.

Можна довести що ти не вмієш ставити віндовс, а от довести що вмієш (якщо ти не хочеш) буде дуже проблематично... хіба пальці в двері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Pirate Bay: за межами клавіатури / Піратська бухта / TPB AFK (2013) WEB-DL Ukr/Swe | sub Eng

Авторський реліз HURTOM (завантажувати можна без реєстрації)

Сюжет:

Цей документальний фільм розповідає про трійцю засновників найбільшої файлообмінної мережі та про їх боротьбу із найбільшую індустрією з усіх існуючих. Хто вони комп’ютерні пірати чи революціонери? Про це можливо дізнатися лише за межами клавіатури.

оригінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідальність за використання неліцензійного ПО лежить на тому, хто його встановлював, тобто на системному адмістраторі

Шеф + адмін. Кримінальна відповідальність.

Якщо шеф морозиться купувати, тоді хай підпише доповідну адміна. Щось на кшталт.

"При огляді хх ПК на підприємстві "Роги та копита" виявлено хх ПК із не ліцензованим ПО. Рекомендується закупити ротрібну кіькість ПО на загальну суму хх ххх грн."

або "З метою вдосконалення обчислювальної техніки на підприємстві "роги та копита" виникла необхідність у закупівлі ХХ Оперційних систем Віндовс ХР про (Він 7 Про), та Х ліцензій на використання 1С:Підприємтсво (бухгалтерія). Необхідна калькуляція та перелік ПК надана керівнику організації"

І хай підпише. Таким чином адмін зніме із себе відповідальність за неліцензійні програми. А шефа і так і так будуть чпокати. Оскільки він не може не бути вкурсі, що робиться на його підприємстві. ) Адмін захотів і встановив. Ага, щоб не часом.

Варіант №2. Заключити договір оренди із працівниками, що фірма не заперечує у використанні персоналом власної обчислювальної техніки. І коли прийдуть перевіряти - то на балансі фірми - жодного Пк - це власність працівнииків. А до працівників притензій ніяких. Бо перевіряють фірму. А працівник ноутбук під руку і додому. Шукай! Отаке. :)

Варіант №3. Описаний вище - перейти на фріварне ПЗ. Убунту і подібні. Для 1С - віртуальна машина десь якийсь Вайн і там вінда, і на ній 1С чи ще якийсь МеДок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне при таких розкладах включати дурника і казати що...Можна довести що ти не вмієш..., а от довести що вмієш ...

- есть такое понятие как експертне заключення під час слідчих дій та дохрена еще всего (напр, подписанные функциональные обязанности админа как основа для его ответственности). При желании дожать полдня работы.

Извини, но детский лепет

Более внятно вверху писал Zheny@, но и то на ленивого слідчика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євгеній :) я чьот чим далі - тим менше тебе розумію :)

от скажи мені, на якій зі своїх робіт адміном ти міг таке ляпнути шефу і відмовлявся від встановлення неліцензійного ПЗ ? :)

напевно на жодній :)

другий варіант теж не менш фантастичний...

Відповідальність за вміст компа лежить виключно на власнику того компа, якщо хтось інший не погодиться що то його провина і шеф нічого не знав.

І, як показує практика, шеф буде першим хто переведе на адміна стрілки - тому немає чого його жаліти, які б там розклади не були.

Скількісь років з конфіскацією майна - термін адміна з луцького інтернет клубу. Точно термін не пригадаю.

- есть такое понятие как експертне заключення під час слідчих дій та дохрена еще всего (напр, подписанные функциональные обязанности админа как основа для его ответственности). При желании дожать полдня работы.

Извини, но детский лепет

Более внятно вверху писал Zheny@, но и то на ленивого слідчика

...Извини, но детский лепет...

раз самі не розумієте то пояснювати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби так було, як пише Женя то адміни б були без роботи, або всі фірми купляли ліцензію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Microsoft гади, цілий день вчора безрезультатно шукав коробочну версію Windows 7 Home Premium (і по Луцьку, і в інтернет-магазинах), а є тільки дорогуща Professional. Так що якщо хтось казав тут, що вони ідуть назустріч користувачу, нічого подібного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, вереважно вони якраз і продаються як дешевший варіант. Я на вітрині лише такі і тримаю... ну коли тримаю :) Але скоро взагалі продаватися буде лише 8-ка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, у вас теж немає, є Home Basic, а ця редакція містить тільки 32-бітну версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажи мені, на якій зі своїх робіт адміном ти міг таке ляпнути шефу і відмовлявся від встановлення неліцензійного ПЗ ?

Ти не повіриш, але на останніх міг. Навіть папера писав, про те, що необхідно встановити (купити) ліцензійне ПЗ.

На першій не міг.

Якби так було, як пише Женя то адміни б були без роботи, або всі фірми купляли ліцензію.

помилково підтримав.

Те, що фірми не купують ліцензію - жлобство фірми. А грамотний адмін, який окрім збірок вінди, вміє її поставити і налаштувати - ніколи не сидітиме без роботи. Адмін краще поспілкується із саппортом, аніж бухгалтерша чи економіст чи сам директор. І їм дорожче викликати спєца "на дом" аніж тримати штатного адміна, який завжди під рукою. на місці.

Це є стосується і серверів і мереж і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війна з піратством: у Кабміні вирішили позбавити чиновників нелегальних програм

Сьогодні, 13:45 spacer.gif

Український уряд вирішив зайнятися вирішенням питання легалізації програмного забезпечення, яке встановлено на комп'ютерах в органах виконавчої влади, повідомив віце-прем'єр Костянтин Грищенко.

Як повідомили Корреспондент.biz у відомстві, 8 квітня Кабмін схвалив постанову про заходи щодо легалізації комп'ютерних програм в органах влади. На думку влади, це створить потрібний правовий механізм для виконання зобов'язань України щодо захисту інтелектуальної власності.

Віце-прем'єр зазначив, що використання чиновниками неліцензійного ПЗ призвело до регулярної критики з боку США та інших зарубіжних країн, які обурювалися через порушення авторського права в Україні.

"Це означає, крім легалізації комп'ютерних програм, які використовуються в органах виконавчої влади, ще й заходи із досконалості системи збору і розподілу авторської винагороди, а також суттєву активізацію боротьби з реалізацією контрафактних дисків з відео-та аудіопродукцією, а також інтернет-піратством", - пояснив Грищенко.

Він зазначив, що вирішення цих питань поліпшить інвестклімат та імідж України у світі.

Раніше повідомлялося, що рівень кіберпіратства в Україні в 2011 році знизився до 84%, згідно зі звітом Асоціації виробників програмного забезпечення (Business Software Alliance).

Водночас, у звіті зазначають, що, незважаючи на зменшення піратства, неліцензійне ПЗ в Україні подорожчало більш ніж на 13% в порівнянні з показником попереднього року, досягнувши рекордних $647 млн.

За матерiалами: Корреспондент.biz

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...