Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

тут було повідомлення глибокого смислу і яке на жаль не відповідало темі(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

я можу відновити те що ти писав, і як це було написане. Окрім емоцій жодного слова по темі. І ніякого конструктиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно я мало шарю но кину своїх 5 копійок)

"купив АМД задоволений на всі 100. не голосний тихий навіть на стоковому кулері, шоб грівся не бачив навіть на самих самих іграх. тимпаче поки інтегровата відеокарта працює швидко. "

я думаю буде коректно розділити по ціні так як АМд набагато дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я за інтел.

в мене завжди був інтел після дюрона (в 2002році)

граю вбф3 - ніразу не виникало проблем на відміну від товариша (він програміст і в компах таки шарить) в якого амд

то повісне, то чорний екран

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю буде коректно розділити по ціні так як АМд набагато дешевші.

Не згоден. Дешевші, і відповідно, менш продуктивніші.

Язавжди інтелом користувався. Може звик, а може і справді упереджене ставлення до АМД. Не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кожного буде своя суб'єктивна думка.

Спір "AMD чи Intel" такий же, як і "Canon чи Nikon", "Pepsi чи Coca" і т.д.

Кожен процесор має свої плюси, і свої мінуси. Не лише виходячи із заявлених виробником характеристик.

Читайте форуми, огляди, відгуки, тести.

Якщо знаєте трошки англійську, то раджу почитати і там. Зокрема, на Amazon біля більшості товарів стоїть рейтинг користувачів разом з їх відгуками про нього.

І формуйте свою власну думку.

Також бажано, щоби Ви знали, для чого саме Вам цей процесор.

Особисто я, коли вибирав кілька місяців тому новий комп, так і не наважився взяти FX. Натомість взяв старий-добрий Phenom X4 965.

Якби у мене був вибір fx-8320 чи i5-3470, я би вибрав Інтел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж купив 3470 . Довго вибирав між ним і Бульдозером , читав , порівнював . Що брати , було байдуже , материнку міняти в будь-якому випадку .

Прийшов до висновку , що Бульдозери повне г. , Трініті теж мене не влаштували і купив і5 . Комп для дому , ігри , фільми і т.п. І системник вийшов дуже тихий і прохолодний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[offtop]

на одному не столь оттдальоному ресурсі адмін абсолютно тотожну тему хлопнув одразу на першому пості

то команді форума для роздумів

було б добре бачити назву даної теми аналогічно до сусідньої

http://board.lutsk.u...00-chi-i3-3220/

( FX 4300 чи i3-3220? )

[/offtop]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю буде коректно розділити по ціні так як АМд набагато дешевші.

Не згоден. Дешевші, і відповідно, менш продуктивніші.

Язавжди інтелом користувався. Може звик, а може і справді упереджене ставлення до АМД. Не знаю.

думаю слово "бюджетні" саме підходяще слово. маєш багато грошей купуй інтел мало грошей купуй АМД і не пожалієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маєш багато грошей купуй інтел мало грошей купуй АМД і не пожалієш

в часи Athlon\Duron можливо це було актуально, зараз імхо співвідношення ціна\швидкодія в обох виробників практично "вирівнялось"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтел кращий але на порядок дорощий

Особисто не один рік користююсь АМД повністю задоволений

Найповільніша частина сис блока це вінт як не крути ---- ССД і навіть самий простий проц набагато цікавіше себе веде ніж i3 з хардом

треба правильно укомплектувати зборку і налаштувати ось і все

І ще задачі для чого комп треба подумати про можливості модернізаціїїї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в свій час брав інтел якраз за його прохолодність. У інтела швидше мамка згорить, аніж сам проц! У новіших моделях (десь уже починаючи із Целерон Д) - захист від перегріву був. Сам процих йшов у захист і вимикався, щоб не згоріти!

Не знаю, як зараз із цим у АМД.

Я обирав проц потужний (на той час і свої гроші) я "бавлюся" кодуванням відео. Блурей в - 1080р - 720р. І т.д.

Люблю розколупати БДріп - вийняти відеоряд - перезібрати... тут головне швидкість вінта. А от кодування відео - БД в БДріп - ПРОЦ! вижирає 100% усіх 4-х ядер. (забув додати - в мене і5 2500К не розігнаний зі стоковим кулером).

Крім того ті амд.... зі своїми Б .. БЕ.. поки роздуплишся який проц на яку мамку підійде... фтопку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маєш багато грошей купуй інтел мало грошей купуй АМД і не пожалієш

в часи Athlon\Duron можливо це було актуально, зараз імхо співвідношення ціна\швидкодія в обох виробників практично "вирівнялось"

ну як сказати. порівнюючи ціни на розетці так взагалі нормальний проц АМД(4 яйковий) біля 1. тис грн. а і5 так біля 1,5. різниця не маленька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

різниця не маленька

а тепер подивися порівняльні тести... деякі моделі АМД із 8-МИ!!! ядрами нервово сруть перед 4-ядерними Інтелами.

Мені оці панти із 6-8-ядер в АМД - нагадує китайські мобільники із 3-4-Сім-картами! Типу є. А нахєра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто завжди надавав перевагу Intel. Хоча траплялось купувати і дещо з АМД (не для дому, більше по роботі).

Чому Intel? - Не хочеться виясняти відносини в цьому питанні "релігії". Тому відповім просто - так історично склалось. :)

p.s. IMHO, варто було б причіпити до такої теми голосувалку. Просто так - цікаво якими були б результати . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відгуки і вибачте за 2 теми...просто поки вибирав бюджет троха зріс....тепер вирішив буду брати i5-3470 і надіюсь буде мені "Щастя")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки материнку бери на чіпсеті Н77 , Z77 в принципі не потрібен для цього проца, та й дорогий .

Можна також взяти на В75 , але Н77 дещо кращий , та й ціна несуттєво відрізняється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не згоден. Дешевші, і відповідно, менш продуктивніші.

Язавжди інтелом користувався. Може звик, а може і справді упереджене ставлення до АМД. Не знаю.

в мене все з точнiстю до навпаки :) Тим бiльше я люблю бiльш меньш топовi комплектацii , а в iнтела самi топовi проци вартують майже як весь системник топовий вiд амд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На те вона й конкуренція, щоб усі були задоволенні.

Хоч пакуй один процесор в дві різні коробки AMD чи Intel, а спорів все одно не уникнути, що "мій проц краще"! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Може кому буде цікаво....купив і5-3470...спочатку була проблема грівся до 58....передивився і поміняв засохшу термопасту на боксовому куллері тепер в простої до 40 градусів. Дуже радий свому вибору бо навантажити біш як на 43% ше не вдалось. Дякую всім за поради)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...