Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Незважаючи на 1-ше квітня, він це зробив. Радіємо за inhelp: http://habrahabr.ru/post/254465/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 550
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Незважаючи на 1-ше квітня, він це зробив. Радіємо за inhelp: http://habrahabr.ru/post/254465/

)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незважаючи на 1-ше квітня, він це зробив. Радіємо за inhelp: http://habrahabr.ru/post/254465/

)))))))))

чесно кажучи якось все на ардуіні аж занадто просто в порівнянні із атмегою8, якось аж непривично :)

не тре думати за кожен біт :)

inhelp, толково ;) для андроіда софт сам пишеш чи готовий шукаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 inhelp - для тестера, якого Ви робили, підійде така плата ? і такий дисплей? Індуктивність тестер не міряє?

Змінено користувачем Vetal999
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незважаючи на 1-ше квітня, він це зробив. Радіємо за inhelp: http://habrahabr.ru/post/254465/

)))))))))

чесно кажучи якось все на ардуіні аж занадто просто в порівнянні із атмегою8, якось аж непривично :)

не тре думати за кожен біт :)

inhelp, толково ;) для андроіда софт сам пишеш чи готовий шукаєш?

сам писав )))

2 inhelp - для тестера, якого Ви робили, підійде така плата ? і такий дисплей? Індуктивність тестер не міряє?

плата підійде, тільки не забудь випаяти світлодіод на 13 нозі плати, дисплей також підійде .. Індуктивність міряє також... При зборці основне на що потрібно звернути увагу -- так це резистори ...

Змінено користувачем inhelp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

usb на платі є але воно не для прошивки і всерівно треба докупляти програматор ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз граюсь з відображенням графіку зміни температури на OLED дисплеї... Дані читаються з датчика BMP180...

post-7896-0-99175000-1427972554_thumb.jp post-7896-0-39362200-1427972567_thumb.jp

графік в вигляді лінії

post-7896-0-37425400-1427972601_thumb.jp post-7896-0-09624900-1427972639_thumb.jp

графік залитий суцільно (на екрані одночасно відображається 2 незалежні графіки)

...

usb на платі є але воно не для прошивки і всерівно треба докупляти програматор ?

ну якщо купувати програматор такого типу, то тоді вже краще використовувати плату Arduino mini Pro (atmega 328 5v) або просто мікроконтроллер , в інеті є навіть прошивки для атмеги 8 ....

якщо тобі для одного пристрою, то можна зустрітись і я тобі своїм програматором залью прошивку, щоб не купувати програматор

Змінено користувачем inhelp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

використовувати плату Arduino mini Pro у якості програматора чи для тестера ?

для тестера ))) Вона дешевша за ардуіно нано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за пораду але вже замовив нано 3.0 з USB) то й думаю як той юсб використати, чи через нього не можна прошити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за пораду але вже замовив нано 3.0 з USB) то й думаю як той юсб використати, чи через нього не можна прошити.

Можна прошити прошивку HEX в плату ардуіно через юсб , але там ще потрібно прошити EEP (EEPROM) в память контроллера ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам писав )))

яка середа розробки?

для дуйни пишеш в фірмовій середі чи може фірмоій від атмела?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам писав )))

яка середа розробки?

для дуйни пишеш в фірмовій середі чи може фірмоій від атмела?

http://ai2.appinventor.mit.edu для анроїд програмок, а для ардуінки користуюсь базовим arduino ide

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дисплей також підійде .. Індуктивність міряє також...

По моєму треба такий, щоб підтримував російські символи, чи помиляюсь?

Незважаючи на 1-ше квітня, він це зробив. Радіємо за inhelp: http://habrahabr.ru/post/254465/

Я вже стільки людей привів на хабр... чоловік з 5, і всі з інвайтами. Питати статі не так тяжко, тим більше тема на ардуїно там користується популярністю, так що тільки ліниві "ардуїнщікі" не мають інвайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дисплей також підійде .. Індуктивність міряє також...

По моєму треба такий, щоб підтримував російські символи, чи помиляюсь?

помоєму там якраз все на латині, розробник прошивки не з СНГ,

хоча думаю можна і покулупатись, додавши кирилицю,

якшо мені память не зраджує то на мому китайському 1602 є латинські букви правда розкидані по таблиці

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дисплей також підійде .. Індуктивність міряє також...

По моєму треба такий, щоб підтримував російські символи, чи помиляюсь?

Незважаючи на 1-ше квітня, він це зробив. Радіємо за inhelp: http://habrahabr.ru/post/254465/

Я вже стільки людей привів на хабр... чоловік з 5, і всі з інвайтами. Питати статі не так тяжко, тим більше тема на ардуїно там користується популярністю, так що тільки ліниві "ардуїнщікі" не мають інвайт.

В мене без російських символів дисплей був ))))

60-p97Mat1w.jpg

Слухайте. ардуінщики і т.д. , як ви дивитесь на рахунок того щоб в неділю зустрітись і десь попити чаю, познайомитись особисто і переговорити на різні теми ???

Змінено користувачем inhelp
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо підтримки кирилиці дисплеем в мене теж були вагання, тому замовив на 16 центів дорожчий, але щоб було в назві HD44780

В ньому ззаду не 2 круглі плями фарби де залиті мікросхеми а одна кругла і одна квадратна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ви дивитесь на рахунок того щоб в неділю зустрітись і десь попити чаю, познайомитись особисто і переговорити на різні теми ??

Цікаво:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо підтримки кирилиці дисплеем в мене теж були вагання, тому замовив на 16 центів дорожчий, але щоб було в назві HD44780

В ньому ззаду не 2 круглі плями фарби де залиті мікросхеми а одна кругла і одна квадратна

Продай мені один :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ви дивитесь на рахунок того щоб в неділю зустрітись і десь попити чаю, познайомитись особисто і переговорити на різні теми ??

Цікаво :)

Ще б третього знайти :0108:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ви дивитесь на рахунок того щоб в неділю зустрітись і десь попити чаю, познайомитись особисто і переговорити на різні теми ??

Цікаво :)

Ще б третього знайти :0108:

А Omronщик підійде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, поки

Atmel

я так розумію згідний ...

Я б ще Araris хотів побачити ( знайомий особисто ) і Voronin10 (поки тільки по телефону розмовляли) -- взагалі думаю чим більше народу збереться --- тим цікавіше буде ...

І HWman теж не завадить ...

не думаю що 15-20 грн на чай , це критична сума ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що 15-20 грн на чай , це критична сума ...

Якщо збереться не сильно велика кількість людей - можу і чаєм і місцем для спілкування забезпечити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що 15-20 грн на чай , це критична сума ...

Якщо збереться не сильно велика кількість людей - можу і чаєм і місцем для спілкування забезпечити

та я впринципі домовився з однокласником (барменом) за банкетку , щоб можна було поговорити нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...