Перейти до змісту

Порадьте струмовровідну застигаючу суміш


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Суть в тому що мається клавіатура, в середину якої попала крапелька вологи, і зжерла ~1мм доріжки, відповідно треба в те місце нанести каку-то гадость щоб замкнути ланцюг.

В інтернетах радять використовувати автомобільний струмовровідний клей, яким реставрують доріжки обігріву скла задніх вікон авто. Але заради 1 мм кубувати цілу банку того клею, тим більше що він не 2 рубля коштує напевно.

Вот і вирішив запитати чи є може якийсь очумєлий метод виготовлення цього "снадобья" в домашніх умовах.

В моїй пам’яті лишилися обривочні згадки про такий рецепт: карандашний графіт практично так само струмопровідний як і промислові контакти – настругати купку пилі того графіту, розбавити якимось застигаючим клеєм і жижа готова. Но, при першій спробі невдача спіткала радянського спортсмена, в закромах обнаружився попсовий побутовий смердючий клей тиму Глобус/Момент, замішана субстанція висохла і стала діелектричною до неприлічія! Можливо експериментувати з іншим клеєм?

Може в чиїхось кластерах пам’яті лишились якісь дієвіші рецепти?

Нову клаву купувати не пропонувати, бо тут головне не практичність а перемога людини над технікою! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привозь клавіатуру. В мене є така хрень. )

2 Dream. Не паяється, там зовсім інша технологія, нема що паяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дорожка шо - не паяється?
Ми ж не в кам'яному віці живемо ;)

Плати в клавіатурах вже давно не плати, а плівка з токопровідним лаком ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привозь клавіатуру. В мене є така хрень. )

Дуже дякую за допомогу, скористаюсь пропозицією нажаль в крайньому випадку, бо працюю на краю міста, в робочий час приковують на ланцюг до батареї і забирають паспорт, і вирватись в місто вдень вдається рідко. :_02:

Якщо ніхто не пригадає якоїсь панацеї то ще хочу проекспериментувати з такими інгридієнтами:

1. лак для нігтів

2. пва

3. суперклей

4. фарба-емаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніхто не пригадає якоїсь панацеї то ще хочу проекспериментувати з такими інгридієнтами: 1. лак для нігтів 2. пва 3. суперклей 4. фарба-емаль
Мусьє знаєт толк в ізвратє :_07:

Я би наніс клеєм типу момент доріжку, дав би підсохнути, а потім настругав би на неї графіту з олівця, так щоб він приклеівся до підготовленої основи. Можливо ще б трохи розтер графітну стружку по основі тим же олівцем. За добу перевірив би провідність і закріпив би ефект лаком.

Ще можна спробувати позбочуватись з фольгою, ІМХО геморно трохи її різати, а потім думати як зробити струмопровідне холодне з'єднання. Електронщики використовують якийсь компаунд там де не можна паяти теплом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді вже ще альтернативнішим буде насипати доріжку по плівці а вже зверху залити лаком чи клеєм щоб застигло і вцепилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що тобі треба насипати і залити так, щоб воно лишилось в тому ж місці куди впало. Плівка слизька, як почнеш заливати лак/клей на суху стружку то він змочить часточки і заповнить собою місця контакту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на формулі купується токопровідний лак для відновлення дорожок підігріву скла... приблизно 20грн... потім прямі руки і усьо...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую за допомогу, скористаюсь пропозицією нажаль в крайньому випадку, бо працюю на краю міста, в робочий час приковують на ланцюг до батареї і забирають паспорт, і вирватись в місто вдень вдається рідко.

Фігасє, прям як секс-рабині в турції )))

А якщо серйозно, в мене є той лак струмовпровідний модний за 40 грн, даремно висихає. Я завтра на роботі в другу зміну до 21 год точно буду, на Перемоги 2, Укртелеком. Хочеш, то привези, намалюю тобі дорожку, і не будеш страдать фігньой. А як хочеш, то грайся з графітами, і іншою фігньою, тут простір для фантазії є . )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 21 год то прекрасно.

Все ж для прокачки свого левела по електричним субстанціям сьогодні ввечері наміщаю пару дорожок, а завтра вже з почуттям виконаного обов’язку заїду за вказаною адресою. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаю успіху, але якщо не вийде, то напишеш в приват, дам номер мобіли, зустрінемось. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...