Перейти до змісту

Луцьк 1977


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Ось Вам і березовий місточок уже з точним місцем розташування :)

Оце так якість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я смотрю и плачу за той чистотой, уютом, комфортом и красотой которые были угроханы наплывом капитализма.

Фотографии просто чудесны-побольше бы таких

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І саме навантажене сьогодні автотранспортом кільце в місті - порожнє :D

дійсно, можна подумати що це 5 ранку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місто вільне від реклами, забудоване згідно проекту, ритм життя надзвичайно спокійний, такого вже не буде ніколи. Прожити дитинство і юність у такому середовищі повне щастя !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці фото варто переглянути не лише "фотографам" з Театральної, але й усім лучанам - робити класні портрети можна не лише стоячи протягом усього року під ялинкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місто вільне від реклами, забудоване згідно проекту, ритм життя надзвичайно спокійний, такого вже не буде ніколи. Прожити дитинство і юність у такому середовищі повне щастя !

А я після цього дитинства, вступив в київський ВУЗ, закінчив і.... по розподілу потрапив у Вшивоград Луганськ ...

Але завжди знав, що повернусь у Луцьк!!! (зрештою так і сталось, більше того, я закохав у Луцьк і свою дружину!)

.... Минулого не вернеш, але, коли робляться відверто дурні речі, в плані перебудови і т.п., це дратує...

Іноді й до радикальних дій!

(Машин я не палив .... :_04: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант був.

Якщо дивитись від угла буд. № 8 на вхід в Оранту, провулок між № 7 та 8+ зміни в часі, от і варіант з"явився).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви подивіться як все акуратно та чисто!

В той час в своїй групі міст Луцьк був найчистішим і найзеленішим містом України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок Вчителя?

Б.Хмельницько,адвокати?

Слухайте, а ці два будинки реально дуже подібні

post-2742-0-15168000-1359491100_thumb.jppost-2742-0-25853900-1359491116_thumb.jp

Порівнюючи деталі, починаю схилятись до другого варіанту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спочатку теж про Будинок вчителя хотів написати,але мене збило те,що рівна дорога.А там уклон.А кількість сходинок,а де ринва знаходиться?Не думаю що її переносили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...