Перейти до змісту

Пошук занять з тайського боксу/Муай тай


Amor

Рекомендовані повідомлення

Знаю що тема не раз піднімалась на борді, але всеж таки ще раз запитаю так як перечитавши попередні теми я не знайшов відповіді на питання

Шукаю секцію для занняття тайським боксом, те що це дуже жорстокий вид спорту, що там б"ють як локтями так і ногами я ознаймлений)

Хочеться знати чи взагалі існує таке в нашому місті, чи ні. І чи візьмуть мене в групу якщо мені 16років, зазвичай набирають з малечка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю секцію для занняття тайським боксом

Файний спорт

те що це дуже жорстокий вид спорту, що там б"ють як локтями так і ногами я ознаймлений)

Тут розминка близько години, і якщо ви далі зможете працювати, то вам сюди.

Хочеться знати чи взагалі існує таке в нашому місті

Існує, і не одна
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Metalowar ходив та питався в Адреналін, начебто непогано, сьогодні перший раз піду на тренування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там все класно, тренер мені не сподобався, нажаль, дуже хотів туди ходити і хочу, але я хочу вчити техніку, правильні удари, а не тільки на своїх помилках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там все класно, тренер мені не сподобався, нажаль, дуже хотів туди ходити і хочу, але я хочу вчити техніку, правильні удари, а не тільки на своїх помилках

кращого тренера по Тайскому боксі як в Адреналіні по техніці і підготовці, напевно в Луцьку не знайти!

як це на своїх помилках? а на чиїх і ще?

тобто по голові получив чи як?

Слабкість виходить через біль....

П.С. шо шукать? "тренер шо дівка" шо має подобатись? тренера потрібно слухати і поважати! а любити треба дівчат :_08: :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там все класно, тренер мені не сподобався, нажаль, дуже хотів туди ходити і хочу, але я хочу вчити техніку, правильні удари, а не тільки на своїх помилках

тоді вам сюди

тільки там плата 100грн/міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там все класно, тренер мені не сподобався, нажаль, дуже хотів туди ходити і хочу, але я хочу вчити техніку, правильні удари, а не тільки на своїх помилках

кращого тренера по Тайскому боксі як в Адреналіні по техніці і підготовці, напевно в Луцьку не знайти!

як це на своїх помилках? а на чиїх і ще?

тобто по голові получив чи як?

Слабкість виходить через біль....

П.С. шо шукать? "тренер шо дівка" шо має подобатись? тренера потрібно слухати і поважати! а любити треба дівчат :_08: :_08:

Може бути і таке, що тренер в якого не має за плечима досягнень, підгутує кращого спортсмена як людина в якої вся стіна в медалях....Ходив у ВНУ на бокс, там тренером був Вихор Валерій Іванович. він стояв у спарингу з Тайсоном, так його тренеровка це щось з чимось після Динамо це - курорт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy я якщо чесно не бачу сенсу вашого посту, я прекрасно знаю куди я йду і що там пожна получити по голові, якби я получив і не хотів ходити я б не запитував.

Не хочу сказати що тренер поганий чи ще щось, але мені не подобається його метод тренування.

Хочеться чогось дійсно навчитись, а не мене поставили в спаринг, а я задаюсь питанням "а як в стойку стати то???"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в луцьку, а от в львові є пару дійсно класних місць з секціями тайського. Сам пару років займаюсь.

Якщо хтось переіде в львів - звертайтесь, допоможу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy я якщо чесно не бачу сенсу вашого посту, я прекрасно знаю куди я йду і що там пожна получити по голові, якби я получив і не хотів ходити я б не запитував.

Не хочу сказати що тренер поганий чи ще щось, але мені не подобається його метод тренування.

Хочеться чогось дійсно навчитись, а не мене поставили в спаринг, а я задаюсь питанням "а як в стойку стати то???"

а як ти хотів вчитись??

все правильно.... тренування, потім спаринг... в спарингу тренер дивиться за тобою і виправляє, що не так

чи ти хочеш навчитись битися з реальним суперником, махаючись весь час з повітрям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно? поставити людину яка нічог оне вміє в спаринг?... у нас напевно різні поняття правильного тренування...

Amor завітай якось до нас

:_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Werwolf777 я нічого не маю против спарингу, якщо чесно мені навпаки подобається, але якщо подивитись за іншими як вони діюсь в спарингу то виходить так тренер каже "пробий блок" а він навіть толком не вдарить противника

Тренер в більшості часу займався на ринзі з тими хто ходить точно не перший рік.

Ну хочаб на першому тренуванні я хотів повчитись правильно стояти в стойці та правильно наносити удари, а не стояти в парі з новачком як я навіть без рукавиць і тупо незнати що робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Werwolf777 я нічого не маю против спарингу, якщо чесно мені навпаки подобається, але якщо подивитись за іншими як вони діюсь в спарингу то виходить так тренер каже "пробий блок" а він навіть толком не вдарить противника

Тренер в більшості часу займався на ринзі з тими хто ходить точно не перший рік.

Ну хочаб на першому тренуванні я хотів повчитись правильно стояти в стойці та правильно наносити удари, а не стояти в парі з новачком як я навіть без рукавиць і тупо незнати що робити

а шо ти хотів?

ти походи з пів року.... тоді сам побачиш свій результат!

Люди роками вчаться правильно наносити удари..... і не в всіх техніка в ідеалі! а ти знову ж таки хотів щоб з першого тренування ти навчився правильно бити....

Офф топ:

є така система підготовки як "спартанська" коли приходить новачок і його закидують в четвірку до людей які вже не в перший рік в "боксі" .... тобто по раундам 1 рауд ти з легшим суперником за тебе, потім 2=ий раунд з суперником своєї ваги... і 3-ий раунд суперник який на порядок ващий за тебе.... але є одне велике НО... потрібно бути в дуже хорошій фізичній формі і мати "биче" здоров"я...

так побоксуєш з тиждень і в тебе величезна кількість питань про те чи інше, а шо треба чи не треба відпаде... також ти зрозумієш роль "уклонів", "уходів", "нирків" і тд....

то шо ти про таке думав чи як? :)

думав шо перша "тренька" рукавички і в бій?)

П.С. ось тобі ссилочка http://www.youtube.c....0...0.0...1ac. подивись (хоча відео сугубо про бокс воно тобі дуже допоможе)

П.С.С. я не займаюсь в даній секціїї і не рекламую чи пропогандую її

П.С.С.С. а можна поцікавитись з якою метою ти вибрав саме даний спорт і чому? яка в тебе мотивація і які цілі ти переслідуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy якщо ви вважаєте цей метод тренування адекватним то я тут з вами аж ніяк не можу погодитись, хоч стояв я в парі з таким же новачком, але я пошкодив собі ногу, а я йому руки це точно, для чого тренування такі коли ти не знаєш що ти робиш? Я розумію на словах, але я тільки собі нашкодив, для чого мені платити за таке? Мені здається ми можемо спорити на рахунок такого безкінечно так як в нас різні погляди, але я тут не для того

Вибрав цей спорт того що хочеться використовувати всі можливості тіла, не тільки руки як в боксі, а ноги і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрав цей спорт того що хочеться використовувати всі можливості тіла, не тільки руки як в боксі, а ноги і т.д.

Dima4s радить тобі Amor в пості №18 секцію рукопашного бою, повір там можливості тіла ще більше використовуються не тількі ноги і руки...

HelloBoy якщо ви вважаєте цей метод тренування адекватним то я тут з вами аж ніяк не можу погодитись, хоч стояв я в парі з таким же новачком, але я пошкодив собі ногу, а я йому руки це точно, для чого тренування такі коли ти не знаєш що ти робиш? Я розумію на словах, але я тільки собі нашкодив, для чого мені платити за таке? Мені здається ми можемо спорити на рахунок такого безкінечно так як в нас різні погляди, але я тут не для того

перше тренування і вже починається "соплі" ?

потрібно мати голову! голова не для прийому ударів а щоб думати!!!

моя вам порада найдіть собі мотивацію і займайтесь! було б бажання можна і самому навчитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy якщо ви вважаєте цей метод тренування адекватним то я тут з вами аж ніяк не можу погодитись, хоч стояв я в парі з таким же новачком, але я пошкодив собі ногу, а я йому руки це точно, для чого тренування такі коли ти не знаєш що ти робиш? Я розумію на словах, але я тільки собі нашкодив, для чого мені платити за таке? Мені здається ми можемо спорити на рахунок такого безкінечно так як в нас різні погляди, але я тут не для того

Вибрав цей спорт того що хочеться використовувати всі можливості тіла, не тільки руки як в боксі, а ноги і т.д.

"тяжело в учении - легко в бою"

а казав, що знаєш, що це дуже жорсткий вид спорту... ніхто з тебе там пилинки не здуватиме... і якщо йтимеш з синяками перші рази звідти - то нічого страшного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ви тут не казали... важливо щоб тренер викликав довіру і на тренуванні був позитивний мікроклімат. На такі тренування не те, що бігти, а летіти хочеться. Та й результат своєї роботи, за таких умов, швидше можна буде побачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...