Перейти до змісту

Пошук занять з тайського боксу/Муай тай


Amor

Рекомендовані повідомлення

Dima4s радить тобі Amor в пості №18 секцію рукопашного бою, повір там можливості тіла ще більше використовуються не тількі ноги і руки...

Туди я якраз таки ще хочу сходити і подивитись

Ми з вами абсолютно про різні речі говоримо, ви мені хочете показати що потрібно заматись і не боятись болю і т.д., а я вам кажу що я до такого готовий і хочу чогось навчитись, а не дивитись як тренер займається на ринзі з чоловіками які не перший рік ходять туди. Про травми писав не заради того щоб мене хтось пожалів чи що, від цього нікому краще не стане, просто на прикладі хотів показати який "толк" з таких тренувань.

"тяжело в учении - легко в бою"

а казав, що знаєш, що це дуже жорсткий вид спорту... ніхто з тебе там пилинки не здуватиме... і якщо йтимеш з синяками перші рази звідти - то нічого страшного

І знову ж таки, я розпочав про те що я не хочу займатись в цього тренера, хоч до цього я ходив просто в тренажерний зал і ці речі не зовсім то і близькі, але там я зрозумів що між людиною і тренером має бути якась взаємна повага, що я знаю що тренер хоче мене навчити і що з цього буде толк, хай хто що хоч каже але я не буду витрачати свій час на пусті тренування, для когось вони там сподобаються, а для мене це трата часу.

Не вважаю адекватним проводити цю дискусію так як в кожної людини свій погляд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще секція кик-боксингу в спорткомплексі СНУ (на Грушевського бувший ВНУ) понеділок-середа-п"ятниця на 19:00... попробуй ше туди.... можливо там сподобається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...