Перейти до змісту

Mafia2


hitman14

Рекомендовані повідомлення

Я теж по новому гру ставив,ці доповнення стають без проблем,фактично нова гра,тільки без такої кіноепопейної сюжетної лінії як оригіналі гри,проте,хоч і аркадно,досить цікаво.

там в архіві папка з назвою Длс а у ній ще така ж з тією ж назвою,то тра ставити оту вложену,другу папку і все буде гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь
2K Games анонсировала третье загружаемое дополнение к гангстерскому экшену Mafia 2. DLC под названием "Joe's Adventures" будет выпущен в неопределенном будущем по неопределенной цене на вполне определенных платформах в лице PSN, XBLA и Steam. Аддон расскажет о том, что происходило с Джо Барбаро, лучшим другом протагониста Вито Скалетта, пока тот драил сортиры в тюрьме мегаполиса Empire Bay, и оголит некоторые секреты семьи Клементе. Кроме того, игроки получат доступ к новым локациям, включая железнодорожную станцию и бордель, одежде и классическим песням сороковых-пятидесятых годов.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
в оригинале не 15 миссий а 15 глав. В каждой главе примерно от 3 до 6 миссий

Следуя из моих подсчётов и пройдя всю игру, в Мафии 2 ( 50-60 Миссий )

В дополнении с лысиком будет 30 миссий но не глав.

незнаю народ поставив я Mafia 2 + 5 DLC, пройшов її знову, і місії ті самі як були так і залишились, тікі костюми нові і тачкі в гаражі, чи може знову шось не так розпакував? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в оригинале не 15 миссий а 15 глав. В каждой главе примерно от 3 до 6 миссий

Следуя из моих подсчётов и пройдя всю игру, в Мафии 2 ( 50-60 Миссий )

В дополнении с лысиком будет 30 миссий но не глав.

незнаю народ поставив я Mafia 2 + 5 DLC, пройшов її знову, і місії ті самі як були так і залишились, тікі костюми нові і тачкі в гаражі, чи може знову шось не так розпакував? :sq_ye:

Якщо норм розпакував має зявитись пункт в меню чи загрузках, чи новій грі про загрузку мода, або можливо є інший ярлик для завантаження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Дуже шкода Джо, мені із самого початку не подобалась ідея з наркотиками...

"Будем мстить" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Тільки сьогодні дограв "Мафію 2"... кінець мене розстроїв... надіюся "Мафія 3" буде, бо мені нереально цікаво.:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...