Перейти до змісту

Дотримуйтесь ПДД :)


ChB

Рекомендовані повідомлення

От як треба боротись з порушниками ПДД :)

Поставити би десь в Луцьку таке перед переходом, шоб не пролітали на червоний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дааааа..... супер придумали!!!

Наскільки розумію деякі авто мають право на проїзд в ту частину, а от час спрацювання після проїзду дуже добрий, майже моментально закриваються. Жалко дитину в мерсі....

А ще мені дуже цікаво чи є якісь попереджаючі знаки, бо незнаючи можно влетіти по саме нехочу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боян древний

а влететь туда по нехочу низзя, потому что нормальное положение у столбов - поднятое, опускаются они только когда проезжает определенное ТС, а дятлам, которые под кирпич прутся - так и надо! (я бы еще колеса спустил:smile3:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально придумано, тільки якби це у нас, то блін кожен другий влтіав, бо ж половина - знаків не знають, а друга половина - їздять по привичці:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально придумано, тільки якби це у нас, то блін кожен другий влтіав, бо ж половина - знаків не знають, а друга половина - їздять по привичці:mdr:

так от якби були такі штуки то не їздили б.....

Я б на Радянській таку штуку поставив... Ато як нема тих клумб, то всі підряд літають, а як є то теж не варіант - ні швидка не проїде, ні пожежники....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...