Перейти до змісту

Підскажіть, будь ласка!


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, де в Луцьку можна купити ковбасні вироби з Польщі, зокрема, цікавлять сосиски з сиром для хот-догів. Можливо хтось знає???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Варшавському ринку стоять буси з товарами з Польщі, Італії тощо. Дещо можуть привезти на замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Кравчука навпроти входу у Формулу є постійних декілька бусів

так вони там продають каву, чай і хімію побутову! хіба вони можуть ковбасу привезти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksik, вам дали наводку, що вам не подобається? Вам написали

Дещо можуть привезти на замовлення.

шо ніпанятна? Підійдіть і запитайте якщо сильно треба, чи ви хотіли щоб ці сосиски вам одразу на блюдєчку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksik, вам дали наводку, що вам не подобається? Вам написали

Дещо можуть привезти на замовлення.

шо ніпанятна? Підійдіть і запитайте якщо сильно треба, чи ви хотіли щоб ці сосиски вам одразу на блюдєчку?

Я питала де можна купити в принципі, а не замовити, різницю розумієте? чи вам ще шось ніпанятна??? чи може вам розжувати що таке купити і замовити, як на блюдечку розложити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" в принципі" так ви не купите. Тим більше м"ясні вироби з Польщі

чому це ні?

раніше мій брат працював на роботі і постійно їздив на Любомль, так ось там по до розі був такий населений пункт як Луків, де був магазин у якому продавали м"ясні вироби тільки з Польші. А брат звільнився і нема тепер кому возити((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чисто гастрономічний оффтоп інтерес

яка перевага ковбас з Польщі, над, наприклад, тростянецькими, крім, звичайно, ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksik, так, розжуйте "як на блюдєчку".

Я захочу купити позолочений Роллс-Ройс в Луцьку, і тільки попробуйте мені дати наводку де можна "замовити" замість "купити".

Під замовлення може бути дешевше ніж купити в магазині - без податків і магазинної націнки. От ви мені фінансову різницю і розжуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чисто гастрономічний оффтоп інтерес

яка перевага ковбас з Польщі, над, наприклад, тростянецькими, крім, звичайно, ціни?

До нас на базар привозять найдешевшу ковбасу, яку в Польщі практично ніхто не купує. Якщо порівнювати тростянецьку та дорогу польську ковбасу (яка все ж таки дешевша за нашу), то польська смачніша та краща як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг купує Польські сосиски в магазинчику за кільцем, як виїжати з Луцька в напрямку Дубна, з правої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще польські та білоруські товари є на Північному, найбільше, помоїму, в "Наш магазин", понад дорогою, напроти "Килими та лінолеуми".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...