Перейти до змісту

Джазові колядки: ВІД БАРОКО ДО ДЖАЗУ


laska

Рекомендовані повідомлення

barookkori.jpg

17 січня 2013 (четвер)

Театр Ляльок о 18.00

Частина 1: Різдвяна феєрія “ЙДЕМО ДО ВИФЛЕЄМУ” з програмою колядок країн Європи ансамбль «A cappella Leopolis»

мистецькі керівники: Роман Стельмащук, Людмила Капустіна

солісти: Анастасія Арбузова, Адріана Чучман, Романна Гунько, Василина Талько, Володимир Ґадзало, Богдан Яскевич, Тарас Грудовий, Василь Чучман, Юрій Ґадзецький та Молодіжний Оркестр ім. Войцєха Кіляра (Польша, Жешув) диригент: Станіслав Веляник (Краків)

Частина 2: «Щедрий вечір з добрим джазом»: Щедрівки та колядки джазуватиме гурт ShockolaD (Львів) із друзями!

Вхід знову вільний.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, такі речі не можна робити безкоштовними - народ всі плечі собі позбиває, прокладаючи дорогу до залу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28, от за що люблю твої фото, що вони точно передають той емоційний стан, що вирував на сцені! :_25:

«A cappella Leopolis» звучала дуже чисто і справді бароково. Гарна ідея відтворити історичну коляду Європи.

Ну а ShockolaD закохує в себе і росте.

Іванка чарує ніжністю, витонченістю і бархатним голосом, Настя неймовірно потужна, Міша харизматина родзинка, Кохан мені цього року емоційно запалився, ну і вогонь гурту - Ігор! А головне відчувається їх гармонія в музиці. Як я часто про них кажу: молоді, красиві, талановиті!

А що ж то за дивний інструмент використовував Гнидин? Подув на всіх чарівною дудкою, як шаман :D

DSC_0570.JPG

Різдво з джазом гарна традиція, дякуючи консулу. А дивлячись їх виступи у Львові розумію, що їм є ще що показати. Особливо коли долучається і «DagaDana» з Вінницькою. Та й хлопці з вокалом.

dTCG1.jpgLAE48.jpg

Ех, захотілося до Львова на концерт попасти такою ж приємною бордівською компанією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вперше відчула джаз. Раніше, звісно, чула цей жанр, бувала на фестивалі в нашому замку, музика подобалась, але не захоплювала. А ShockolaD став для мене чарівним відкриттям. Те, що вони творили на сцені, захопило і вразило, емоції не передати словами. За ці декілька днів заслухала їх до дірок, тепер шукаю щось подібне.

Колядки різних країн - не тільки цікава ідея, але і приємне виконання. Дуже сподобались костюми і розіграні сценки, які були неочікуваними на концерті. Безмежно задоволена, що потрапила на це дійство, шкода тільки, що в театрі зачинили двері, і люди не могли сісти на свої зайняті місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Rafinovana.

Можеш от тут щось пошукати на свій смак. http://www.jazzradio.com/

http://www.live365.com/genres/jazz?first=1&charset=UTF-8

Але для мене джаз в колонках то, звиняйте, як секс в скафандрі. ))) Атмосферу і енергетику файного живого концерту не здатна передати жодна найдосконаліша акустична система.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атмосферу і енергетику живого концерту не здатна передати жодна найдосконаліша акустична система.

Погоджуюсь на всі 100 %. Особливо, згадуючи те, як музиканти ShockolaD спілкувалися поглядами - такі синтез і гармонію рідко коли побачиш.

І дякую за посилання =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не встиг =(

зі мною надворі ще мерзло людей 30. причому з десяток казали що їм зайняли місця у залі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...