Перейти до змісту

эмулятор мака / system 7.5


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

я для своих задач инсталлировал и настроил эму мака basilisk (ромфайлы, диски с системой, etc). получился полноценный макинтош :blink:

post-32-1188353668.png

если кому-то еще интересно поиграться на подобной системе, выложу в обменник свой инсталлятор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кул... а чогось поновіше немає? Недавно з одним макінтошником зіштовхнувся - він мені доказував, що я йому не назву жодної задачі, яку він не зможе в себе на Макові зробити. Я йому сказав: "База даних по законодавству "Ліга"". Але він, сцуко, скзав: "Ну, назви ще щось". І що я не називав - він все мені знаходив якісь аналоги, причому, як він мене переконував, вони вбудовані в Маковську систему.

Хотілося б попробувати, що воно таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yarchik

А пусть попробует правую кнопку на мышке нажать :blink:

2Shkoder

Закидывай, у меня с компьютерного детства слабость к Макинтошам :ok:

Кстати, на системе с похожей мордочкой я когда-то сидел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yarchik

Ну для начала, пусть её попробует найти :blink:

Типичные маковские мышки:

mac_mouse.gif

apple-mice.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мну сам мак есть... аж 350 мегагерц. Включается с клавы, токо вот мышки нету :blink: И моник от него я на обычный ВГА разьем перепаял. А так интерестно было поигратся :ok: там даж сидюк сказевый...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yarchik

А пусть попробует правую кнопку на мышке нажать :blink:

я для чого? На МакОС і без правої кнопки все дуже зручно...

а взагалі, до систем на базі МакОС починаючи, якщо не помиляюсь, з 9.2 можна підключити будь-яку USB мишку і система буде відпрацьовувати на ній всі кнопки, навіть якщо їх там десять. Тільки для чого?.. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а... а я думав, щось типу ВірталМашін для Віндовса... Чи емулятора - недавно знайшов емулятор ВіндовсМобайл 5 на комп.

Я чув, що є МакОС, перероблена для запуску на РС. Треба буде якось пошукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закинул :) вот ссылка. для установки достаточно развернуть архив в любой каталог, потом скопировать драйвер CDENABLE.SYS в c:\windows\system32\drivers\. далее запустить BasiliskIIGUI.exe и настроить путь к вируальному диску SYSTEM7.HFV в закладке "Disks" и файлу BIOS, QUADRA650.ROM в закладке "Memory". вот и все, можно нажимать "RUN" или запускать BasiliskII.exe :)

ps. для переноски файлов и вообще исследования виртуального диска из-под винды можно использовать HFV Explorer, им же можно сделать новые виртуальные диски

pps. для полного погружения советую также зайти в закладку "Screen" и установить Screen type -> DirectX (full screen)

ppps. на диск в архиве я сразу скинул инсталляционные файлы System7 и апдейт, вдруг кто-то захочет переустановить :P

pppps. это именно virtual machine причем эмулирующая не-x86 процессор, а моторолу 680xx. в моем случае 68040 + мат.сопроцессор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З бесплатними прогами на мак була напряжонка, незнаю правда як зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сейчас такое же пиратство, как и везде -- если умеешь искать и использовать, то найдешь без проблем на варезниках-0day, обменниках или торрентах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно такі да, пірінгі рулять, сам через осліка рідкості знаходжу, просто колись шукав тупо dialer для старенького повербука і був вражений цінами, пропонованими на прості мережеві утилітки, яких до РС - вагон і бесплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати попробуйте в винде нажать F13, F14 или F15 :)

моя рабочая станция Power MAC G5, и на такой же тестовый домен вертелся на виртуалПЦ фор МАК. 4 гига оперативы и 2 64битных RISC проца по 2 гига каждый рулят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїм першим комп'ютером був Правец-8Ц - болгарський клон Apple-IIc

Тоді ще про графічний інтерефейс мова не йшла. Частота процесора ~1MHz, 256 Кбайт ОЗУ, зовнішній дисковод 5,25", який читав/зиписува лише одну сторону. Дискетку приходилося перевертати, щоб використовувати іншу сторону. Прямо як касету в магнітофоні :-) Та й форматована ємність була лише 140 Кбайт (якщо не зраджує пам'ять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zed, кстати в винде можно сторонним софтом замапить на F13-F15 кнопки PrtScr, ScrollLock и Pause/Break - получается очень органично. правда нужно это исключительно в спецсофте портированном на PC с других платформ.

Саня, свой первый (ПК "Специалист") и второй (ZX Spectrum, "львовский") комп я спаял сам :smile3: третий (ленинградский спектрум) купил в виде готовой платы (которую все равно пришлось пропаивать через неделю глюков). это если не считать "нулевого" компа в виде программируемого калькулятора МК-61 :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій перший комп був "Нейрон И9.66" (радянський аналог ЕС-1841) був куплений в далеком 1991 році, проц злизаний з 8088, 512Кб пам'яті, флоп 360Кб (двохсторонній) і (УВАГА!) вінт на 10Мб!

На той час це було чудо техніки. Правда за розмірами він був як три сучасних midi-tower'а і гудів як реактивний літак на зльоті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені повезло :) В той час, як всі в комп'ютерному класі в школі сиділи на "Поиск-2" без вінта, і грузилися з дискеток, я, як перший мажор, в мамки на роботі освоював CorelDraw! 4.0 i Aldus (!) PageMaker. А компи були - один 486SX-33 8 RAM 240 MB HDD, а другий - сказка! 486DX-66 16 RAM i 500 MB HDD...

Але ж, блін, тема про Мак і емулятор мака...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки да :angry: настоящий мак, а именно Apple Macintosh LC III (он же Apple Performa) я впервые стал осваивать в 1994 году в нашем родном универе при ректоре Свидзинском. хорошая офисная машинка, ничего лишнего. но удивительно до сих пор, как на интелах того времени винда ужасно тормозила, а на том маке с 25 mhz процем и 16 метрами памяти все просто летало! и это при отличной графике и звуке. но по сути своей работа на маке была весьма неперспективной и я долго на нем не задержался

кстати совке был еще один клон старого мака, АГАТ. кто-нить помнит такое?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слу, а тот Макинтош, случайно, после тебя в редакцию (видавничій відділ) или типографию (в подвал) не попал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слу, а тот Макинтош, случайно, после тебя в редакцию (видавничій відділ) или типографию (в подвал) не попал?

Shkoder, признавайся, куда загнал тот макинтош? (я не про пальтишко). :)

потому как его как-то в скорости там таки и не стало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...