Перейти до змісту

3D голограммы, фантастика ставшая реальностью


hitman14

Рекомендовані повідомлення

Научная фантастика вокруг трехмерных голографических изображений долгие годы будоражила умы ученых, и вот на выставке SigGraph 2007 наконец-то был представлен прибор, который показывает достижения в данной области.

3d_holographic_cgi.jpg

Настоящие трехмерные голографические изображения, были представлены командой USC , а устройство получило престижную награду за Лучшую инновационную технологию SigGraph 2007.

Голограмма, производимая устройством полноценное 3D изображение, имеющее уникальный вид с любой позиции, достигается это при помощи высокоскоростного проектора, вращающейся платформы с голографическим распылителем и специальными аппаратными средствами расшифровки.

На выходе устройство выдает порядка 5 000 изображений в секунду. Посмотреть устройство в работе вы можете в данном видеоролике.

http://www.youtube.com/watch?v=FF1vFTQOWN4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мода повертається... скоро монітори на столі знову будуть займати багато місця ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей пристрій доволі "старий", про нього писали в "Компютерном обозрении" більше року тому.

Взагалі таких розробок є декілька, про якусь саму передову писали нещодавно, але не уточнювали принцип дії ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є плагіни для FireFox. Один з них здається називаються Get Video, але я можу помилятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

само эффективно - порыть в кеше броузера и достать оттуда файл :)
а в файрфоксі? :smile3:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в файрфоксі? :smile3:

это не скажу...

но прога по выкачиванию уже обсуждалась недавно...

нашел эту ветку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закинув на фтп програмку Naevius YouTube Converter

з її допомогою можна скачувати відео з YouTube

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tube Hunter - трохи думає, потім каже що збережено - результуючого файла в папці закачки немає

Naevius YouTube Converter - вимагає щоб я включив Windows Firewall - це навіщо?? В мене файрвол зроду включений не був!

Ще кілька програм пробував - пишуть що помилка.

Давайте ще пропозиції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tube Hunter - трохи думає, потім каже що збережено - результуючого файла в папці закачки немає

Naevius YouTube Converter - вимагає щоб я включив Windows Firewall - це навіщо?? В мене файрвол зроду включений не був!

Ще кілька програм пробував - пишуть що помилка.

Давайте ще пропозиції!

Ти просто погано все настроїв, там є строка де вказуєш в яку папку зберігати :smile3:

І нічого не просить включити, просто копіюєш ссилку з YouTube і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tube Hunter - трохи думає, потім каже що збережено - результуючого файла в папці закачки немає

Naevius YouTube Converter - вимагає щоб я включив Windows Firewall - це навіщо?? В мене файрвол зроду включений не був!

Ще кілька програм пробував - пишуть що помилка.

Давайте ще пропозиції!

Ти просто погано все настроїв, там є строка де вказуєш в яку папку зберігати :smile-zachot:

І нічого не просить включити, просто копіюєш ссилку з YouTube і все

Стосовно Tube Hunter - думаєш я такий тупий? Я вказав папку, і там нічого не з'явилось! Кнопка Browse Folder нічого не показує!

Стосовно Naevius YouTube Converter - от, запустив прямо на ссилці на початку: "Error: Allow Naevius YouTube Converter by Windows Firewall". В мене Win2K, який там може бути Firewall? Може софтіна тільки під XP працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно Tube Hunter - думаєш я такий тупий? Я вказав папку, і там нічого не з'явилось! Кнопка Browse Folder нічого не показує!

Стосовно Naevius YouTube Converter - от, запустив прямо на ссилці на початку: "Error: Allow Naevius YouTube Converter by Windows Firewall". В мене Win2K, який там може бути Firewall? Може софтіна тільки під XP працює?

Я не казав, що ти тупий. Ну незнаю я на інших ОС не пробував тільки на ХРюші :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы не сказала что это что-то новое...Мои глаза это увидели в начале февраля этого года в Единбурге...очень кстати интересно...просто не веришь своим глазам в реале.. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я розумію, там є прозорий екран, який крутиться з великою швидкістю і на який проектується зображення. Так що якщо всунути туди пальчик, то буде дуже-дуже боляче.

як в анекдоті. Напис на клітці з папугою: "Пальці в клетку не сунути! Штраф -- один палець" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію той "кубик" заповнений спеціальною розпиленою рідиною, крапельки котрої розсіюють світло, і за рахунок явища інтерференції 2 лазерні промені створюють зображення - точка за точкою, змінюючи кут з величезною частотою. Розгортка кінескопа - дрібниці в порівнянні з даним прикладом! Реально в кожен момент в кубику горить тільки 1 точка, і ми бачимо зображення тільки за рахунок інерційності людського зору!

І всунути туди палець не получиться - там все герметично, інакше робоча речовина витече!

На жаль, голограмки такі, як в серіалі "Андромеда", схоже, залишаться фантастикою :)

А ось на це варто глянути: http://www.membrana.ru/lenta/?5629

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

само эффективно - порыть в кеше броузера и достать оттуда файл :blink:
а в файрфоксі? :woohoo:

в фаєрфоксі є плагін "кеш вієвер" (шось тіпа того), вдома стоїть, пізніше дам ссилку якщо сам не знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Naevius.YouTube.Converter.v1.6

А якщо уважніше читати ;) Я вже писав про цю програму і виклав її на фтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...