Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Дуже радий свому вибору бо навантажити біш як на 43% ше не вдалось.

LinX пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуже радий свому вибору бо навантажити біш як на 43% ше не вдалось.

LinX пробував?

Ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нагрузить і нагріє

попробував навантажив і нагрів (за 3 хв до 70 градусів)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене чергуються AMD та Intel. Зараз знову AMD. Тихий, холодний. Продуктивності вистачає, має непоганий запас по розгону, але працює на штатних частотах, бо достатньо для повсякденних задач. Ближчим часом міняти не збираюся. Можливо добавлю оперативної пам'яті. Поки навіть варіант з SSD не розглядається.

Наразі мій вибір AMD Athlon II X2 245

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Якщо для дому то АМД дешевше буде Інтел кращій для розгону і набагато дорожчій...У мене АМД 955 блек тягне все на ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для дому то АМД дешевше буде Інтел кращій для розгону і набагато дорожчій...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

на, користуйся. Як закінчаться - іще попроси, ще скину.

А то зрозуміти що пишеш - неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я підкину трішечки!

По темі, Якщо була б нагода зараз перейти зі свого і5 2500К на і7 3770K - із задоволенням! І ніколи б не перейшов на АМД.

Єдине, чим мені подобається АМД - це кріпленням кулера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зараз також дилема: хочу більш менш продуктивний комплект придбати, ось і вибираю між AMD та Intel, шукаю ціну/якість

схиляюсь до АМД, якось воно суттєво дешевше виходить :), хоч Інтел і потужніший...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтел і потужніший...

І цим все сказано! Його ціна на 101% виправдовує його продуктивність.

пам'ятаю, в часи 3-х Героїв гралися в цяцьку на АМД в 133 Мегагерца - тупила гра. А як поставили Пеньок 100 Мегагерц (казалось бы ...) І цяцька ожила!

І я з тих пір зрозумів, що амд кричить про мега/Гіга герци, а реальними потужностями не радує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для дому то АМД дешевше буде Інтел кращій для розгону і набагато дорожчій...У мене АМД 955 блек тягне все на ура!

Якщо зрівнювати проци по продуктивності --- інтел буде навіть дешевший .

Грубо , якщо взяти топовий АМД ( без відео ) FX-8350 за 1714 грн , то за ці гроші вийде Intel Core i5-3570 , який тупо порве АМД по всіх параметрах , за винятком задач , де будуть реально працювати всі 8 ядер в АМД . В іграх взагалі , цей проц на рівні топового і3

Тільки АМД вже закінчилося , а в Інтела ще є топові і5 , і7 і монстри на 2011 сокет

Те ж саме можна сказати про дешеві АМД , двоядерні пеньки типу G860 працюють краще за аналоги по ціні від амд і вони холодні .

На рахунок розгону --- для розгону беруть в основному АМД , там зараз більші можливості для цього при менших затратах , в Інтела для розгону доступні тільки декілька розблокованих моделей , які вартують дещо дорожче за звичайні .

Я не прихильник Інтела , я за те , щоб було мінімум 2 виробники\конкуренти , щоб ми , користувачі , могли вибирати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє-нє, давайте рівняти 4-х ядерні :), мені 8 яйок не тре :), просто хочу за розумну ціну розумну продуктивність. дивлюсь на AMD Phenom II X4 965, (да, трохи застарілий), але за ціною 800 грн. в середньому, тоді як і5 3450/3470 коштує вдвічі! дорожче. (але по продуктивності, якщо вірити тестам, настільки не обганяє АМД)

Думаю потужності AMD Phenom II X4 965 мені вистачить і для ігор, і для інших задач :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє-нє, давайте рівняти 4-х ядерні :), мені 8 яйок не тре :), просто хочу за розумну ціну розумну продуктивність. дивлюсь на AMD Phenom II X4 965, (да, трохи застарілий), але за ціною 800 грн. в середньому, тоді як і5 3450/3470 коштує вдвічі! дорожче. (але по продуктивності, якщо вірити тестам, настільки не обганяє АМД)

Думаю потужності AMD Phenom II X4 965 мені вистачить і для ігор, і для інших задач :)

Якщо не помиляюсь процик зняти з виробництва, і реально дістати тільки якщо десь в когось завалявся на складі/вітрині.

з.і. 955 ще є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь процик зняти з виробництва, і реально дістати тільки якщо десь в когось завалявся на складі/вітрині.

нічо подобного, на Розетці валом :), та і на інших ресурсах вистачає, на Сландо за 770 грн трей версії продають :)

на трей я і дивлюсь, так як боксовий "самальот" мені по шуму не підходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє-нє, давайте рівняти 4-х ядерні

Ось. + Інтела Це кеш 3-го рівня. Ф його там аж 6 Метрів! + купа нових інструкцій типу ССЕ4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І цим все сказано! Його ціна на 101% виправдовує його продуктивність.

пам'ятаю, в часи 3-х Героїв гралися в цяцьку на АМД в 133 Мегагерца - тупила гра. А як поставили Пеньок 100 Мегагерц (казалось бы ...) І цяцька ожила!

І я з тих пір зрозумів, що амд кричить про мега/Гіга герци, а реальними потужностями не радує....

2 Zheny@

особливо радував Штеуд в епоху четвертих пеньків ,коли амдешні процесори з набагато нижчою частотою нагибали кукурзних пеньків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не по суті але для знавців. хочу попробувати розігнати такий проц AMD A6 3670k. варто неварто? що дл цього потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не по суті але для знавців. хочу попробувати розігнати такий проц AMD A6 3670k. варто неварто? що дл цього потрібно?

Ох це на стільки широке питання. По перше - не варто, який сенс? По друге, почитай краще http://www.overclockers.ua/ та http://www.overclockers.ru думаю там ці питання висвітлені. По третє - процесор можна гнати майже будь який, але бажано для цього спеціальний кулер на нього, а також якусь оверклокерську материнську плату і оперативну пам'ять.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам же признався, що FX-8350 краще, тільки проблема в софті :_04:

В софті проблема буде ще років 5 , я за цей час зміню мінімум 1 платформу . :_04:

Я , просто , два місяці назад думав над питанням 8350 чи і5-3450 .Багато читав , вечори 3-4 . :_07: Взяв Інтел 3470

Не забувайте , що на АМД треба ще й хороший кулер , а це ще гривень 300 зверху . Так що економія не така й велика . В інтела боксовий можна терпіти , хоч він мені й теж не подобається .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте , що на АМД треба ще й хороший кулер

Кулер єсть :), я боксові кулери відразу міняю, якщо не трей-версію купляю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулер єсть , я боксові кулери відразу міняю, якщо не трей-версію купляю

Чьо? якщо бокс з трубками то ще може бути, навіть у простої безшумний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В АМД бокс з трубками йшов тіко на "гарячі" проци, і під навантаження гудить о-го-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топік закриваю і даю останнє китайське попередження -- ще раз побачу такий топік і такий срач -- забаню всіх, без розбору!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...