Перейти до змісту

порадьте ADSL модем


Рекомендовані повідомлення

порадьте ADSL мопед чотирьох партовий, якій би підтримував портмаппінг 1000000 % і він би работав без глюків. на даний мамєнт єсть DSL-524T, версійа прашивкі ру сама остання - V3.02B01T01.RU-A.20061215. но портмаппінг не фурдикає. нід хелп ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте ADSL мопед чотирьох партовий, якій би підтримував портмаппінг 1000000 % і він би работав без глюків. на даний мамєнт єсть DSL-524T, версійа прашивкі ру сама остання - V3.02B01T01.RU-A.20061215. но портмаппінг не фурдикає.

2 OTAM:

Попередження і read only на три дні за багаторазове порушення пункту 2.4 Правил. Наступний раз буде бан на два тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте ADSL мопед чотирьох партовий, якій би підтримував портмаппінг 1000000 % і він би работав без глюків. на даний мамєнт єсть DSL-524T, версійа прашивкі ру сама остання - V3.02B01T01.RU-A.20061215. но портмаппінг не фурдикає. нід хелп :)

Я могу порекомендовать каким-то образом узнать, какая техника стоит на АТС, на которой собирается использоваться модем (Zyxel, Calisto etc), и покупать такого же производителя модем... Если стоит оборудование Zyxel, то рекомендую покупать модем Zyxel prestige 660 ru. По цена-качество он нормальный. Лично меня ни разу не подводил пока :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію використовуватись буде на АТС Укртелекому. А от яке там обладанна стоїть для іх ОГО це вже хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію використовуватись буде на АТС Укртелекому. А от яке там обладанна стоїть для іх ОГО це вже хз.

Насколько я знаю, у меня стоит "Зиксель", в районе Луческа стоит Калисто.....дальше не знаю, но знаю что разница между производителями на АТС и МОДЕМА есть, тоесть так как я писал выше, желательно использовать одного производителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Наскільки я розумію використовуватись буде на АТС Укртелекому. А от яке там обладанна стоїть для іх ОГО це вже хз.

si-2000. Calisto того ж виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2OTAM простіше модем в свіч запхати, я б навіть сказав так правильніше.

PS перелік рекомендованого обладнання можна знайти тут http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/adsl_modem/, єдине що я можу сказати - вся мережева техніка D-Link фігня страшна, ніколи нею не потрібно користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку саме D-Link це обладнання одне з кращих у співвідношенні практичності\ціни\якості. Тому не треба гнать. Неможу сказати про ADSL модеми, а от про бездротове мережеве обладнання та про свічі, роутери і веб-камери враження позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдине що я можу сказати - вся мережева техніка D-Link фігня страшна, ніколи нею не потрібно користуватися.

:D мда... і чим тебе не влаштовує техніка від D-Link?

ЗІ Майже рік користуюся ADSL модемом, і свічем цієї фірми... вроді все гуд :), проблем не виникало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдине що я можу сказати - вся мережева техніка D-Link фігня страшна, ніколи нею не потрібно користуватися.
:angry: К такому надо ИМХО добавлять раз десять :glare: . У меня четыре девайса D-Link работают в режиме 24\7 последние полгода, проблем 0
Насколько я знаю, у меня стоит "Зиксель"

у Укртелекома Zyxel-я нету, не ИМХО

2 OTAM

Попробуй на форуме длинка поискать альтернативные прошивки. Под 500Т точно есть, может и для твоего найдется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим тебе не влаштовує техніка від D-Link?
Тим що їх техніка працює в обхід усіх RFC і стандартів.
Попробуй на форуме длинка поискать альтернативные прошивки. Под 500Т точно есть, может и для твоего найдется

Це 1 з аргументів, чому не варто юзати Д-Лінк. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим що їх техніка працює в обхід усіх RFC і стандартів.
Лично мне, как домашнему юзеру, плевать на стандарты. Техника работает, инет есть, проблем нет;)
Це 1 з аргументів, чому не варто юзати Д-Лінк. =)

А Вы, простите, что юзаете?

Вы-то, судя по нику, адванснутый юзер. Небось какой-нить циско системс;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО Для дома брати щось супер продвінуте викинуті на вітер гроші, D-Link особисто перевірив досить непогані ADSL роутери( головне шо не гріються ;) )

А портмаппінг дійсно не працює, на Callisto та ж сама фігня, якщо ця функція потрібна для пірінгових сіток то не тре замарачуватись - сам сижу з закритими портами і нічьо, аплод в нормі, а якщо потрібен якийсь сервіс типу ftp, тоді да - трабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мне, как домашнему юзеру, плевать на стандарты. Техника работает, инет есть, проблем нет
Цілком згідний, правильна думка. Але це є показник відношення до клієнтів, і контролю за виготовленням продукції, з таким відношенням хай самі користуються свїм барахлом.
на Callisto та ж сама фігня

На калісті все нормально працює, імхо най кращий модем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чим же тобі Д-Лінкі не вгодили. Ми довгий час їх використовуєм, і у великих кількостях. Працюють 24/7 на повних швидкостях. Проблем не помічалось. Особливо, якщо взяти до уваги їх ціну.

254T старий модем. Придивись до нового DSL-2540U.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...