Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

і знову цей кадр, десь вже про таке писали.

"Сьогодні зі мною стався прикрий випадок, їдучи на роботу велосипедом, зустрів колег. Ми вирішили попити кави, зайшли в "Книжковий пасаж", що на вул. Лесі Українки напроти ЦНАПу. Я поставив свій велосипед біля паркану за мерів 5 від столика де ми пили каву. Через деякий час до велосипеда підійшов чоловік років 60 і проштирхнув мені колесо, йому не сподобалось що у мене на кермі національна стрічка. Як згодом виявилось це підпрємець, господар павільйону "Букініст" (фото додаю)"

https://www.facebook...497&pnref=story

11988663_1647848445498327_7463094061749837199_n.jpg?oh=4f29a4c07141ca3ff482ee5c68a63f64&oe=5677CEBF

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Власне те із-за чого все зламалось. Переклюк сам цілий тільки потрібно буде замінити ролики і можна знову місити болото

Як видно на фото підшипники роликів вилізли з самих роликів і тим самим збільшилась відстань між роликом та рамкою. В результаті із-за грязюки цеп пішов в бік і його там заклинило.

e7083bafd31448d37973d7bb92f3abc4050109225509549.jpg

Сам пєтех лопнув я нічого не відчув бо був дуже крутий підйом по бруківці

6ce1c7b74822cb7624e558cef6a01f21050109225509550.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все из-за китайских ккрасивых роликов, вернее подшипников в них

так і є. мало того, що вони дико шумлять, та ще й клинить в багатьох :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все из-за китайских ккрасивых роликов, вернее подшипников в них

так і є. мало того, що вони дико шумлять, та ще й клинить в багатьох :dont:

Шумлять вони не дуже але клинять при "грязьових ваннах". Цікаво чи можна знайти підшипники для них. Маркування на металевому пильнику 6892 більше нічого не пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шумлять вони не дуже але клинять при "грязьових ваннах". Цікаво чи можна знайти підшипники для них. Маркування на металевому пильнику 6892 більше нічого не пише.

можна. поміряй його (зовнішній та внутрішній діаметр, ширина) штангелем та напиши що вийшло. 99% впевнений, що це якийсь розповсюджений розмір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці роліки того не варті, щоб шукати для них підшипники, міняти. Вони щей самі по собі слабки. Швидко зношуються, гнуться легко. Ніколи не мала проблем з пластмасовими, а з цими пару місяців помучилась і здихалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці роліки того не варті, щоб шукати для них підшипники, міняти. Вони щей самі по собі слабки. Швидко зношуються, гнуться легко. Ніколи не мала проблем з пластмасовими, а з цими пару місяців помучилась і здихалась.

Ці трохи крепші бо в мене були ось такі то вони вмирали за 2 місяці, а ці уже досить довго катають. Скоріше за все буду шукати пластикові бо вони в болоті не клинять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчистив і роздивився напис. Підшипник 689Z в китаї партія 20 шт коштує 12,5 дол. хоча дешевше виходить новий комплект shimano pulley set

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це підшипник звичайний підшипник 689, або 1000089 ціна йому 10-20грн./шт. / маде ін СХ

В такому вузлі підшипник має бути не 689z, а 689 2rs або rs, при цьому пластикові кришки з обох боків мають мати ущільнюючий комірець який скользить по внутрішньому кільці, нажаль таке рішення використовується лише в дорогих підшипниках EZO. Правда це трішки знижує кофіцієнт тертя, але підвищує захист в брудних умовах, а з ним і ресурс експлуатації даного підшипника. Але щоб уникнути цього всього виробники роликів мають передусім самі подбати як якомога зменшити потрапляння бруду в підшипниковий вузол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 7 місяців потому...

Результат примусового увімкнення "четвертої" передньої передачі:

Показати прихований контент  

IMG_20160815_211323.jpgIMG_20160815_210645.jpg

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EcVpmzzKgSI.jpg

#ПОТРАЧЕНО ( мінус манетка і тормозна ручка ) файно на гонку з'їздив хе ):huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 2 року потому...

дістало вже . кілька разів трапляється така халепа.  в результаті якої мінус кілька см. цепа. ( гне цеп і в подальшому скаче по зіркам . вирівняти не виходить ) 

 

20200708_204634.jpg

20200708_204646.jpg

20200708_204641.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...