Перейти до змісту

Mafia2


hitman14

Рекомендовані повідомлення

Они то есть ,только вот работоспособность их пока не оч.Кряк от NETSHOW v3 пока еще не полностью опробован и не у всех идет гладко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене запустилась російська версія з кряком NETSHOW v3, гра шедевр, одне що не подобаеться то дубляж, атмосфера просто супер, особливо засніжене місто під let it snow Френка Сінатри...

Жду 27-го щоб замовити ліцензію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да гра непогана, і радує шо не лажить як нашумівша gta.

ставив цей repack іде нормально правда є деякі лаги, але загалом норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мережі вже є повна версія з кряком

http://nolamers.net/...0-pc-rus-l.html

http://piratbit.net/...pic.php?t=21747

На LM хтось перекладе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мережі вже є повна версія з кряком

http://nolamers.net/...0-pc-rus-l.html

http://piratbit.net/...pic.php?t=21747

На LM хтось перекладе?

Качаю з Кінозала: http://kinozal.tv/details.php?id=655321 залишилось 25 %. Докачаю, поставлю, якшо не буде лагати поробую на фтп закинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді робить без глюків... Заливаю через тотал на фтп, як зробити лінк не наю... Підскажіть - зроблю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цю гру чекав пару років... Тут вона появилася... Тільки не на моєє залізо :_11: А так хотілося погратися.... :0106:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже прошов, вражень куча, але не буду росказувати, це треба пережити. Скажу лише що гра супер! 10 із 10!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже прошов, вражень куча, але не буду росказувати, це треба пережити. Скажу лише що гра супер! 10 із 10!

Такі ігри не можна за день-два проходити, потрібно відтягувати задоволення, мінімум на тиждень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже прошов, вражень куча, але не буду росказувати, це треба пережити. Скажу лише що гра супер! 10 із 10!

тогда к тебе вопрос-Как збагрить те талоны на бензин,а то приехал на заправку ,а как отдать билеты не понимаю.Может китайский кряк глючит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи глючить на моїй відясі (ATI Radeon X1950 GT, 512Mb/256Bit). Не тормозить, проте деякі поверхні блимають, колі відеовставки - розмитий круг посередині плаває. Ніхто не знає, це лікується програмно?? Гугл щось мовчить. Підозрюю, що проблема тіко в мене. Поновив вчора дрова, проте ще після цього не запускав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підходиш до нього перед стійкою й тиснеш Е

значит кряк китайский шалит

В мене не відразу з"являються касири, треба почекати пару секунд(5-10), а коли промалювався касир - можна нажимати Е

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підходиш до нього перед стійкою й тиснеш Е

значит кряк китайский шалит

В мене не відразу з"являються касири, треба почекати пару секунд(5-10), а коли промалювався касир - можна нажимати Е

Вопрос не в прорисовке-слава Богу железо успевает прорисовывать дай Боже каждому-вопрос в отсутствии действий с кассиром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не парся. Покатайся поки час не вийде, я все рівно не встиг розвести і по сюжету схоже так і має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра супер... все там крім 2 заправок розвозиш бо в тебе і так панти тих талонів. Крек третьої версії паше на англійській версії норм тіко в 8 місії тре перед тунельом розвернутися і поїхати в іншу сторону!

Є звичайно купа розчарувань:

1. Руль нікак не паше поки до патча.

2. Не міняється спідометр на метричну систему.

3. НУ передачі, зчеплення і все таке окремо і мона віднести думаю до руля.

4. Нафіг непотрібний режим симуляції, бо нема руля.

5. 10-11 год геймплея це ДУЖЕ мало.

6. Нема вільних покатушок, таксування, трамваїв, екстрім їзди, тіко 1 трамплін найшов.

7. Фінал... ну я поняв що тре заробити бубло.

НУ і ще багато чого...

Плюсів купа, але описувати не буду бо це тре пробувати самому.

Ждьомс патчі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене один ВЕЛИЧЕЗНИЙ мінус цієї гри - це дуже короткий сюжет, вісім років чекати і пройти за два вечори - це знущання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не парся. Покатайся поки час не вийде, я все рівно не встиг розвести і по сюжету схоже так і має бути.

Я думаю це не граэ ролі, бо я всі розвіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня просит ключ активации. подскажите плз

Не правильно ставив...

ИНСТРУКЦИЯ По установке и запуску:

1. Смонтировать образ диска в любой виртуальный привод.

2. Распаковать игру с помощью утилиты Phoenix:

а. Запускаем Феникс, обновляем через Центр Обновлений(меню справка), обновляем СDR(в панеле Инструменты)!

б. В фениксе выбираем Сим-распаковку(в панеле "Инструменты" первый пункт)

в. Выбираем Сим-файл игры(он будет в виртуальном приводе образа)

г. Распаковываем все файлы в любую папку

Если после распаковки игры, программа Феникс выйдет в главное окно, и начнёт выдавать бесконечную ошибку, просто закройте его через диспетчер задач. Не переживайте сама игра, у вас будет распакована полностью.

3. Скопировать содержимое папки NODVD(или архива с CrackFix от SKIDROW) в Папку с игрой, заменив оригинальные данные.

4. Запускать и играть.

Став отак і буде тобі щастя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, закинув в папку Games.

Дякую.

Але надалі НІКОЛИ не створюй на ftp папок з кириличними назвами. Переважна більшість ftp-клієнтів і download-менеджерів мають проблеми з ними в тій чи іншій мірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...