Перейти до змісту

Хто в Луцьку встановлює супутникову антену


Рекомендовані повідомлення

Така річ.

Мені на весілля подарували супутникову антену з тюнером.

Лишилось зовсім небагато, встановити її. :)

Хочу побачити ваші поради щодо того, хто в Луцьку це робить, по яким цінам, і шо потрібно знати.

Прошу, діліться інформацією.

Я знаю за Нову поверхню. Там сказали, що за встановлення беруть від 250 грн, залежно від кількості точок (шо за точки? На скількох телевізорів можна буде дивитись трансляцію?)

Ще ніби Ратекс цим займається, але в них сьогодні вихідний.

А може і хтось з бордистів такими речами займається?

П.С. Тюнер Joker Media 1045 Plus, тарілка OpenFox, 6 поверх багатоповерхівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

1. Необхідна пряма видимісь від південного напрямку і до +30 градусів на захід під кутом від 27 до 31 градусів від горизонту.

Ціну назвали правильну, може бути більше при умові необхідності замовити "лапу" (від 100 грн година аренди автомобіля).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот так собі думаю, а навіщо встановлювати в багатоповерхівках кучу антен? Непростіше знайти парочку сусідів скинутись і купити скажем 2 антени по 3 говоки кожна направлені в різні (там де супутників побільше) сторони... Тобто антен 2 а тюнер у кожного свій.

2Amid

можливо тобі просто потрібно знайти людину у якої вже встановлена супутникова антена в тебе в будинку або на даху поговорити, і підключити свій кабели до її роподілювача а дома до тюнера і не морочитись з встановленням своєї.

На якість сигналу це не вплине, думаю без проблем можна повісить на одну антену 3-4 тюнера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот так собі думаю, а навіщо встановлювати в багатоповерхівках кучу антен? Непростіше знайти парочку сусідів скинутись і купити скажем 2 антени по 3 говоки кожна направлені в різні (там де супутників побільше) сторони... Тобто антен 2 а тюнер у кожного свій.

2Amid

можливо тобі просто потрібно знайти людину у якої вже встановлена супутникова антена в тебе в будинку або на даху поговорити, і підключити свій кабели до її роподілювача а дома до тюнера і не морочитись з встановленням своєї.

На якість сигналу це не вплине, думаю без проблем можна повісить на одну антену 3-4 тюнера.

фокус не проходить ,треба міняти головки ,на ті які мають по кілька виходів,(на головку подається напруга,яка і змінює частоти настойок.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якийсь підсилювач, або розумний консентратор? Було б цікаво почитать про такі штучки бо сам планую кабельне, але мені простіше буде заплатить людині з вже встановленою супутниковою у нас на даху, чим самому паритись і ставить а потім боятись що спруть з даху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра подивлюся, шо у мене в будинку робиться з антенами.

А хіба антени ставлять на даху? Я думав лише на самому будинку тільки в потрібному напрмку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Amid

Нова позиція - одна з кращих фірм, що зараз займається цим у Луцьку...

Але може якось постараємось самі :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці ті, що продають антенни- можуть і установити за окрему плату.

Нам все разом робили з Євротехніки(приїжали пару раз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Amid

Нова позиція - одна з кращих фірм, що зараз займається цим у Луцьку...

Але може якось постараємось самі :)

Ну в принципі, якщо з твоєю допомогою, то можем і самі спробувати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю навіщо взагалі потрібна ця тарілка

Якщо рахувати безкоштовні і "наші" то там їх ваще мало

В Аверса 3 пакет і то більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це дивлячись яким тюнером втикать... Можна собі в комп скайстара купить начитатись форумів і повідкривать канали. Не всі, але більшість можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якийсь підсилювач, або розумний консентратор? Було б цікаво почитать про такі штучки бо сам планую кабельне, але мені простіше буде заплатить людині з вже встановленою супутниковою у нас на даху, чим самому паритись і ставить а потім боятись що спруть з даху.

сплітерів сигналу на супутникові антени нема... це скаже любий продавець. та і головки з двома виходами теж недешеві - виходить те ж саме, що купити ще один комплект тарілка+кріплення+одновихідні головки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поподробнее кто-нибудь про СТВ может сказать-какой тюнер выбрать, важен ли диаметр тарелки, сколько головок... и т.д. и т.п.

У меня друг поставил (купил у Володи на ВАРШАВКЕ) 100уе за комплект, так у него одних некодированных каналов почти 900шт. получилось (к вопросу о 3пакете АВЕРСА). и основной вопрос-там какая-то "собственноручная" защита бывает?-блин, каналов 20 чистой порнухи валит.-как сыну и дочке об"яснять что с 10 по 45 канал смотреть -нииизззяяя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забий, що тобі потрібно в Фаворіти, навіть дешеві Глобо/Біг Сат дають можливість створення власних списків - ну там Спорт, Музика, ХХХ ітп. Можливо на твому тюнері і пароль на канал можна поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короч завтра будуть мені встановлювати антену.

Здається магазин називається Євротехніка (той що на Театральній площі, біля собору)

Плата - 150 грн.

Завтра скажу результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, порадьте де краще придбати весь цей комплект. Одна вимога шоб можна було на 2 кімнати канали рознести. Ціна впринципі не важлива. Головне шоб якісно було. Нормальні головки, нормальні тюнери... Цікавить ще момент про розкодування платних каналів :smile-zachot: як часто це робиться, скільки платити треба і чи взагалі робиться :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://sat-forum.org/ Тут можна знайти майже всю інфлрмацію про сат-тв. В мене тюнер Openbox-820. поки не жалуюсь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО без НТВ+ смотреть нечего. У меня 2 тарелки и 4-ре головки. Так я с одной смотрю в три раза больше чем с трех других вместе взятых.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TRENER :) Це точно.

Вже жалію що поставила цю тарілку-якби сказали що НТВ не буде то не брали би взагалі.

А для НТВ скільки треба ще грошиків? TRENER підкажи!! в тебе ліцензійна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лицензия вроде от 100гр за минимальный пакет. У меня кардшаринг, 5$ за полный пакет. Нужно:

Вариант А

1. Тарелка на 36°

2. Головка с круговой поляризацией

3. Для кардшаринга постоянный инет

4. Для кардшаринга тюнер на Линуксе(желательно но не обязательно)

5. Желание во всем разобраться

Вариант Б

1.Дать денег конторе которая этим занимается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашла в інеті що можна купити картку НТВ + (базовий) +3 дод.пакети за 100 у.е.,

піратську звичайно, гарантія на 6 міс.

Як думаєте вірити їм можна ?

І ще не зрозуміла своїм жіночим розумом- в мене є супутникове ТВ ( OpenFox)

якщо я хочу НТВ -при наявності цієї карточки мені не треба міняти решту( тарілку,головки)??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...