Перейти до змісту

WOT: Выбор сервера


t0rik

  

72 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Вот возник вопрос, какой таки сервер выбрать в качестве основного. Приветствуются отзывы о качестве каждого из серверов (пинг, основной уровень техники и т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пуста тема, завантаженість залежить від типу боїв та часу, а ще святкові дні, канікули і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сервери відрізняються? :)

Завжди юзаю автовибір сервера, ніколи не звертав увагу, на якому граю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись в мене був різний пінг до серверів, на третьому майже не можливо було грати. Зараз майже однаковий пінг скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь бачив стрім (кажись джов, вспишка, 40тонн) й там було підняте дане питання і 40 тонн розказував що більшість "статистов" себто відомих нагібаторів склоняються до думки що на 1 сервері грають більш скілові гравці себто "статисти" а вже на сервері 2 вже більш <<оленеваті>> гравці, на 3 ж кластері все виглядає більш балансно...

щодо пінгу то мною замічено що найсприятливіша ситуація виглядає на 1 сервері, далі йде 2 потім 5-й, 3 і 4 вже більш "скачуть" та просідають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, відразу після такого інтерв'ю розстановка сил на серверах може змінитись докорінно. Кожен "оленеватий", який вважає себе "ногєбатором" відразу перейде на 1 сервер. Так що ведення такої статистики -- справа невдячна. Однаково, найбільше все залежить від ВБРу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за №3.

По-перше - на ньому порівняно з першим в мене стата росте)))

по-друге - в прайм-тайм на першому заходить в бій довго, мінімум 30 сек, в бій на арті то взагалі можна чаю попити. На третьому - до 5 секунд, рідко більше.

по-третє - пінг і там і там однаковий, інколи на №1 пінг більший.

По-четверте - прайм-тайм в мене №1 частіше лагає ніж №3.

№2, 4, та 5 якось в мене не прижились. №2 і №4 пінг коли пробував був більшим, №5 взагалі не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь бачив стрім (кажись джов, вспишка, 40тонн) й там було підняте дане питання і 40 тонн розказував що більшість "статистов" себто відомих нагібаторів склоняються до думки що на 1 сервері грають більш скілові гравці себто "статисти" а вже на сервері 2 вже більш <<оленеваті>> гравці, на 3 ж кластері все виглядає більш балансно...

щодо пінгу то мною замічено що найсприятливіша ситуація виглядає на 1 сервері, далі йде 2 потім 5-й, 3 і 4 вже більш "скачуть" та просідають

iмхо кiлькiсть *оленей* падае зi збiльшенням номера сервера, добто на першому iх найбiльше, на пьятому найменьше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І тут олені. :)

І так, серваки розділені територіально, окрім ру1 і ру2

Ру1 Москва площадка mail.ru IP 178.20.235.151

Ру2 Москва площадка mail.ru IP 178.20.235.83

РУ3 Wolfsburg GERMANY площадка DE-BCC IP 213.252.177.91

РУ4 Новосибирск площадка Synterra-Siberia IP 193.110.91.28

РУ5 Москва площадка oversun-mercury IP 94.198.55.167

РУ1 колись самий популярний, зараз самий глюкавий. Але, топ роти катають там. :(

РУ2 РУ2 Колись оленячий. Зараз там грає більшість кланових бійців. Так як бої на гк перенесли на нього.

РУ3 Рахувався оленячим. мабуть так і є :) Знаходиться в європі, пінг не дюже.

РУ4 Реально оленячий, тому як знаходиться в чорта на кулічках, в сибіру. :) Пінг до нього "126" відповідно самий вищий, грати з України на ньому дурість.

РУ5 Нормальний сервак. не сильно оленячий з нормальним пІнгом.

Пінги відповідно.

ру1 25мс

ру2 27мс

ру3 43мс

ру4 126мс

ру5 30мс

На площадці мейл ру, постійно проблеми з зовнішніми каналами. Тому часто бувають лаги.

Площадка Оверсан уже стаканилась. Тому грати на ру5 оптимально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Уважаемые игроки, с 18 февраля в режиме тестовой эксплуатации введён сервер RU6, который предоставит хорошее качество связи игрокам, проживающим в Центральном регионе России и прилегающих к данной территории регионах. Физически игровой сервер RU6 расположен в Москве.

Хто потестить Ру6 відпишіться як враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

WoTPinger.rar

ось хороша програмка, ждем коли 6 сервер прикрутять

Pinger.png

http://forum.worldoftanks.ru/index.php/topic/281510-wot-pinger

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

до-речі більшість скілових гравців сидять на 5/6/7 серверах взводами і набиваюсь стату.

мені, найкомфортніше грати на РУ1, далі РУ5, далі РУ6.

в плане команд - всюди олені однакові :)

в плані пінгу - все стабільно крім РУ4.

на РУ2 великі черги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в плане команд - всюди олені однакові

ну не скажи, на 2 сервері переважно зелененькі грають а от за 5й і далі вже 2\3 нубики.

Я на 7му собі стату рівняю зараз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останніх 3 місяці граю стабільно на 5 або 7, стату поправив 3 48% до 49% перемог, до того грав на 1-3 серваку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...