Перейти до змісту

Вибір шампуню


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

Фарбувалася кілька разів. Результат мені не надто сподобався - волосся дещо пересушувалося. Але це індивідуально. Моя подруга має шикарне довге волосся аж до попи і фарбується саме хною - 10-15 пакетиків на ніч. Каже, що їй найбільше підходить.

На рахунок хни є один нюанс: після неї десь півроку не бере ні тонік, ні фарба. Про це кажуть і перукарі, і я сама переконалася на практиці.

П.С. Тоніки таки не зафарбують сиві волосинки :( ХІба будете фарбуватися ними щотижня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Хороша фарба зафарбовує хну. Знаю, фарбувалася. Хна це добре але не зловживати. Вона сушить шкіру і волосся, у кого волосся жирніє швидко то можна підлікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто уже 2й месяц никак не могу решить, что же мне делать со своими волосами)))Читаю то про хну, то про краску, "за" и "против" и там и там...Хочется чтоб кто то сказал:"Не боись, я делала так то и так то, все люкс.Или сделай там то, будешь довольна.))))"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фарбуйте... Природне волосся най-красивіше... Якщо надумаєте фарбуватись то будьте готові до того щоб кожен місяць підфарбовуватись !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фарбуйте... Природне волосся най-красивіше... Якщо надумаєте фарбуватись то будьте готові до того щоб кожен місяць підфарбовуватись !!!

Я это понимаю)))Никогда не красилась, но седина наступает, так что пора)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то в такому випадку тільки фарбування!!! Ніякої ХНИ.... Рекомендую фарбуватись любою ПРОФЕСІЙНОЮ фарбою для сивого волосся!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девочки, а кто-нибудь на форуме красит волосы хной?

Я :) Уже 16 років.

Запитуй, що саме цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся зараз лікувальними шампунями лінійки ТіанДе вже 2 роки. Є шампунь без лаурил сульфату з коренем женьшеню в середині бутилки, правда вони для мене не дуже економні, бо гірше піняться. Але є шампунь, який припиняє випадіння волосся - мій улюблений, бо для блондинок це мабуть одна з проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для блондинок не є характерним випадіння волосся. Блонду характерне СУХЕ і ЛАМКЕ волосся . жоден шампунь не лікую випадіння.. Користуйтесь зволожуючими шампунями і масками і ніяких проблем небуде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для блондинок не є характерним випадіння волосся. Блонду характерне СУХЕ і ЛАМКЕ волосся . жоден шампунь не лікую випадіння.. Користуйтесь зволожуючими шампунями і масками і ніяких проблем небуде...

Я розумію, що Ви професійна блондинка, але ж я написала - "одна з проблем". А сухе і ламке не вирішується одними зволожуючими шампунями та масками ;) А про випадіння волосся можна посперечатися, навіщо Ви говорите, якщо напевне не знаєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно шампунем цю проблему невирішити. Для цього є багато відновлюючих олій і еліксирів . Що ви можите рекомендувати проти випадіння???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти випадіння масаж голови і маски з настоянки горілки з червоним перцем, ополіскування кропиваою і т.д.

Для чого гонитись за шампунями, коли природа дає все необхідне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karneol, я просто ділюся результатом, адже помогло мені і допомагає іншим, звичайно випадіння волосся може бути причиною і серйозних проблем, зміни гормонального фону і т.д. і тут жоден шампунь чи маска не допоможуть, а якщо говорити лише про укріплення цибулини, то шампунь в комплексі з маскою допоможе. Я користуюся шампунем, який містить витяжку гриба лінчжи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таку процидуру можна робити . Але якщо знаєш що робиш !

Karneol, я просто ділюся результатом, адже помогло мені і допомагає іншим, звичайно випадіння волосся може бути причиною і серйозних проблем, зміни гормонального фону і т.д. і тут жоден шампунь чи маска не допоможуть, а якщо говорити лише про укріплення цибулини, то шампунь в комплексі з маскою допоможе. Я користуюся шампунем, який містить витяжку гриба лінчжи.

Є курс лікування який гарантує віднавлення цибулини втраченої протягом 2 років!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти випадіння масаж голови і маски з настоянки горілки з червоним перцем, ополіскування кропиваою і т.д.

Для чого гонитись за шампунями, коли природа дає все необхідне.

та так то воно так, я теж прихильник натуральних масок і настоянок. Проте інколи на це не вистачає часу (особисто в мене), тому і простіше помити волосся шампунем та закріпити ефект маскою.

Karneol, я бачу у Вас до блондинок специфічне ставлення :) Вони Вам якось нагадили в душу? :) :) :) Взагалі-то тема про шампуні, а Ви щось "не в ту стєпь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не зловживати маскою ))))

ШО небудь

Я маю на увазі ненаносити частіше одного разу в тиждень і не наносити на шкіру голови . бо це можи нашкодити волосю .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девочки, а кто-нибудь на форуме красит волосы хной?

Я :) Уже 16 років.

Запитуй, що саме цікавить.

Ой, Ласочка...интересует такое...какой хной красишься конкретно ты...она же есть иранская, индийская, египетская....где покупаешь?Какой у тебя оттенок? Берет ли он седину? Я, если надумаю красить хной, хотела бы только чтобы получился каштановый цвет, коричневый, без рыжины...читала...что для этого сначала нужно хной окрасить, потом басмой, как то так...и еще кофе добавляют даже...Для меня главный плюс хны, это то, что она натуральная...но как сделать так, чтобы цвет устроил меня сразу...вот в чем вопрос...а то жалуются, что она зеленит(басма), краснит...(хна), то есть...нужен кто то, кто давно красится...как ты..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю то таку "хну" яка вам потрібна (натуральна) , буде важко знайти (хібащо у вас є знайомі в Індії ... ) вона дуже дорога !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю то таку "хну" яка вам потрібна (натуральна) , буде важко знайти (хібащо у вас є знайомі в Індії ... ) вона дуже дорога !!!

Я смотрела в интернете, есть хна LUSH, кубиками, да дорогая, но еще ко всему отзывы неоднозначные...посмотрю, что Ласка еще скажет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karneol, Вас почитати, то жити так тяжко, бо все так складно :D

Фарбуюсь отакою

hna-iranskaja_enl.jpg Хна, вона і в Африці хна :))) Головне дивитись на дату, щоб свіженька.

Купую на оптовому ринку, десь 2.50 за пакетик. На свою довжину беру 7 пакетів, це так щоб не економити.

Головне правильно запарити і рівномірно нанести. Тримаю 2-3 години. Колір залежить від часу тримання і кольору власного волосся. Рижіше виходить на світлому. Мій власний колір - темно русий. Виходить ось такий

post-2742-0-78159000-1360337625_thumb.jp

Мені особисто надає блиску і яскравості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цвет красивый, ты женщина шикарная, цвет твой 100%!!!! А с сединой не знаешь как?Здорово, если у тебя нет седых волос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є курс лікування який гарантує віднавлення цибулини втраченої протягом 2 років!!

Що за чудо-курс такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...