Перейти до змісту

про жінок і куріння


Юлямпочка

про жінок і куріння  

126 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Да, курить вредно, как мужчинам так и женщинам... Но, дорогие наши мужчины, несудите человека по том, курит он или нет, даже и та пепельница может быть прекрасным человеком, бросить ради вас курить и быть хорошей матерью вашим детям, или же наоборот, некурящая оказаться стервой! Небудьте так категоричны! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Шановні курці - жінки і чоловіки, подивіться на це фото:

smoking_1.jpg

Воно вам ні про що не говорить? Звичайно, що ж воно вам скаже, поки ви не подивитеся на наступне фото:

smoking_2.jpg

Це всього-навсього стеля в кімнаті для курців - виконана у вигляді фотографії. Але, сцуко, крєатіфф прьот ніпадєцкі!

А відносно курити... маю знайомство з авторитетним джерелом - головним онкологом Волинської області. І спілкуюся з ним. З його слів: радіація (в Хіросімі та Нагасакі найтрашніше почалося через 18-20 років, особливо з молоддю), всякі фосфори, неякісна їжа, сповнена канцерогенними барвниками, смакозамінювачами, куріння... це все - причини раку. Пухлини в грудях (і, що найстрашніше - дуже часто в жінок), метастази в мозок... Рак має тенденцію до "молодіння" - все більше випадків захворювання молоді. І в молоді він протікає найбільш активно і швидко - ракові клітини в молодому тілі ростуть, як гриби після дощу. Це в старших віком можна з цим страшним діагнозом кілька років житию. Якщо хтось хоче стати відвідувачем онкодиспансеру (на порівняно недовгий період часу) - куріть. Це не страшилки. Це правда. Якщо ви самі себе не шкодуєте - то хто вас буде шкодувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... ПОДУМАЛА...

:friday: Жінки багато не думають

навчишся тут багато думати ділячи одну манєньку земну кулю з такими примітивним видом як ви

гггг :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще один аспект: знаю, что когда буду курить, похудаю так на 8-10 кг, проверено. Ничто так непомогает....хи.

Це признаки ЛЄНІ в крові! Чим зробити зарядку чи піти на фітнес, то замість цього - стала, покурила, все в організмі всохло і вага кудись зникла :friday: Як просто! Суспільство дегредує

Тупість це не відсутність розуму - це такий розум :friday:

... ПОДУМАЛА...

:P Жінки багато не думають

навчишся тут багато думати ділячи одну манєньку земну кулю з такими примітивним видом як ви

гггг :friday:

Я рахую шо тобі нема шо сказати в оправданіє ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінки!

віднині вам потрібно слухати одноклітинного і, повністю підкоряючись йому, і його розумним повчанням праведного життя покінчити свій гріховний шлях по пачці з цигарками!

гіп-гіп урря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

вставлю і свої 5 коп.

"кури на здоров'я" - цинічно.

Чому чоловіки набагато більше переймаються курінням своєї половини? -

Вони на підсвідомому рівні піклуються про здоров'я своїх нащадків, яке в значно більшій мірі залежить від здоров'я матері.

Тому, статистично, жінка що курить викликає значно менше симпатій в протилежної статі. Робіть висновки.

На рахунок схуднення - vanus правий, кохання спаює більше калорій, займає більше часу, насичує кров ендорфінами (найкращий засіб для заспокоєння).

Ефективні, також звичайні поцілунки.

+1 ursa

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі проти куріння, особливо жінок/дівчат. але ж я їм не батько щоб вказувати. Куріть на здоров'я :blink: Я теж колись курив, але ось вже 6-й (здається) рік як не курю і місяць як не п'ю (горілку) :) . в мене брат курить, я вже йому що хоч казав, а йому пофіг на його здоровя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не курю та іншим не раджу! Тим паче дівчатам! А цілуватись з дівчатами-курцями не дуже то й приємно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как уже кто-то здесь подметил: это личное дело каждого...

По-моему, здесь важною роль играет среда, в которой находится человек... часто девушки (и не только) ищут в сигаретах...что-то гламурное...кто-то таким образом худеет, кто-то так показывает свое наплевательское отношение к родительскому запрету: "не курить!"...

а если говорить о детках, что ещё со школы покуривают...то тут важна политика родителей... Мне лет в 12-13, когда большинство моих однаклассников и -иц уже баловалось сигаретками, родители сказали..."Хочешь курить? Кури! Только не прячься тогда по подвалам и подворотням...все арвно бедет слышен запах табака от рук волос...одежды......и кури нормальные сигареты, а не чужие бычки докуривай... это может хоть как-то тебя убережет..."

До этих слов я не курила..а после них...получив как бы разрешение...тем более...

Сейчас мне 20 лет! До сих пор курить не пробовала и не хочется... и ни капельки не жалею!

Хотя большинство моих одногрупниц после каждой пермены бегут за угол корпуса - затянуться сигареткой... потом приходят на пару и какие бы они жуйки не жевали, все равно запах... бу... а я очень чувствительно реагирую на сигаретный запах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курила 7 лет и бросила, когда поняла что это мне не надо

Во дівчина! І нікого вона неслухає - не загальної думки - нічого! Захотіла - і кинула. А тут морочаться ще, вовтузяться, нада дєйствувати! Нічого врєдного нема в киданні палити зразу, врєдно бути глупим :) ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
Сам не курю та іншим не раджу! Тим паче дівчатам! А цілуватись з дівчатами-курцями не дуже то й приємно!

тебе з нами ніхто не заставляє цілуватися

:D:D:D

Курящие девочки - кончают раком!

а такі як ти - в травматології :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще труїти себе час від часу,ніж кожен день! :D

А смисл?

... кто не курит и не пьет, тот здоровеньким помрьот.........

все має бути в міру, не засуджуйте курців, а краще допоможіть справитись з залежністю..........

хоча всі ми залежні від чогось...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курящие девочки - кончают раком!

а такі як ти - в травматології

цікаво, але яким чином?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курящие девочки - кончают раком!

а такі як ти - в травматології

цікаво, але яким чином?

не чином, а коліном

все має бути в міру, не засуджуйте курців, а краще допоможіть справитись з залежністю..........

хоча всі ми залежні від чогось...........

Ліля, цілком і повністю підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палив 4-ри роки, після 3-ї спроби рівно за рік до народження старшої 10-ти річної малої зав"язав. Достало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курящие девочки - кончают раком!

а такі як ти - в травматології

цікаво, але яким чином?

не чином, а коліном

все має бути в міру, не засуджуйте курців, а краще допоможіть справитись з залежністю..........

хоча всі ми залежні від чогось...........

Ліля, цілком і повністю підтримую.

Ще про таку дію нікотину не чув. Чи можливо такі дівчатка шось нете курять? А якийсь "озвєрін".

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще про таку дію нікотину не чув. Чи можливо такі дівчатка шось нете курять? А якийсь "озвєрін".

:)

:)

якби такі як ти пили "Не3,14здін", тоді "Озвєріну" не було б :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...