Перейти до змісту

Девайс для электромагнитного уничтожения винчестера


Рекомендовані повідомлення

Кто-то сталкивался с такими устройствами?

И интересует, можно ли купить сабж в Луцке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-то сталкивался с такими устройствами?

И интересует, можно ли купить сабж в Луцке.

Почитай тут Устройство экстренного уничтожения информации с магнитных носителей 2С-994 «Прибой»

а для прикола Уничтожитель жёстких дисков: портит один винчестер за 10 секунд ,

особливо коментарі по темі ;)

може й хто привезе на заказ. :)

PS.що маскі -шоу моє бути? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть БП, который умеет "взрывать" микросхемы на винтах... Не интересует? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тут:

http://spec.ami.ua/catalog/index.html

витягни прайс і пошукай в ньому

2.3 Устройства уничтожения информации на магнитных носителях

привезти в Луцьк -- без проблем.

з сайта кудись пропали описи і фото самих девайсів. може тимчасово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, чуть не в тему, но FYI. почти все современные винты имеют функцию невосстановимого физического уничтожения информации, активировать которую можно утилитами типа MHDD или Victoria. кстати они же позволяют ставить на винт физический пароль, а это значит, что считать информацию будет невозможно без специального стенда (насколько я знаю, смена электроники пароль на сбрасывает).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насколько я знаю, смена электроники пароль на сбрасывает).
звичайно, пароль же прописується на бліни в служебку. Скинути пароль можна тільки заміною блінів :smile3:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але при цьому я так розумію інфа не кодується. А просто закривається. Тобто обходячи службовий сектор можна зчитати інформацію (на спец. обладнанні). Звичайно якщо закриваються індекси то вже нічого не зробиш, а так....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

именно так, обойти можно считав данные на специальном стенде. пожалуй, единственный метод, который и эти данные сделает относительно бесполезными - шифрование диска на лету (на крайний случай сгодится и встроенное в винду шифрование). но это что касается пользовательского пароля. при сбросе главного пароля произойдет полное стирание диска, но, конечно, не мгновенное.

кстати, после размагничивания считать данные все еще очень реально, но тоже на специальном оборудовании. поэтому существует наиболее эффективное решение : пиротехнический заряд на крышке винчестера расчитанный таким образом, чтобы пробить крышку и сломать все блины. заряд может приводиться в действие как от автономного источника питания (батарейка+кнопка), так и программно (USB порт + PIC + батарейка). заряд направленный, так что риска для здоровья нет.

ps. в случае чего винт и прострелить можно :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лавина від ЕПОС"а - лектромагнітний імпульс на вінт через кнопку, програмно, смс... правда на сайті епоса epos.ua так цієї розробки і не знайшов, хоча в статтях про неї епосовці часто згадують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот якраз на розробку ЕПОСа я теж натикався, але в прайсах наших постачальників вона відсутня.

А клієнти так загорілися цією ідеєю, що жуть :-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш вінт, біжиш до Plum'a, він тобі пресиком на 160 тонн чвак і зжав та зашифрував миттєво всю інфу на вінті... разом з самим вінтом! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, електромагнітом... не заморачуйтесь!!! просверліть дирдочки в корпусі, залийте водички.. і включіть! одне з двох - або коротне, або поржавіє :):)

Сорі за оффтоп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну миттєве знищення інфи на вінту це актуально. Мало які відділи К захочуть подивитись що я бережу в папці hck на диску D))))

В любий момент потрібно бути готовим грохнути вінт фізично. Але при цьому мати бекап інфи делеко від дому. Не в інеті. А просто на вінту що захований хз де)

Встановити собі в комп прес на 160 тон це ідея, але не вихід))))))))))

Поки що ідея з піротехнікою сама реальна.

Можна ще придумати впорскувач кислоти.

Але розміщувати вінт з такою начинкою потрібно в файл-сервері на чердаку (голубятня), або в підвалі в ящиках з під старих електрощитів.

Спосіб приведення в дію - мережева команда, або СМСка/дзвінок з певного номера/певні тональні команди.

Ще один варіант - розміщення файл серверу важливої інфи для свого користування за wi-fi лінком. Лінк з закритими SSID і шифруванням WPA2-PSK (наскільки знаю його ще нікому не вдалось підломить). Не використовувати зовнішніх антен - це ускладнить оптичний пошук. Але це вже нарправлення не знищення інфи а її убезпечення, після чого необхідність придбання фізичних вбивць вінтів може відпасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот же ж фантазии у народа в пол второго ночи :) Где такую чудо-траву достаете? Я тож хочу :)
Попередження: пост не відповідає тематиці конференції
ага, електромагнітом... не заморачуйтесь!!! просверліть дирдочки в корпусі, залийте водички.. і включіть! одне з двох - або коротне, або поржавіє :):)

сверлити нічого не потрібно -- досить зняти наклейки на крищці вінта, які закривають технологічні отвори. Проблема тільки в тому, що коли до тебе прийшла перевірка, то починати діставати вінт з корпуса вже пізно. Потрібна система, яка готова "вбити" вінт по віддаленій команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я думаю про ці наклейки збоку вінта... а що якщо поряд з отвором цієї наклейки розмістити шприц з якоюсь хімічною какою. У випадку біди електромагніт чи електродвигун шприцом пробиває наклейку і впорскує хімію. Або засипає наждачний порошок...

... а зараз я зроблю ще одну затяжку - і ще не таке запропоную...

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зачем ваще уничтожать инфу, может надо просто хорошо ее защитить, зашифровать и т.д. PGP к примеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більше імпонує захист інфи не локально а віддалено. От так як я описав через Wi-FI для прикладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо компи не на роботі, то тупо посилайте всіх в топку!!!!!! НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА В ВАС ДОМА ЛІЗТИ ДО ВАШОГО КОМПА!!!!! І перевіряти ліцензійність вашої вінди (лінухі) В мене знайомий займається якраз таки ліцензованістю майкрософта, так він мені прямо так і каже, дома маєш право!

а на роботі ставите корпуса з замками (мінісерверні варіанти - в мене такий - чіфтековський) - без ключа всередину ніхто немає право залізти... залишається знайти варіант як запаркувати блок живлення (мож прокатить виключити світло на рубільніку. і сказати -тіпа галяк рубята...) а конфіскувати мають право тільки вінт на якому неліцензійка... в знайомого таке було... так вони після того систему закатують на мєлкі вінти (10 - 20 гіг) - ну конфіскували - так хоть не шкода...

а все решта - тіпа системний блок немають права конфісковувати, і давати його їм ви не зобов'язані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кримінальна справа, і на порозі шестеро співробітників правоохоронних органів, а на руках постанова про вилучення - хто буде груддю ставати і не давати комп? Секретарка? Бухгалтер? Менеджер? А ніхто... А вот кнопочка - це діло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так тут манякі-кріміналітєти зібрались?? :);):)

в яких на компах документи по поставках кокаїна?? :):P:P

ну даже незнаю... а в разі появи "маскі шоу" в офісі я недумаю, що буде можливість позвонити на телефон дірехтуру.... уложать всіх мордой в пол.... хібашо онлайн камери в офісі стоять.... і ситуацію можна контролювати таким чином...

а в іншому разі - дійсно піротехніка допоможе... маленький бабах всередині компа ( на вінті) і конци в воду..

а краще купити ю-ес-бі вінт і носити всю секретну інфу на ньому... прийшов в офіс- вставив-користуєшся... а вразі чого - тупо поламав напополам його і по всьому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто тобі сказав що мова йде про неліцензовану вінду? Є інфа набагато важливіша, чим неліцензована ОС. І за ту інфу можна впевнено і надовго попасти в місця не столь віддалені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я то прекрасно розумію про що ви.. але я так просто, для напрімєра... тоді вихід тільки один - USB HDD або велика флешка, або айпод на 60 гектарів - оце то точно немають права конфісковувати - хоча про це краще спитати в пана Ярчика (він же у нас адвокатус?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те про що ти говриш можна згубити або поламати нечайно. А такі розклади некатять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот з електромагнітом - тут вже троха важче... і не факт шо він на 100% спрацює...читав колись в неті про електромагнітні підйомники для автомобілів (ті шо на свалці) кароче стаття була про те шо чувака привалило машиною, яка підіймалась електромагнітом - і в статті було написано шо такі випадки відмови електромагніту досить часті (так як струм там досить великий, і є нюанси...)

так тоді треба баребону з вайфайом - в надьожно заниканому місці - її використовувати як сервер з інфою... в випадку чого - можна її забрати (наприклад якщо заникати скажем десь під стелею "армстронг" - маскі-шоу нездогадаються... я так думаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, маємо злочин - ухилення від сплати податків. Мільйонів так на п'ять. Доларів. Луцьк такі прецеденти знає. Злочин в податковій сфері тісно пов'язаний з веденням бухгалтерії.

В кримінальному праві є таке поняття - знаряддя злочину. Це може бути ніж. Може бути пістолет. А може бути і комп'ютерна техніка. Під час розгляду кримінальної справи оперативники можуть вилучати предмети, які є знаряддям злочину, рівно як і речові докази. Отже, якщо кримінальна справа пов'язана з податками\бухгалтерією - знаряддя злочину та речові докази будуть вилучатися: бухгалтерські книги, документація, комп'ютер... сервер!

Жити в постійному стрьомі, бігати з флешкою - це не варіант. База 1С-ки знаходиться на сервері, і до неї мають доступ і бухгалтера, і юристи, і менеджери, і всі, кому по "долгу служби вєлєно". Так що флешка тут не прокатить - це має бути "стаціонарне" рішення. Безперечно, раз в тиждень база бекапиться на двд-рв, і надійно никається.

Приходять хлопці в цивільному, показують посвідчення і постанову про вилучення. Варіантів купа - кидатися їсти папір, обливати бензином бухгалтерію, топтати флешку... Нічого такого не буде. Хлопці прийдуть не до власника, який за свою фірму горло перегризе. Хлопці прийдуть до бухгалтера (як правило, жінки). В н.еї будуть трястись ноги, зрадливо дьоргатися очко, битися серце. Будуть думки типу "Я їм все розкажу - і мені нічого не буде за це...".

....

Так що не треба для бухгалтриси ускладнювати життя. Просто натаскати її, як собачку, що вона має сказати: "Беріть мій комп'ютер, без проблем. База в нас на сервері. Ви його будете забирати?" У відповідь чує: "Канєшна, ми за ним прийшли!". "Тоді пройдемте зі мною. Сервер у нас закритий в маленькій кімнатці, зараз я відкрию сюди двері... ось, заходьте. Тут темно - зараз я увімкну світло... КЛАЦ вимикачем!" І в цей час відбувається БЗДИНЬК в сервері! "ОЙ! Що це? Тут же ж раніше світло включалося? А чого це з комп'ютера дим/вогонь/вода і т.д. пофігачили?.."

І все... доказова база накрилася...

Штраф за безліцензійний віндовс проівняно з кількохрічною відсидкою та конфіскацією майна - це всьо туфта... тут можна і флешками, і карманами обходитися... але якщо питання серйозні - то лише серйозний захист треба.

Як варіант - сервер повинен знаходитися в адвокатській фірмі. Обшук адвоката і його приміщення, а також вилучення речей, переданих клієнтом адвокату - справа практично неможлива. Ментам простіше вкрасти... але тоді це втрачає силу доказу, бо здобутий незаконним шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...