Перейти до змісту

Windows 8 -> Windows 7


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Власне, сабж.

Задача.

Є ноутбук HP Envy m6 із встановленою на ньому Windows 8.

Бажання клієнта - поставити туди Windows 7.

на сайті офіційних драйверів під 7-ку немає. ВИКЛЮЧНО 8-ка х64. Все.

Питання - яким чином зробити те, що хоче клієнт. Спроба підставити при установці дрова інші - не принесла результатів. (Не бачить внтів, дрова від 8-ки для 7-ки -не конають) Знаю, що там чіпсет - H77 mobile Express. Спробував скачати драйвери з інтеловського сайта схожі (на 77 чіпсет) ніц не дало!

Думки з цього приводу і поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав над цим. АЛЕ!

При установці 7-ки, запитує дрова на SATA/AHCI. А цей драйверпак для готової системи, яка не бачить усіх дров. От в чому грабля:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра інсталяху з інтегрованими САТА дровами... В мене тут є файний образ... Ше не зустрічав нотика, на який би не став..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав над цим. АЛЕ! При установці 7-ки, запитує дрова на SATA/AHCI. А цей драйверпак для готової системи, яка не бачить усіх дров. От в чому грабля
Глянути чи є в біосі можливість перемкнути режим САТА.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра інсталяху з інтегрованими САТА дровами... В мене тут є файний образ... Ше не зустрічав нотика, на який би не став..

Скинь ссилку на образ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає там того, що потрібно. Там більшість орієнтовано під ХР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись була така тема при встановленні ХП на нові ноути, лічилося вшиванням сата дров в дистрибутив, або в біосі він перемикався в ІДЕ режим.

Як варіант спробувати 7ку поставити аля зверь там зазвичай все вшивають що треба.

Ось тут можна глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сетапі спробуй поставити не ACHI а ENHANSET колись було IDE на Леново це допомагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду пробувати. Вчора всяке пробував, дрова і т.д.

Ще в нових ноутах НР - дикий БІОС... дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/offtopic Я би переконав клієнта залишитись на 8мій.

Є клієнти, які в наш час хочуть щоб ХР їм поставили.. я думаю робити цього не варто, якщо не виходить переконати краще просто вічливо відмовити.

Навіщо витрачати час заради безглуздих забаганок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо витрачати час заради безглуздих забаганок.

мабудь за це платять гроші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо витрачати час заради безглуздих забаганок.

мабудь за це платять гроші :)

Задача технічного спеціаліста пояснити як краще.

Забаганка клієнта у 70% випадків це просто почуте від друзів, небажання освоїти мінімум нового, або ще якісь таргани в голові.

Гроші.. ну це якби не наша справа, але я не думаю що за встановлення 7мої вінди, скільки б це часу не зайняло хтось заплатить більше 200 грн, а часу на пошук драйверів і тд. вже пішло як мінімум години 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Хочеться самому погратися і спробувати. Ну, не те, щоб дуже хотілося, але все ж таки. Цікаво знайти рішення.

2) Гроші, нє. То по дружбі. Ну, хоче чоловік 7-ку, кажу давай спробую. Бачу, що не вийде. Він сам каже, якщо нічого не вийде, то залиш 8-ку, там жеж практично все теж саме має працювати, що й на 7-ці. Чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Хочеться самому погратися і спробувати.

Для чого воно треба, якщо це той самий windows тільки з metro? Всі нові ноутбуки будуть з windows8 треба змиритись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на своєму ноуті при встановленні хр теж переключав AHCI з enhance на disable, а потім інтегрував sata драйвер і назад переключав AHCI з disable на enhance. Але ж в 7-ці хіба нема sata драйверa?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, якщо будеш лишати 8-ку, можливо, спробуй "Windows 7 explorer for Windows 8". Назва говорить.

Тут почитати: http://forums.mydigitallife.info/threads/35189-Windows-7-explorer-for-Windows-8

Тут качати: http://tihiy.net/files/ex7forW8_1.0.zip

WHAT IS THIS PROGRAM:

This program restores native Windows 7 start menu and desktop by bringing Windows 7 explorer.exe.

Start menu retains full configurability you expect from Windows 7 start menu.

PRECAUTIONS:

This program does not modify system files and system protected registry entries.

You can switch back to unaltered Windows 8 UI any time.

Windows 7 shell is enabled only to users which switched to it.

Other users can use Windows 8 shell without any problems.

LIMITATIONS:

* Metro (Modern) UI is not loaded into memory. As a bonus you save dozens MB of RAM.

* Metro UI screens and programs are unavailable.

* Toasts (like "You have new program to handle this stuff") won't show. You need to use Default programs to change associations.

* You may get more UAC prompts.

* No default language input indicator. Enable language bar via Control Panel->Language->Advanced Settings->Use desktop language bar.

* No multi-monitor taskbars. Maybe more multimon issues.

* No immersive hotkeys (Win+X, Win+PrtScr too).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...