Перейти до змісту

Додатковий заробіток


cirkon

Рекомендовані повідомлення

Пропоную додатковий заробіток, який може стати основним. Робота для молодих людей, бажано дівчат. Вільний графік. Суть роботи- розповсюдження якісної ювелірної біжутерії (покриття золото та платина високої проби). Товар якісний і ліквідний (швидко продається). Оплата-10% від проданого товару.

За деталями стукайте в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную додатковий заробіток, який може стати основним. Робота для молодих людей, бажано дівчат. Вільний графік. Суть роботи- розповсюдження якісної ювелірної біжутерії (покриття золото та платина високої проби). Товар якісний і ліквідний (швидко продається). Оплата-10% від проданого товару.

За деталями стукайте в приват.

Перепрошую за опечатку - не 10% від продажу, а 15%.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую за опечатку - не 10% від продажу, а 15%.

Якщо ви помиляєтесь у сумі на 50%, ви досить ненадійний працедавець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую за опечатку - не 10% від продажу, а 15%.

Якщо ви помиляєтесь у сумі на 50%, ви досить ненадійний працедавець.

Поперше не помилка,а опечатка, а подруге не 50%, а 5%. Читайте уважніше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10% і 15% - між ними різниця 50%

і помаліше: 15%-10%=5%, а 5 (це Ваша помилка) - це 50% від 10, тобто помилка становить 50% від початково названого заробітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

озвучте деталі - яким чином продукція береться у Вас? Попереднє замовлення з 100% оплатою чи клієнт спочатку обирає товар по каталогу, а потім уже працівник завовляє його у Вас? Мені здається у теперішній час з постійним "кидаловом" на аналогічних роботах - це самий важливий момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

озвучте деталі - яким чином продукція береться у Вас? Попереднє замовлення з 100% оплатою чи клієнт спочатку обирає товар по каталогу, а потім уже працівник завовляє його у Вас? Мені здається у теперішній час з постійним "кидаловом" на аналогічних роботах - це самий важливий момент.

Каталогів немає. Весь асортимент товару в наявності. Працівник отримує(без будь-якої оплати) певну кількість товару і продає його. Після цього віддає роботодавцю отримані гроші за різницею відсотку (15%)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую за опечатку - не 10% від продажу, а 15%.

Якщо ви помиляєтесь у сумі на 50%, ви досить ненадійний працедавець.

Поперше не помилка,а опечатка, а подруге не 50%, а 5%. Читайте уважніше.

Працедавець незнающий азов математики? По-моему тему уже можно закрывать, дабы наивные люди не попались на сей авантюризм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно. вони просто не зрозуміли один одного

Саме так, це просте непорозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каталогів немає. Весь асортимент товару в наявності. Працівник отримує(без будь-якої оплати) певну кількість товару і продає його. Після цього віддає роботодавцю отримані гроші за різницею відсотку (15%)

а як саме Ви перестрахуєтесь, що наприклад, Працівник, отримавши певну кількість товару (а товар недешевий), просто не зникне з товаром, не повернувши Вам різницю у 85%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каталогів немає. Весь асортимент товару в наявності. Працівник отримує(без будь-якої оплати) певну кількість товару і продає його. Після цього віддає роботодавцю отримані гроші за різницею відсотку (15%)

а як саме Ви перестрахуєтесь, що наприклад, Працівник, отримавши певну кількість товару (а товар недешевий), просто не зникне з товаром, не повернувши Вам різницю у 85%?

Страховка як у всiх договiр, копiя паспорта i кода. А взагалi якщо людина хоче заробляти 2000-2500 грн в мiсяць( у вiльний час), йому не буде цiкаво один раз вкрасти скажем 300 грн. i переживати,щоб я його випадково не зустрiв. Про наслiдки можна тiльки здогадуватись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каталогів немає. Весь асортимент товару в наявності. Працівник отримує(без будь-якої оплати) певну кількість товару і продає його. Після цього віддає роботодавцю отримані гроші за різницею відсотку (15%)

а як саме Ви перестрахуєтесь, що наприклад, Працівник, отримавши певну кількість товару (а товар недешевий), просто не зникне з товаром, не повернувши Вам різницю у 85%?

Страховка як у всiх договiр, копiя паспорта i кода. А взагалi якщо людина хоче заробляти 2000-2500 грн в мiсяць( у вiльний час), йому не буде цiкаво один раз вкрасти скажем 300 грн. i переживати,щоб я його випадково не зустрiв. Про наслiдки можна тiльки здогадуватись.

ну про договір - ще куди не йшло.....а от хто ж дасть копії паспорта і ід.коду без офіційного працевлаштування???

в наш час на таких штуках і попадаються люди, коли на ці ж документи беруть кредити без відома власника....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз не 2005р., коли кредити роздавали будь-кому. Сьогодні за даними копіями не кожну довідку в адмінустановах видадуть.

Про наслiдки можна тiльки здогадуватись.

І на що ж ви здатні, щоб повернути товар чи 300 грн. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не 2005р. але працівник банку, запросто зробить. На руках в банку саме копії залишаються, і підписані договора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби це було так просто - пів країни ходили б з кредитами.

а ніхто і не каже, що це так просто.....до цього люди готуються, але це можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби це було так просто - пів країни ходили б з кредитами.

Хочеш я тебе розчарую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

озвучте деталі - яким чином продукція береться у Вас? Попереднє замовлення з 100% оплатою чи клієнт спочатку обирає товар по каталогу, а потім уже працівник завовляє його у Вас? Мені здається у теперішній час з постійним "кидаловом" на аналогічних роботах - це самий важливий момент.

Каталогів немає. Весь асортимент товару в наявності. Працівник отримує(без будь-якої оплати) певну кількість товару і продає його. Після цього віддає роботодавцю отримані гроші за різницею відсотку (15%)

ага. а потім працівники тоїж самої компанії чекають тебе за углом, заберають всю продукцію і ти винен компанії дуже велику суму.

і таке може бути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед своїх знайомих я таких не знаю, щоб оформили кредит без їхнього відома. Колись чув про такі випадки, було декілька напрацьованих схем у шахраїв-банкірів. Особисто кредитів не брав, але знаю, що двох копій для цього не достатньо. І якщо сьогодні зустрічаються такі випадки, то нехай ними займаються "спеціально навчені" люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що двох копій для цього не достатньо

дєффачка, яка приймає кредити в кожному салоні мобільного зв'язку попросить в тебе паспорт і код. Ніяких довідок про доходи!

Зробить копію, і відішле на "погодження" кудись-там в банк. Цього достатньо. Все.

Якщо у вас немає негативної кредитної історії в банку - шлях до кредиту вам відкритий.

Якщо ця дєффачка не чиста на руку, то по копії зробить "погодження" і дасть номер мобільного того, хто правильно відповість на усі питання!

У разі, якщо банк телефонуватиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за своє життя роздав цих копій з двадцять, не менше, починаючи з ЖЕКів і закінчуючи ДПІ. Але ж інакше в нашій державі не можна, бо неоформлять будь-якого папірця. Я не в захваті від того, що ці копії потрібно надавати будь-кому, але їх і без того уже достатньо гуляє по різних установах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gaponyuk, не будемо про держустанови. Я про приватні структури-банки. Вони і так не сильно чесні... а тут іще така можливість нагрітися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю як Ви, а я копії своїх документів не дам в руки невідомих мені осіб, тим більше з підозрілої та, як мені здається, ненадійної "кантори". Серйозні банки та підприємства не будуть розмінюватися на незначні суми, а дрібні шахраї - запросто.

по сабжу - удачі Вам в пошуках працівників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...