Перейти до змісту

Хто де тримає свого велоконя?


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Виникло таке питання в мене ще перед купівлею лосапеда, але оскільки якраз вдома почався ремонт, я незважав на брудні обої, що він залишав після себе (все рівно міняти) і ставив його в кутку у себе в кімнаті. Сам я живу на першому поверсі, балкона, відповідно, немає..

Так ось. Хто де тримає свого педального коня? Признавайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ось. Хто де тримає свого педального коня? Признавайтесь.

этаж первый, но с балконом. балкон застеклен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ось. Хто де тримає свого педального коня? Признавайтесь.

этаж первый, но с балконом. балкон застеклен.

Аналогично, токо этаж шестой...

и после покатушек он на мне домой едет, так как лифт в 00:30 ужжо не работает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ану-ко, балконщеги, колитесь, как велик зиму на балконе переносит ???

Не ржавеет все, что может поржаветь ??? Или может его к зимовке готовить как-то надо ? (Я зимой ездить не собираюсь - здоровье дороже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наполовину в кімнаті, наполовину - на лоджії

зимового досвіду ще не маю...але треба буде його повністю або туди або сюди. щоб двері можна було закрити зимою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій висить на балконі за колесо на спеціальному крючку.

Лінк на фотку

Зимового досвіду немає. Мабуть там і буде висіти - балкон засклений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А свого велосипеда тримаю в гаражі. Там зиму переніс нормально.

Мені особисто легше пішки 500 метрів пройтися додому, ніж заносити його в ліфт, та й носити по квартирі до балкону, і там постійно бруд прибирати. :smile3:

Ага, ше от подумав. Напевно, ви просто постійно катаєтесь, тому вам і зручніше мати "коні" на балконі :smile3:

2 Ігрек

А крючок зачьотний. Сам такого маю, правда ще не вчепив до стіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Де купити крючок?

У мене байк стоїть в кімнаті. Фактично одна кімната для нього ;)

На зиму поїде в теплий опалюваний гараж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купити крючок?

Я брав у "Велозоні". Випадково попав, що один в них був. Думаю, можна замовити. Я заплатив правда щось між 50 і 60 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я специально для байка выломал встроенный шкаф (чешский проект квартиры) и сделал в проёме шкаф-купе с отделениями собственно под байк и ящики для инструментов. Заняло немного времени, конечно, но было очень интересно. Особенно когда я сделал раму точно по размеру проёма в который она должна была встать... Пришлось вгрызаться в стены :lopata:

Байк находится там со снятым передним колесом. Немного неудобно, каждый раз его нужно собирать-разбирать - зато экономия места и отсутствие грязи в комнатах (ниша в коридоре возле входной двери). Подтолкнуло меня к такому "построению" отсутствие балкона...

post-419-1187469151.jpg post-419-1187469159.jpg post-419-1187469173.jpg

post-419-1187469180.jpg post-419-1187469187.jpg

В лучшие времена в этом "гараже" стояло 2 байка (помещались там довольно успешно, глубина ниши - около 50 см) и куча запчастей, которыми можно было обвесить ещё одну раму :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купити крючок?

У мене байк стоїть в кімнаті. Фактично одна кімната для нього :D

На зиму поїде в теплий опалюваний гараж.

Магазин "Робінзон", м. Львів, вул. Зелена, не памятаю який номер. :lopata:

Ну а в принципі якщо цікавить, і в Велозоні немає, і якщо ціна не лякає (здається 56 грн.) то звертайся. Мені все-одно мають одну сумочку передавати звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, млін. 99% пощастило. У них або балкон є, або гараж близько від хати. Треба буде, певно, чиплятись на стіни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна фотку модного зачьотного крючка ??? Без байка. З всіх сторін. Я думаю, що при наявності кількох залізяк і інструментів, його можна зробити за якусь годинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я велосипед ставлю або в гаражі (10 хв ходьби від дому), або в квартирі в коридорі, це залежить від того коли приїду додому... живу на 8-му поверсі..... поки зайду в ліфт з вєліком, то понаставляю кучу синяків (собі) ;) але вже звикла, точніше розлінилась ходити в гараж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мона на сушці побратима-друга-сусіда по двору попередньо узгодивши це питання з сусідами і зробивши дублікати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представьте себе, но у меня есть спецательный велогараж :(

поскольку велосипедов у нас всегда было , есть и будет , то заделали под энто дело отдельную коморку во дворе.

Но уже планирую перебраться в гараж для авто, поскольку становится тесно(одних покрышек да колес насобиралось полтора десятка!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...