Перейти до змісту

Пісяючий хлопчик і Україна


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Україну в Брюсселі вшанували з нагоди Дня Незалежності:

В столиці Європейського Союзу місті Брюсселі відбулися святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України. Символ Брюсселя – всесвітньо відомий “Manneken Pis” (Пісяючий хлопчик) одягнувся в український націоднальний одяг. Таким чином українці взяли участь у стародавній почесній традиції одягання “Manneken Pis”, яка триває вже 300 років.
Оригінал новини ТУТ.

55694_2.jpg

Але на Форумі газети "Українська правда" почитав коменти до цього хвакту. Оскільки один з них мене добив - подаю його:

надеюсь, не забыли под струю портрет Путина подложить.. )

В "Хумор" постити не ризикнув - ще політику пришиють... тому зразу сюди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЭЭЭ, а чого він... негр? :)

От за це точно політику пришити можуть.Расизмом попахує. Я думаю правильно буде сказати "афробельгієць" (чи афроєвропеєць- хз?) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ну є в українців така звичка, робити це де попало (ліфти, зупинки, під"їзди...), але щоб в Брюсселі, і при цьому ще й негром прикидатись, це вже занадто ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну нафіг так день незалежності вшановувати...

Доречі, дійсно - чому не видно, куди потрапляє струя??? Шо за бєзпрєдєл?

А може то бельгійці (європейці) так натякають, що вони хочуть вислати всіх своїх негрів в Україну? Ой, афро.. як там воно політкоректно... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну нафіг так день незалежності вшановувати...

Доречі, дійсно - чому не видно, куди потрапляє струя??? Шо за бєзпрєдєл?

А може то бельгійці (європейці) так натякають, що вони хочуть вислати всіх своїх негрів в Україну? Ой, афро.. як там воно політкоректно... :(

или это "мальчик, писяющий на украину"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав анекдот.

Якось в село (5 км від Луцька) приїжає з києва студентка (вагітна), додому....бо вже пора. Ну та й родиться в неї хлопчик. Хлопчик як хлопчик, росте, бігає собі по селі у вишиванці. І дід дивиться за ним. Іде сусіда "С" і питає діда "Д".

С - Петре, а що то в тебе внук чорний????

Д - Знаєш що Славку, Аби не москаль.

(жоржу і діфоту прошу не ображатись - із пісні слів не викенеш, шютка така)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:())))))))))))

-ну, шо, хлопаки, хто мені скаже, котра година? - мовив бравий дідусь у вишиванці, заходячи до трамваю та перекладаючи кулемет з лівої руки у праву.

- опів на шосту, дідусю! - мовив негр, що явно приїхав до Львову на навчання.

- та ти , синку, і так видно, шо не москаль! відповідає дід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження афроукраїнських боянів:

Двайчіть п'ячь літ прожив негр в глухов закарпутськєм селі. І сі хтів він світу білого сі подивити. Сів на потяг, той шо дизелем сі зве, і поїхав. А їден дідуньо в потязі вздрів того чорного хлопа, і сі дивить на ню. А тен хлоп далі собі їде, як ніц нігде сі не трафило. Дідуньо сі не втерпів, і мовить до хлопа:

- Синку, а хто ти є?

- Українець я, діду!

- О! Ти диви! А я ж тоді хто?

- А дідько тебе розбере - мо' жид, а мо' москаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...