Перейти до змісту

Хто в Луцьку встановлює супутникову антену


Рекомендовані повідомлення

ИМХО пиратских карт на НТВ+ несуществует

І ще не зрозуміла своїм жіночим розумом- в мене є супутникове ТВ ( OpenFox)

якщо я хочу НТВ -при наявності цієї карточки мені не треба міняти решту( тарілку,головки)???

1. Тарелка на 36°

2. Головка с круговой поляризацией

тоесть головку полюбому менять

а тарелку разворачивать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сайту...

....Пока что все клиенты очень довольны. Говорят что это лучше чем простая пиратка, которую приходится помесячно отдавать на перепрошивку новых ключей и при просмотре каналов на такой карте часто бывают сбои продолжительностью такой как реклама на канале ОРТ.

:) Я не спец в інет жаргоні але вони точно "жжут" :)

НТВ у нас тільки з шарингом.

Тобі сюди http://www.satavto.by/forum/topic3104.html

Це одна і таж хфірма на скільки я розумію. Вже три роки на ринку лохотрона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой трохи забув написати.

А тарілку то мені тоді не встановили. На жаль, сама тарілка дуже велика, і біля вікна її не можна було втикнути так, щоб вікно не закрити. А за "лапу" поки не готовий платити.

Будем шось думать. Може на даху встановлю, а може лапу замовлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Трохи прочитав пости різних користувачів і постараюсь коротко відповісти на них.Перше-на НТВ+ ніяких піратських карточок не існує!!!Все це*лохотрон*.Кожна карта НТВ+ іменна .НТВ дивитись можна лише з *шарінгом*,тут багато варіантів(через мобільний,через*Дрімбокс*,якщо є виділений інтернет,через комп,або по *офіціалці*,це як хто може)А пристрої ,які ділять сигнал з головки таки існують.Наприклач *головка*квадро(на 4 виходи).На один вихід ставиш цей *сплітер*(він трохи по іншому називається)і вертикальна поляризація розводиться на 4 виходи,а другий вхід цього пристрою підводиш до другого виходу з головки і горизонтальна поляризація розводиться.Ось і маємо -головка на 4 виходи,а можна підключити 6 тюнерів.А ле це має робити специаліст. Amid,а тарілку вам видно такі*специ*тулили,що вона їм завелика здалася.Існують страховки,шнури і можна поставити всюди,аби бажання було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amid,а тарілку вам видно такі*специ*тулили,що вона їм завелика здалася.Існують страховки,шнури і можна поставити всюди,аби бажання було.

Я теж це зрозумів. Тому й відмовився. Мені не горить. Найду когось хто поставить без лапи, але зі страховкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Доброго дня всім!!!

Встановлюєм супутникове ТВ та інтернет. www.satmaster.com.ua

Безкоштовно? Якщо ні -- то забаню, тому що реклама і пропозиції по наданню послуг за винагороду в цьому форумі зоборонені -- для таких тем є куплю/продам/реклама
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если учесть что xls-файлик с прайзом вчера был тустой (или ет только у меня? :smile3: ) то может и бесплатно...... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Прочитав решил добавить свои 5 копеек, самой первой фирмой в этой области на Волыни была фирма Компасс /80505817400 Александр - недешево, но качественно!!!/ , и всякие !новые прапазиции" ходили у них в подсобниках чтобы хоть чему то научиться. На сегодняшний день у них самые лучшие технологические решения и максимальный ассортимент оборудования. К сожаления в наведенных тут прайсах и Ваших постах вижу что предлагают продавцы позавчерашний день, хоть и относительно недорого но увы бессмысленно. Тюнер должен иметь картоприемник, CI интерфейс и Езернет для реализациии всех "хитрых" возможностей. Если Вам предлагают комплект за 1000 грн. разумнее отказаться сразу и собирать еще. Так как большое колличество каналов заканчивается разочарованием их качественного наполнения. Хорошие каналы в открытом виде нетранслируются. Считаю для нас самые интересные варианты это НТВ+ или полный пакет Триколор. Удачи и правильного выбора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, для чого брати тюнер з "картоприемник, CI интерфейс и Езернет" якщо для розшари +++ достатньо RS232, який є в кожному дешевому тюнері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vetal999,дешевий тюнер,він і є дешевий.Я недавно для цікавості *вскрив* старенький*Хумакс*,він вже капітально устарів,але яка там плата,які деталі,а як все зроблено!!А вскриєш*китайця*,так це жах!Як кажуть-сам склепав.А СІ потрібен для*Триколора*,а картоприймач на перспективу для українського пакету,різниця в ціні мізерна.Дешевий тюнер теж з ++++ буде працювати,тут я с тобою згоден.Але як буде працювати?Правильно,з включеним *компом*.Але з *ЛанкомБохсом*працювати не буде.**это устройство LanComBox, которое специально разработано для ресиверов Openbox. При помощи этого устройства можно "вдохнуть" вторую жизнь для любимых ресиверов популярной в народе линейке 300, 800, 810, 820 и расширить возможности не менее популярной в недалеком будущем линейке 730, 750, 770, что позволит при наличии Интернета (ADSL в том числе) осуществлять просмотр многочисленных кодированных каналов при помощи шаринга. Компьютер при этом отдыхает! Подключается LanComBox к ресиверу через порт RS-232 и питается от напряжения 0/12 В разъема ресивера**Але якщо подобається,щоб *комп*тарахтів весь час,то це діло смаку,можна і на дешевому*китаюцю*,зробленому в підвалі під Пекіном дивитися ++++.Іздять же люди на *Запорожцях*.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скажу свою думку про Опенбокси 8** моделі і нові Глобо (Оптікум) 4100С. Щодо LanComBox - то це пристрій дійсно для Опена, але він можливий, коли є Інет по лану. А Без компа і без лана Глобо працює з такою річчю, як Камбрідж. Щодо елементарної бази, на якій зроблена лінійка Опенів 8** - давно застарілий процесор STi 5518 (60 мГц), а в Глобо (Оптікум) 4100С - Ali 3329C (200 мГц). Є різниця в тактовій частоті? А підтримка? Наприклад, остання поломана Ірдето 2 (пакети секс-вью і фрі-х) з"явилась спочатку на Глобо і Євросати, а тільки через пару тижнів - на опени. А безплатна шара програмоюXDn на Глобо є а на Опені - дудки. А може в Опена 8** сліпий пошук є? - ні, нема. А на Глобо є. Прийшов до клієнта, запустив і все само нашлося. І захист від КЗ на вході в Глобо теж є, а в опена - горить транзистор, бувають же клієнти з "шаловлівими" ручками. Якість зображення - поставив я того опена собі на вечір подивитись - капец, немає тої чіткості, ну його подалі. Так що робіть свої висновки. "вдихайте" вторую жизнь в опени, які апаратно давно вмерли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vetal999 і скільки буде коштувати комплект з таким Globo і які канали будуть іти (цікавлять укр. і рос.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vetal999,ви дуже неуважно читали ссилку яку я навів.Що там написано?**"вдохнуть" вторую жизнь для любимых ресиверов популярной в народе линейке 300, 800, 810, 820***Хто ж запевняє,що*друге життя*вдихаеться в нові ресивери?Да і в старенькому 810 відео супер.Візьміть нормальний шнур і попробуйте на любому *крутому* ТВ.Ваш *глобік*опиниться в глубокому нокауті.А чого ви нічого не сказали про нову лінійку*Опенів*?І ні слова про процесор.І як це зрівнювати нову лінійку*Глобо*і стару*опенів*?Це для кого ви лапшу вішаєте?Читайте,читайтеі ще раз читайте.Там і про *сліпий пошук* найдете... http://sat-forum.org/index.php/topic,88187.0.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...