Перейти до змісту

Чого не вистачає Луцьким закладам харчування


Valery

Рекомендовані повідомлення

Вже давно іноді думаю над тим, які заклади я хотів би відвідувати у Луцьку, яких у нас немає. Останнім часом в нас почали масово відкриватися піцерії і кав'ярні. Звичайно каву люблять усі (майже усі :) і на піцу завжди є попит...

От я одного разу з дружиною сидів в Києві в ресторані при готелі Премєр палац. Ресторан класичний, темні відтінки створюють затишок, а в кутку стояв рояль і на ньому грав живий піаніст. Причому грав не класику, а досить сучасні мелодії. Наприклад Є-Рума, та давно знайомі мелодії з новим оранжуванням. І так сидиш біля вікна, дивишся на бульвар шевченка в затишку з бокаломвина чи ще чогось, і грає живе піаніно. Це настільки фантастично, настільки відпочиваєш посправжньому. В кіно дивишся на таке - думаєш пфф.. ну і що тут такого. Але бутам там самому в такій атмосфері. Більше я таких ресторанів ніде не бачив. Дуже хотілося, щоб і у Луцьку відкрилося щось на зразок цього, з живою музикою роялю і живим піаністом.

Є ще одна річ, яку я дуже люблю в зимову пору року, і яка не зустрічається в меню наших Луцьких закладів. Це гаряче пиво з медом (такий собі аля пивний глінтвейн). Пиво нагрівається майже до кип'ятка і в нього додається трошки меду. А от будучи в Польші я куштував гаряче пиво з додаванням сиропу. Це настільки смачно... Напевно просто всі думають, що якщо нагріти пиво і воно буде тепле - то буде не смачно. Тут я згоден. Але якщо його нагріти до кип'ятка - це вже зовсім інше. Зазвичай в наших Луцьких кафешках я зі своїм другом просимо нагріти нам пиво до кип'ятка і додати меду. В 80% офіціантки погоджуються. Однак був би дуже радий, щоб такі страви внесли в меню.

Ще одна річ, через яку я і взявся зараз писати цє повідомлення. Взяв я вдома, зварив на гейзерній кавоварці кави, додав туди цукру, молока, морозива і трошечки Амаретто - вийшло настільки смачно, що я шаленів. Згадавши усі кав'ярні Луцька - не пробував настільки смачної кави. А ще замість Амаретто додавав Старого таліну (2 чайні ложечки на чашку) - теж надзвичайно смачно. Чому б не зробити такі напої в наших кафе. Чи може хто в курсі де в нас є таке - скажіть! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи душа бажає свята, хочеться розслабитися, відпочити у затишній і приємній атмосфері, насолодитися (не просто наповнити шлунок) стравами та напоями (не обов"язково алкогольними). Таких місць в Луцьку та околицях небагато. А жаль.. Думаю, якщо дійсно зробити такий заклад, то клієнтів би вистачало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас просто економлять на всьому, на чому можуть. Побачили, що той піднімається - айда собі відкрию. В кого є купа грошей - там нема толкових ідей. А в кого є ідеї - нема грошей. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авже ж. Куплять магнітофона і врублять музику - і ніяких затрат. А от відкрили б джаз кафе з живими саксофоністами, хай навіть не афроамериканцями (хоча з афроамериканцями, оце була б бомба!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авже ж. Куплять магнітофона і врублять музику - і ніяких затрат. А от відкрили б джаз кафе з живими саксофоністами, хай навіть не афроамериканцями (хоча з афроамериканцями, оце була б бомба!!!)

Про яких афроамериканців ви говорите? Наші власники кафе \ ресторанів \ забігалівок - людям ЗП не платять по 2-3 місяці, або не таку, яку обіцяли при прийомі на роботу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не знаю які там зарплати. А якщо не платять, то думаю не через те, що немає прибутку від бізнесу, оскільки хоч піцерій і багато, але народу там завжди... Та і не тільки в піцеріях. Наприклад на Кравчука є кафешка "Базилік" - скільки разів не заходив - ніразу не потрапив, завжди зайнято все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от відкрили б джаз кафе з живими саксофоністам

в "Мелодії" по середах грає "Лучеськ бенд", у всякому випадку- колись так було, зараз не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, порекомендуйте якусь ...

Обожнюю "Гасову лямпу", "Масони" та "Лівий берег"

Ще "Кабінет" люблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гасова лямпа"

- перший в Україні музей-ресторація

Адреса - вул. Вірменська, 20

Ця кнайпа є першою в Україні музеєм-ресторацією, адже тут зібрана велика колекція гасових лямп, які були винайдені у Львові у 1853 році, тому відвідувачі закладу можуть не лише смачно поїсти чи випити живого пива, а й більше дізнатись про історію цих ламп.

Гостей закладу зустрічають "батьки-винахідники" гасової лямпи, бронзовий Ян Зег за столом біля входу у сам заклад, а Ігнатій Лукашевич виглядає з третього поверху.

За гарної погоди пропонують Вам обрати собі столики на терасі 3 поверху, звідки відкривається приємний краєвид на львівські дахи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Лівому березі ціни такіжяк у Масонів :) ?

Трішки дорожчі як в "Масонах" зі знижкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://2rock.fm/

Тут цікава ідея лояльності до клієнта. Встановлюємо на смартфон і комп закладу ці програмки та маємо можливість обирати з плейлиста кафе улюблені пісні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо об'єднати теми "Чому у Карамель-кафе така дорога кава" і "Чому у Луцьку такі фігові бари" - буде цікава дискусія :) Я пив чай за 1 євро у кафе при найвищій горі карпатського хребта, але у Луцьку я з дєбошем пішов би з із закладу, у якому мені б запропонували чай за десять гривень.

Думаю тему можна закривати. Або ви ходите на біфштекс із живою музикою, або на пиво з арахісом і бумц-бумц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я піду на біфштекс із живою музикою (але не на таку музику з синтезатором і радянськими піснями, а на піаніста з роялем), тільки де в нас в Луцьку є піаніст з роялем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...