Перейти до змісту

"Cвобода", що веде народ


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Перш за все - яке відношення до віку має повага до співрозмовника?

......

Свое отношения на счет быстро растущих радикальных сил я уже высказал. Как большевики и коммунисты в Китае такая сила ник чему доброму не привели. И таких примеров, цитирую "дохрена и хрен сверху". И в большинстве случаев,правые свергают левых или левые свергают правых.Но несмотря на полярность двух сил, приемы утверждения своей власти у них одни, как и у интернет поцреотов приемы самоутверждения патриотического его дальше минусования неугодных не эволюционируют.

И я могу с уверенностью сказать что неконтролируемый рост крайних сил, может выйти Украине боком, таким боком, что теперешние Законные Воры будут казаться ангелами.

Царь батюшка, а почему вы так яро набиваетесь в приват,Аль разборки хотите устроить? АЛь не представитель вы уличной интеллигенции?

за твої слова, тоді, коли мені було 16, ти б ходив би вже без зубів

Где ж такое сейчас безобразие творится то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 165
  • Створено
  • Остання відповідь

ПС

Кстати дикий бугурт детектед-мои последние посты заминусованы. Ах как я дико расстроился

Один мінус - мій. За що - читайте вище.

За годы существования борды, здесь побывало много пидрастков, которые били себя пяткой в грудь, проявляли онлайн патриотизм и называли всех коммуняками. Но ничего-переросли, переосмыслили.

Або їх тупо забанили. Але це вже в особливо важких випадках ^_^

Та й якщо використовувати таку логіку, то Вас можна назвати типовим Дартаньяном ;)

Читаючи тему з другої сторінки, чомусь згадалась демонстрація під стінами МВС

- ті ж самі діти, ті ж самі полум'яні очі і ті ж самі чужі гасла

МОжна лінки?
Часом не Фаріон вказувала дітям у дитсадку які імена правильні і які неправильні?

Часом не Фаріон змусила звільнитись людину, яка включила у маршрутці радіо з росіськими піснями? Й потім заявила що "ця істота більше тут не працює"

Звільнено водія маршрутки, який нахамив Ірині Фаріон

Водія львівської маршрутки, який на прохання депутата Львівської облради, мовознавця Ірини Фаріон відмовився вимкнути у салоні російську музику, звільнено з роботи.

Про це Ірина Фаріон повідомила у своєму виступі на сесії Львівської облради 26 червня.

Нагадаємо, депутат Ірина Фаріон звернулася до начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Миколи Жука та до голови постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку міської ради Івана Гринди з вимогою організувати масові рейди у транспортних засобах з метою перевірки виконання рішення сесії Львівської облради про заборону музичного супроводу в громадському транспорті.

У своїй заяві Фаріон повідомила, що 11 червня, приблизно о 12.30, на зупинці на проспекті Чорновола (біля будинку № 57) вона сіла у транспортний засіб № 54 «вул. Богдана Хмельницького–пр.Червоної Калини», ВС 3250 АА.

«У салоні звучала російська музика. Я попросила вимкнути музику, на що водій бурхливо, зі злістю відреагував: «Шо, вона вам мішає?». Натомість я зробила покликання на рішення Львівської обласної ради № 325 від 20 грудня 2011 року, пункт 3.6.5: «Забезпечити під час перевезень відсутність будь-якого музичного супроводу як такого, що загрожує безпеці руху і створює психологічний дискомфорт для пасажирів. Передбачити покарання за порушення цієї умови». Водій у нестриманих емоціях, ковтаючи лексику, викидав з себе уривки фраз на зразок, що йому байдуже до рішень місцевих сесій і, мовляв, ви тільки те й робите, що «говорите» і «зі своєю мовою носитесь». Музику цей громадянин в краватці та костюмі так і не вимкнув», – зазначила депутат.

Часом не Фаріон казала про те що "на якому говні виросла російська мова?"

http://www.youtube.com/watch?v=_KkyOGw4XoA

Забанили на гуглі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й якщо використовувати таку логіку, то Вас можна назвати типовим Дартаньяном ;)

Очень даже может быть-но в масштабах этой темы. До борды я был , не самым ярым, но фанатом церкви.Потом прошел этап вот такого онлайн патриотизма.Менять точки зрения всегда трудно, но чтобы сменить мышления одного человека, другому придется побыть Дартаньяном и настоять на своем.

Мне нравится Тягнибок как человек, но не нравится скорость роста популярности партии. Это как шина которую слишком быстро качать-перестараешься-лопнет, будешь качать медленно-потеряешь время.

Кстати именно такой ажиотаж вокруг Свободы помогает качать шину быстрее, что в конце концов может закончиться громким бахом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Царь батюшка, а почему вы так яро набиваетесь в приват,Аль разборки хотите устроить? АЛь не представитель вы уличной интеллигенции?

Таки недолугий?

Чи правила форуму не для тебе?

Про Фаріон в дитсадку

- насправді було не дуже педагогічно це обговорювати

перед дітьми, скоріше це потрібно оговорювати з вихователями, але якоїсь дискримінації не знайшов.

Далі буду шукати...

П.С. В гуглі таки не забанили : ), але ж Козьма, тобі не важко було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну

про дитсадок

ОСь та Ось про водія маршрутки. Це дві різних точки зору на одну проблему.

Щодо говна на якому виросла російська мова, то це є досить неоднозначне твердження у її виступі. Певна логіка у її словах тут може й є, якщо бути об'єктивним.

А ось це мені нагадує це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось це мені нагадує це.

Автор видимо слабо представляет что такое нацизм и чем он отличается от национализма. Этим незнанием собственно и обусловлено название ролика.

А вот российский шовинизм - да, это у вас в ген*х, равно как и российский империализм. Это обьясняет вашу нетерпимость и даже ненависть к патриотам других стран, особенно Украины. Естественно что видео на котором тысячи людей с факелами идут по центру города да еще и кричат Слава Україні - Смерть ворогам, вызывает у вас бурю негодования

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот на примере Фарион и можно увидеть кто нынче растет в кулуарах власти-ой как бы не хотелось видеть ее министром образования

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивившись відео про гівна - притензії вирвані з контексту, йшла мова про те як і звідки

з'явилась російська мова на Галичині. А з'явилась вони таки на гівнах - загарблення, колективізація і русифікації.

Відносно музики в маршрутці - заборонили тільки російську, чи будь-яку музику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось це мені нагадує це.

Автор видимо слабо представляет что такое нацизм и чем он отличается от национализма. Этим незнанием собственно и обусловлено название ролика.

А вот российский шовинизм - да, это у вас в ген*х, равно как и российский империализм. Это обьясняет вашу нетерпимость и даже ненависть к патриотам других стран, особенно Украины. Естественно что видео на котором тысячи людей с факелами идут по центру города да еще и кричат Слава Україні - Смерть ворогам, вызывает у вас бурю негодования

Уважно подивіться факельну ходу від гітлерівців. До них також ставились як до гарного видовища.

І подивіться та послухайте

. Нічого не нагадує? І часом не пам'ятаєте яка була попередня назва партії теперішньої ВО "Свобода"? Соціал-національна партія України!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивившись відео про гівна - притензії вирвані з контексту, йшла мова про те як і звідки

з'явилась російська мова на Галичині. А з'явилась вони таки на гівнах - загарблення, колективізація і русифікації.

Відносно музики в маршрутці - заборонили тільки російську, чи будь-яку музику?

Про росіську згоден, там досить логічне хоча й неоднозначне твердження.Про водія, уважно прочитайте статтю, там де Фаріон каже що "цю істоту звільнено й так буде з кожним, зто нехтує українською мовою."

Вот на примере Фарион и можно увидеть кто нынче растет в кулуарах власти-ой как бы не хотелось видеть ее министром образования

Згоден на всі 100. Табачник просто дитина у порівнянні з цим чудовиськом у юбці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про росіську згоден, там досить логічне хоча й неоднозначне твердження.Про водія, уважно прочитайте статтю, там де Фаріон каже що "цю істоту звільнено й так буде з кожним, зто нехтує українською мовою."

І це вірно.

Так само, якби хтось паплюжив на робочому місці державний герб чи прапор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да? І що ж водій паплюжив мову? Він просто слухав музику! І не діло якійсь там Фаріон вказувати що слухати чи не слухати!

Краще б ті депутати економікою б занялись, а то просто повторюють помилки своїх попередників з Центральної Ради, які так само не змогли мобілізувати народ у боротьбі проти більшовицької навали, не навели порядок у економіці тодішньої УНР, зате добре дискутували ппро те якої довжини має бути оселедець, у січових стрільців, була балаканина про мову тощо. І що? Тепер плач про те що тоді народ їх не підтримав й Україна втратила незалежність?

Більшовики якими б вони мерзенними не були, але людей вони заманили зовсім іншими гаслами.

Не дай Боже такого повтору історії!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось це мені нагадує це.

Автор видимо слабо представляет что такое нацизм и чем он отличается от национализма. Этим незнанием собственно и обусловлено название ролика.

А вот российский шовинизм - да, это у вас в ген*х, равно как и российский империализм. Это обьясняет вашу нетерпимость и даже ненависть к патриотам других стран, особенно Украины. Естественно что видео на котором тысячи людей с факелами идут по центру города да еще и кричат Слава Україні - Смерть ворогам, вызывает у вас бурю негодования

Уважно подивіться факельну ходу від гітлерівців. До них також ставились як до гарного видовища.

І подивіться та послухайте

. Нічого не нагадує? І часом не пам'ятаєте яка була попередня назва партії теперішньої ВО "Свобода"? Соціал-національна партія України!

Ти параноїк!!! Тебе дратує те що ВО "Свобода" відстоює історію України та права українців, а не росіян. Лікуйся хлопче!

P.S. можливо тобі варто змінити місце проживання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да? І що ж водій паплюжив мову? Він просто слухав музику! І не діло якійсь там Фаріон вказувати що слухати чи не слухати!

Краще б ті депутати економікою б занялись, а то просто повторюють помилки своїх попередників з Центральної Ради, які так само не змогли мобілізувати народ у боротьбі проти більшовицької навали, не навели порядок у економіці тодішньої УНР, зате добре дискутували ппро те якої довжини має бути оселедець, у січових стрільців, була балаканина про мову тощо. І що? Тепер плач про те що тоді народ їх не підтримав й Україна втратила незалежність?

Більшовики якими б вони мерзенними не були, але людей вони заманили зовсім іншими гаслами.

Не дай Боже такого повтору історії!

Ні ти ні я там не були, і реакція Фаріон мабуть не була б такою різкою, якби слова в тій бесіді не були різкими.

Я не шукав в інеті як склалася доля того водія в подальшому, але знаючи скільки прихильників в "телячих" активістів

за несправедливого розвитку подій він би мав підтримку. Ні?

Водій їхав на власному авто, підвозив безкоштовно Фаріон, а вона до нього з претензіями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не навели порядок у економіці тодішньої УНР, зате добре дискутували ппро те якої довжини має бути оселедець, у січових стрільців, була балаканина про мову тощо. І що? Тепер плач про те що тоді народ їх не підтримав й Україна втратила незалежність?

я коли дивився свободу слова на ictv, був приємно вражений наскільки свободівець (Михальчишин) добре ознайомлений з економічними питаннями

економічна програма у свободи, знову ж таки є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода - Європарламенту: you're wrong - BBC Україна

Опозиційна партія Свобода хоче домогтися, аби Європейський парламент скасував поправку до резолюції про ситуацію в Україні, яка була ухвалена минулого тижня. У ній - занепокоєння зростанням популярності Свободи, погляди якої названо "расистськими, антисемітськими та ксенофобськими".

http://ua.korrespondent.net/bbc/1441701-svoboda-evroparlamentu-youre-wrong-bbc-ukrayina

"Питання толерантності і боротьби із ксенофобією є дуже важливими для європейської спільноти, і будь-які навіть натяки на подібні речі зазвичай отримують дуже різку реакцію. Саме цим я би пояснив таку одностайність євродепутатів"

68787217-f7d3-4336-93c3-43d5b3e0d984.jpg

picture.jpg

А цього всього вср*на Європа не бачить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти параноїк!!! Тебе дратує те що ВО "Свобода" відстоює історію України та права українців, а не росіян. Лікуйся хлопче!

P.S. можливо тобі варто змінити місце проживання?

Фарион зарегалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да? І що ж водій паплюжив мову? Він просто слухав музику! І не діло якійсь там Фаріон вказувати що слухати чи не слухати!

Хай слухає музику, це його право. Але в навушниках.

З Вашої логіки випливає, що не діло якомусь водію вказувати всім іншим людям, які знаходяться у маршрутці, яку музику слухати ЇМ під час поїздки.

Так, ці речі, про які Ви говорите, були. Але, як на мене, найкращу оцінку будь-якому політику дають самі виборці на дільницях. Щодо Фаріон, то вона взяла по своєму округу 68% голосів. Отже, мешканці Львова не поділяють Вашу думку про одіозність Фаріон та її вчинків. До речі, таким відсотковим і кількісним результатом може похвалитися далеко не кожен нинішній нардеп-мажоритарник.

І, до речі, Фаріон - тільки один народний депутат із 38-ми "свободівських". Чому не говорите про решту?

Краще б ті депутати економікою б занялись, а то просто повторюють помилки своїх попередників з Центральної Ради, які так само не змогли мобілізувати народ у боротьбі проти більшовицької навали, не навели порядок у економіці тодішньої УНР, зате добре дискутували ппро те якої довжини має бути оселедець, у січових стрільців, була балаканина про мову тощо. І що? Тепер плач про те що тоді народ їх не підтримав й Україна втратила незалежність?

Якби "Свобода" була типовою уенерівською-культурницькою партією, вона би просто не пройшла у Верховну раду. Запит на чисте культурництво в Україні мінімальний.

Багато критиків "Свободи" після її проходження із здивуванням з'ясували, що її програма це не "мова-жиди-москалі". А там є низка речей, які безпосередньо стосуються економіки.

При чому програма не написана у зручних кабінетах купкою офісних клерків. Я був свідком та учасником обговорення різних частин програми. Внутрішня дискусія щодо лише одного блоку питань могла тривати і день, і два. У результаті доходили консенсусу, який потім виносився на з*їзд.

І, повірте, на цих обговореннях були люди з різних регіонів, різних сфер, з різним досвідом, кандидати та доктори наук тощо. І ніколи дискусія не зводилась до тупоголового образу "у всьому винні жиди-москалі", який нав'язують "Свободі" різні ЗМІ і який сприймаєте Ви.

Більшовики якими б вони мерзенними не були, але людей вони заманили зовсім іншими гаслами.

Не дай Боже такого повтору історії!

Якщо Ви елементарно ознайомлені із ідеологічною спадщиною українського націоналізму, на яку спирається і "Свобода", то із здивуванням би з'ясували, що до УНРівців у націоналістів негативне ставлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принаймні, при реєстрації домену ввели Львівську адресу ^_^

[Querying whois.com.ua]

[whois.com.ua]

% request from 94.127.68.193

% This is the Ukrainian Whois query server #B.

% The Whois is subject to Terms of use

% See https://hostmaster.ua/services/

%

domain: svoboda.org.ua

dom-public: NO

registrant: unknown

admin-c: org-svo14-1

tech-c: org-svo14-1

mnt-by: ua.org_reg

nserver: pdns02.domaincontrol.com

nserver: pdns01.domaincontrol.com

status: ok

created: 2007-05-03 21:26:45+03

modified: 2012-11-15 12:18:45+02

expires: 2013-05-03 21:26:45+03

source: UAEPP

% Registrar:

% ==========

registrar: ua.org_reg

organization:

organization-loc: Псевдореєстратор в ORG.UA

url: http://www.org.ua/registrators/

city:

country:

source: UAEPP

% Registrant:

% ===========

contact-id: unknown

person: Unknown registrant

e-mail: not published

address: not published

mnt-by: ua.hostmaster

status: ok

status: linked

created: 2011-11-22 14:38:47+02

source: UAEPP

% Administrative Contacts:

% =======================

contact-id: org-svo14-1

person: VO "Svoboda"

organization: VO "Svoboda"

e-mail: [email protected]

address: Chaykovskoho str. 17

address: LVIV

postal-code: 79000

country: UA

country-loc: UA

phone: +380.979323481

mnt-by: ua.org_reg

status: ok

status: linked

created: 2012-11-15 12:07:15+02

source: UAEPP

% Technical Contacts:

% ===================

contact-id: org-svo14-1

person: VO "Svoboda"

organization: VO "Svoboda"

e-mail: [email protected]

address: Chaykovskoho str. 17

address: LVIV

postal-code: 79000

country: UA

country-loc: UA

phone: +380.979323481

mnt-by: ua.org_reg

status: ok

status: linked

created: 2012-11-15 12:07:15+02

source: UAEPP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да? І що ж водій паплюжив мову? Він просто слухав музику! І не діло якійсь там Фаріон вказувати що слухати чи не слухати!

Схоже на те що цей випадок - козирна карта Електроншика. Він його постійно згадує при обговоренні питань подібного роду :) ...

Уявляю що б довелося вислухати якби там була вашінгтонська адреса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже надіюсь що я був неправий у своїй думці про цю партію.

Зараз ця партія у парламенті. Поживемо побачимо що ж вона собою буде являти. Як буде діяти. Чи не стане простому українцю від її дій краще чи гірше. Час покаже, і я ще раз кажу, що дуже надіюсь на те що я був неправий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную "Свободі" цікавий хід - надати Соломону Ляйнбергу (командир Жидівського Куреня УГА, якого замучили поляки) звання Героя України. Від такого я думаю і в ЕС мізки у вузол закрутить, і в Москві. Ну і будь які антисемітські провокації припиняться

http://zariziaka.liv...com/165961.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную "Свободі" цікавий хід - надати Соломону Ляйнбергу (командир Жидівського Куреня УГА, якого замучили поляки) звання Героя України. Від такого я думаю і в ЕС мізки у вузол закрутить, і в Москві. Ну і будь які антисемітські провокації припиняться

http://zariziaka.liv...com/165961.html

Таки да :0155: .

Щоби надихнути не зіпсованих жидів до боротьби за Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...