Перейти до змісту

шукаю кращого фільтра для води ...


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

підскажіть якими фільтрами ви користуєтесь ... фільтри типу

Фильтры-кувшины для воды3425705.jpg

який і де купити ... і чи вони ефективні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись для яких потреб буде застосовуватись.

Для попити, їжі, чаю, кави, страв на 1-2 людини - прийнятно, для більшої сім"ї, заморочливо, залив-ждеш-ждеш-вилив і часто льопатись прийдеться (тут вже цікавіше брати готову, бутильовану у 19л ємностях воду)

З кувшино-картриджів, серед тих що перепробував, досить непоганий варіант - російський "Барьер".

Українські, недорогі, універсальні картриджі - Роса, фуфло, абсолютно не варті уваги.

Купити :)

Абсолютно доступна річ, ціни в межах 1 бренда, особливо не коливаються. Більш цікаво на перспективу шукати доступні по ціні змінні картриджі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь таким ("Барьер") 4 роки. Ефективний 100%. Щоб це зрозуміти, треба просто в одну склянку налити і випити відфільтровану воду, а в другу з крану.

Не знаю, як на рахунок самого кувшину, а картриджі куляю в "Троянді" на першому поверсі. Враховуючи знижку, дешевше я не бачив. Беру постійно "стандарт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а картриджі куляю в "Троянді" на першому поверсі. Враховуючи знижку, дешевше я не бачив. Беру постійно "стандарт".

Яка ціна за шт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна за шт?

42 чи 44 грн. Точно не пам'ятаю, бо останнім часом купляю не сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам з дружиною такого фільтра вистачає на 2 тижні. далі можна викидати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бар"єр практично "виходжує" вказаний виробником ресурс, в кінці вода вже відчувається менш пом"якшеною, хоча ще цілком придатна.

А от Роса - після 10 літрів - нікакуща, хоч і виготвлена згідно ТУ і виробник гарантує блаблабла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь аквафором. Просто супер нарікань нема , ціна=якості. Купляю фільтри в епіцентрі по 50 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а картриджі куляю в "Троянді" на першому поверсі. Враховуючи знижку, дешевше я не бачив. Беру постійно "стандарт".

Яка ціна за шт?

42 чи 44 грн. Точно не пам'ятаю, бо останнім часом купляю не сам.

Сьогодні купляв. 47 грн. Зі знижкою - 42 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...