Перейти до змісту

Перехід на безкоштовний софт


Plum

Рекомендовані повідомлення

Я можу розказати про такі перевірки... :(

Було діло із дуже близькими знайомими - прийшли , ні приїхало їх штук 20 "оцепили" все приміщення (охоронці як миші повтікали) і до кожного компа а що? а як? іт.д. і.т.п

Справді вінда віндою - але якщо знайдуть ще й інсталляхи ліцензійних продуктів на вінчестері- }|{опа повна!!!

тому перелік з першого посту я мене виглядає так

1) ХР про-шка - куплена (350 грн Хоум вартує)(а ПРО- 730)

2) Open Office

3) Thunderbird

4) Поки не треба - тому Бог милував

5) 6) 7) 8) - Купували (гроші божевільні, але що вдієш)

9) Nero (ліцензійний) іде в комплекті із Боксовим приводом (не самої останньої версії звичайно, але вистачає)

10) Є програма "самописна" (я представляю інтереси фірми якій вона належить кому цікаво в ПМ)

11) Теж платний і прийшов дядько з банку за 120 грн встановив

ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені на фірму (а також і мому батькові) прийшли інформаційно попереджувальні листи від Майкрософт про використання ліцензійного ПЗ. В них були наведені факти переходу (статистика) на ліцензійне ПЗ а також факти відшкодованих збитків за використання неліцензованого читай піратського ПЗ.

Хоча для мене перехід на безкоштовне ПЗ означає тирити піратки в ларьках :----)))

Хоча добре що на роботі є нотбук на якому вінда ліцензована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча добре що на роботі є нотбук на якому вінда ліцензована.

Лише вінда?? :blink:

А Офіс, а Неро? , 1С-ка ???

повір - якщо цих 3 програмуліни знайдуть крякнутими - штраф+конфіскація гарантовані..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на лінукс перевожу компи, якось жаба давить на компи по 100 баксів платити за офіс і вінду 400 убитих єнотів платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на лінукс перевожу компи, якось жаба давить на компи по 100 баксів платити за офіс і вінду 400 убитих єнотів платити

все действительно так серьезно или так, очередной "крок на зустрич людям", про который забывают на следующий день, после того, как пропиарятся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на лінукс перевожу компи, якось жаба давить на компи по 100 баксів платити за офіс і вінду 400 убитих єнотів платити

не 400 баксів а 150 - за вінду ХР про-шку , хоум 350 грн (можу продати ще є трохи)

а от офіс - так -300 баксів..

Тільки тепер ти мені скажи де ти візьмеш повноцінний Фотошоп чи там скажімо Корел під Лінух?? :)

**зараз тапками стануть кидатися** мовляв є скільки завгодно- так є але які вони ???

Людина яка пропрацювала за Ексельом все життя - матюкається на опен офіс так - ви б лише почули... :mdr:

а ставити Лінух і через Вайн гратися - :dont::lopata:

а я на лінукс перевожу компи, якось жаба давить на компи по 100 баксів платити за офіс і вінду 400 убитих єнотів платити

все действительно так серьезно или так, очередной "крок на зустрич людям", про который забывают на следующий день, после того, как пропиарятся?

щось я тебе не зрозумів.!!!

Прочитай всі пости від самого початку - і не задавай таких питань! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корел под линукс есть. Полноценный...

Что ж до ОупенОфиса, то я когда-то филиал из 15-ти компов на него перевел. Ругались токо первую неделю, пока не привыкли. Теперь довольны...

К 2007-му оффису привыкать тоже нуно, так уж лучше пусть к ОупенОфису привыкают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вже 15 машин під лінуксом працює, а в фотожопі надобності немає, а як і треба буде то є майже весь софт портативний і офіс і корел і адоби ілюстратори, як буде необхідність щось робити то можна і з диска запустити.

а офіс 2000 під вайном в лінуксі працює ще краще ніж в вінді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо знайдуть ще й інсталляхи ліцензійних продуктів на вінчестері- }|{опа повна!!!

а чому? вмене вінди ліцензійні - і всі файли ліцензійних дисків лежать на сервері, щоб якщо треба щось підстроїти, то я не бігав з диском. це що протизаконно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.hkr.ru/magazines/ar2005/n273/oda/

Короткий огляд альтернативного і безкоштовного ПЗ.

З правової точки зору захист від проблем, заподіяних використанням неліцензійного ПЗ можливий, але він має бути комплексним. Одною флешкою, яку можна вийняти - тут не обійдешся. Можна зареєструвати компи на фірму, яка давно не здійснює підприємницьку діяльність, і взяти їх ніби в оренду. Можна зробити вигляд, що компи - персональна власність кожного працівника. Одна справа - провести огляд комп'ютера фірми, а інша - фізичної-особи. Адже приходять на перевірку саме фірм, а не громадян. "Звиняйте, цей комп - не наш, а цього чоловіка. А направлення на перевірку його ви маєте? Тоді - до побачення". Можна попробувати оформити документи, що ліцензоване ПЗ фірмою купувалося. Але підсунули чорт-зна-що, і ви за це не відповідаєте. А продавець давно вже припинив діяльність. Але технічний момент відкидати не варто - має бути якась система, яка дозволить уникнути відповідальності. Варіант: в машині два вінта. На одному - Лінукс, ОупенОфіс, і т.д - все халявне. На іншому - вінда і все крадене. Технічно треба зробити так, що коли виникне ризик перевірки - система повинна знищити віндову партіцію, замість неї створити лінуксовий розділ, і накидати в нього файлів і папок для створення видимості "робочого диску". При цьому комп справно працюватиме під Лінуксом. Звісно, можна втратити якісь дані - але треба все продумувати. Бази, документи, конфіги - все зберігати десь так, щоб воно залишилося нетронутим.

Ще одне. Може, менти й не відрізняються глибиною мислення, але науково-дослідні інститути судових експертиз мають можливість відновлювати інформацію, яка була витерта і перезаписана до 10 раз. Це дорого, але коли питання стає ребром - до цього можуть вдатися.

Коротше кажучи, якщо дуже хочеться - то можна. Але треба бути обережним і, головне - залишатися піонером. Тобто, завжди готовим. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити вигляд, що компи - персональна власність кожного працівника. Одна справа - провести огляд комп'ютера фірми, а інша - фізичної-особи. Адже приходять на перевірку саме фірм, а не громадян. "Звиняйте, цей комп - не наш, а цього чоловіка. А направлення на перевірку його ви маєте? Тоді - до побачення".

це легко перевірити по бухгалтерії - все, що на балансі, вроді як власність фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж кажу - захист має бути комплексний :lopata: Якщо вішати техніку на фізичнихї осіб - то знімати її з фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене з чотирьох компів на фірмі по документах проходить тільки один, і той комплектухою.

Але наскільки я знаю, якщо комп стоїть на фірмі, то потрібен договір аренди компа з фіз. особою, або підтвердження що це дійсно комп фіз. особи і що фірма не отримує матеріальної вигоди від його використання. "Приніс з дому три компа щоб обновити драйвери" не проходить -- дивляться що є на вінті. Якщо є якісь документи, пов'язані з роботою фірми -- торба. Взують ще й за відсутність договору аренди.

З ноутбуками це трохи простіше зробити, а от з десктопами вже трохи гірше...

Якщо вдасться "прикинутись" сервісцентром, то можна сказати що компи клієнтів, що на вінтах не знаємо і відповідальності не несем, просто тестуємо після ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил себе Wine@Etersoft для работы 1С под linux. В мелкий офис типа моего очень даже покатит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще один рецептик "любітєлям халяви":

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=13086

Читати до 12-го поста включно.

Як думає шановне товариство - це реальний спосіб, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...