Перейти до змісту

В українських ресторанах і кафе знову можуть дозволити курити.


araris

Рекомендовані повідомлення

Не впевнений, що здійсниться, але раптом...

Далі цитую з http://www.pravda.com.ua/news/2013/02/1/6982692/ :

Відповідний законопроект, спрямований на відновлення прав курців, про внесення змін до закону зареєстрував у парламенті позафракційний депутат Лев Миримський.

Повна заборона на куріння, за пропозицією автора, повинна стосуватися закладів державної й комунальної форми власності.

У той же час, приватні ресторани, бари й кафе можуть бути повністю або частково орієнтовані на обслуговування курців. Те ж саме стосується й сигарних клубів.

"У випадку якщо суб'єкт господарської діяльності надає ресторанні послуги й організовує дозвілля винятково для курців, при його вході повинна бути розміщена інформація: "Обережно. Дозволяємо курити. Куріння шкодить вашому здоров'ю!".

Якщо ж розважальний заклад не обмежує коло відвідувачів, він повинен мати окреме приміщення для курців, оснащене витяжною вентиляцією й не суміжне із приміщенням головного входу.

"Не можна курити в ліфтах, на дитячих майданчиках і так далі. Це логічно й справедливо. Не розумію, чому в кафе не можна? Люди приходять у кафе, щоб розслабитися, провести час, поїсти, випити кави й покурити. Позбавляти людей вибору — це в якомусь значенні однаково, що руйнувати основи демократичної культури", - упевнений Миримський.

"А що, коли вегетаріанці почнуть друкувати страшні графічні зображення з розчленованими трупами тварин на ковбасі?" – додав він.

"У таких умовах, переслідування й обмеження прав на дозвілля й відпочинок курців, які не порушують прав інших на чисте повітря, є не тільки неетичними з боку держави, але такими, що й порушують конституційні принципи", - переконаний нардеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не можна курити в ліфтах, на дитячих майданчиках і так далі. Це логічно й справедливо. Не розумію, чому в кафе не можна? Люди приходять у кафе, щоб розслабитися, провести час, поїсти, випити кави й покурити. Позбавляти людей вибору — це в якомусь значенні однаково, що руйнувати основи демократичної культури", - упевнений Миримський.

виходить мене позбавляють права вибору - провонятись мені димом чи ні. це як мінімум.а як максимум, мене позбавляють права берегти своє здоров"я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку треба було половину кафе залишити для курців, а половину зробити для тих, хто не курить. для власників, які зробили кафе для некурящих, треба було знизити податки, а для перших, навпаки, підняти. тоді б і людям було легше та вони могли б вільно обирати ті місця, які їм до вподоби, та й у власників не падав би так сильно дохід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я курю. Закон мені про непаління в закладах сподобався, і сам менше куриш і одежа не провонюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У свій час курящих було більше, потім противники куріння захопили світ з усіма наслідками.

OMG, мені страшно, що буде, якщо світ захоплять вегетаріанці ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Случай вспомнился и вот подумалось, если не курильщик придет в зал для курящих, то тем кто курит разницы никакой, не задохнутся же они от чистоты его легких???А вот если наоборот, это очень ощутимо, особенно для людей с заболеваниями(астматиков напр.) или для тех кто с детьми, для всех! А случай...я когда была на 9 месяце беременности, пришла с мужем в "Кава-клуб", кто был, тот знает как там располагались залы для тех кто курит и кто нет, понятно, мы всегда сидим в некурящем, как и тогда, пришли двое мужчин, в костюмчиках(с виду и читать умеют), уселись в зале для не курящих, прям рядом с табличкой сообщающей об этом, и начали смолить...У меня и так гормоны...но тогда они просто разбушевались...муж под руку выводил)))В общем, я к чему...Курильщики, принося вред себе, приносят его и другим и уступок не должно быть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім піднімуть питання поправок до закону про заборону куріння, а потім - поправки до сабжа; туди-сюди, туди-сюди - от і створюється видимість роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аби не каннібали

Перефразовуючи всім відомий жарт, чем больше каннибалов, тем меньше каннибалов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте ще заодно і короткі юбочки забороним ,тільки на пляжах ,(причин можна знайти море ,:))

а то також гормони грають і жінка не розуміе ,що то гормони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть я и не курю, но я за разрешение курить в БАРАХ и РЕСТОРАНАХ. Согласен НЕЛЬЗЯ - на остановках, в детских учреждениях, общепите (столовых), аэропортах, вокзалах ... но в увесилительных заведениях однозначно ДА.

Во-первых - вас в курящие заведения силой ни кто не тянет, выбирайте заведения для некурящих (Тигресы , Лакомки и.т.д) Интересное дело кто-то хочет и рыбку сьесть и на... сесть, а кому то из-за его желания не кури.

Во-вторых - давайте тогда пиво и водку в барах запретим ОНА печень портит, ВОН сколько трезвенников - нечего их искушать. Мясное тоже запретим ПОДДЕРЖИМ вегетарианцев.

В-третьих - Право выбора должно быть и у тех и у тех. А так получается какой то кизяк, теперь все бары для некурящих.

Вообщем как всегда то недосЁр, то пересЁр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, так а чого некурящі повинні вибирати? А як же їхні права? Мова ж іде про шкоду для здоров'я

Є ж кальян-клуби всякі, нічого проти них не маю. Якщо хтось відкриє емм... Smoke Bar, аналогічна думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В-третьих - Право выбора должно быть и у тех и у тех. А так получается какой то кизяк, теперь все бары для некурящих.

бар - один з видів закладу громадського харчування, а саме питний заклад, тобто це його основне призначення. паління ніяким боком до цього не відноситься. так що, думаю, все ж бари для всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ж кальян-клуби всякі

кальяни в громадських місцях теж заборонені.

Во-вторых - давайте тогда пиво и водку в барах запретим ОНА печень портит, ВОН сколько трезвенников - нечего их искушать. Мясное тоже запретим ПОДДЕРЖИМ вегетарианцев.

не треба плутати тютюновий дим із запахом котлет. Якщо я за сусіднім столиком буду їсти відбивну чи пити пиво, Вам це ніяким боком не зашкодить. Хочете курити в барах, встановлюте такі кабінки

61204_600.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивували люди, які порівнюють куріння і вегетаріанство. Вам мабуть більше й нема чим аргументувати ваші думки окрім "А давайте запретим мясо!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, так а чого некурящі повинні вибирати? А як же їхні права? Мова ж іде про шкоду для здоров'я

Написати: а чого ж курці повинні вибирати якось не виходить... Немає як вибирати. Немає з чого.

Зате зараз це дуже гарно виглядає, коли я стою біля входу в якийсь заклад і курю - а біля мене протискуються в той же бар некурящі, шкодячи своєму здоров"ю. В барі я не курю - закон не порушую, мерзну на вулиці)))

не треба плутати тютюновий дим із запахом котлет. Якщо я за сусіднім столиком буду їсти відбивну чи пити пиво, Вам це ніяким боком не зашкодить. Хочете курити в барах, встановлюте такі кабінки

Воніща смаженої олії в одязі - теж ще той подарунок))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по темi, вибiр таи повинен бути й в курящих й в некурящих, хоча нам - електронним парильщикам *круче* всiх, нам з некурящими сидiти не дають, бо прирiвняли електроннi сигарети до звичайних чомусь, й в курилки до курящих заганяють, хоча дим вже теж давно противний, мабуть не настiльки як зовсiм не курящим, але смердить. Так що мабуть наявнiсть парильщикiв, промiжку мiж курящими й некурящими таки когось не влаштовуе, хочуть щоб не парили зовсiм, або *зiштовхнути* назад до сигарет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, так а чого некурящі повинні вибирати? А як же їхні права? Мова ж іде про шкоду для здоров'я

Є ж кальян-клуби всякі, нічого проти них не маю. Якщо хтось відкриє емм... Smoke Bar, аналогічна думка.

Хорошо! А почему теперь курящие должны страдать? Что? Вы про вред дыма для здоровья? Господи, да от него уже вреда меньше чем от того ГОВНА которое мы едим ( эмульгаторы, консерванты, и.т.д) Я ещё раз повторяю "Каждый сам для себя решает куда ему ходить, с кем, и что есть). Бар - это не необходимая вещь для жизни. По-этому не нравится дым сидите дома, а то глядишь задохнётесь от дыма выхлопных газов на улице.

To Karabasbarabas: В том то и дело раз бары для всех, значит для всех, а не для тех кто не курит.

Вывод: В барах должны быть места (столики, комнаты, залы) для курящих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, давайте погодимось із тим, що

а) курці і некурці мають рівні права;

б) проблема лише в тому, щоб забезпечити обом категоріям можливість користуватись правами, НЕ ЗАВАЖАЮЧИ ВЗАЄМНО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я не курю, дим мені не противний.

Повністю підтримую. написане ДаркМонком.

Тотальна заборона паління є порушенням прав людини. Вибір повинен бути у кожного.

А тих хто вважає, що. Курців потрібно позбавити права посидіти в кабачку і хряпнути стаканчик конінки під папіроску.

Рахую егоїстами, і іншими не дуже хорошими особистостями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вищесказане про права курців буде правильним, якщо у кожному генделику будуть два однакові зали.

І взагалі, куріння - річ добровільна. Це не хвороба чи вроджена вада. Чому ж тоді курцям потрібні особливі права?

Тобто я завтра можу почати палити і ходити по ресторанам з вимогою надати мені окремий столик тому, що я курець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...