Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я дивлюсь досвід гарно порізали в новому патчі. Наніс 1,4к урону на ису а досвіду всього 400 і це при перемозі. Мде... Раніше за таке мав 600 досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не просто так жеж у відповідях розробників була відповідь що ПА покращать чимось. Можливо поріжуть звичайний режим і щось добавлять до заробітку з ПА....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пт, а особливо ИСУ - давно був занижений досвід

я вже писав і скрінив навіть, раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ что лутше взять Ferdinand или VK45.02A или развивать Aufkl.Panther что бы добраться до нового Leapard 1 (как танк?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ что лутше взять Ferdinand или VK45.02A или развивать Aufkl.Panther что бы добраться до нового Leapard 1 (как танк?)

Лучше Фердинанд. Брутальный, бронированный, он способен и тащить бой и в одиночку дефить фланг и достоин того чтоб прописаться в ангаре. А Альфатапок - в умелых руках и при правильной тактике - способен на многое, но это всего лишь проходной танчик на пути к Тапку. АуфкляйнерПантер - если охота погрызть кактус, но дальше должно быть повеселей. Леопард 1 - мало кто еще имеет, разве что повезло на тест попасть. Что можно сказать - у него лучшее орудие в игре и этим сказано многое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж мені дивина , це і 28.01 може

Нутк ти кажеш що це несерйозно, але ж особистий вклад танка при правильному використанні фугасів може бути ого-го! Мало який світляк ваншотить арту (потенційно - любу в грі), ну і чесно кажучи коли в бою я займаюсь якимсь суперником в дуелі а тут з"являється чужий Товстопард то це некісло напрягає психологічно, бо як пристроїться до корми (а йому це в такій ситуації раз плюнути) то щодев"ять секунд видавати 300-400 дамага мало який танк здатен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АуфкляйнерПантер - если охота погрызть кактус,

Згоден, просто не люблю кактусів :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене склалась така думка, що нові ЛТ СРСР складаються лише з двигуна :( - куди не попадуть: двигун виведено з ладу :(... ітіть... чого лише я в боях на Т-80 воюю, де ще хтось на такому самому дирчику...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось все менше і меньше стали подобатись ці танчікі, ці приколи з пропаданнями танків прямо з очей надоїдає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досвід гарно порізали в новому патчі

Мені здається, фарм на КВ-5 теж трохи порізали:

itMR.jpg

QuD4z.jpg

6DPwm.jpg

За такий бій (стільки дамага, снайпер, стальна стіна, вижив, 4 фрага) раніше було б мінімум 60 тисяч чистими, а зараз менше 60 грязними і всього 51 чистими (при тому що голдою не стріляв).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні в одному з боїв проскочила фраза: "не берите базу. вы этим себе кпд понижаете". що ви думаєте про це? це правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79, не "понижаєте", а "не підвищуєте". З новою формулою КПД більше підвищується від дамагу, результативного засвіту, відсотка перемог, а вклад захоплення/збиття захоплення в кпд понизили а то й нівелювали, хоча раніше в захватчіків кпд ріс як на дріжжах. Відповідно кожен член команди отримає менше досвіду якщо вбити 5 ворогів і захопити базу аніж якщо вбити всі 15. Читай посилання на КореанРандом на попередній сторінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки апнули Коніка :)

Дивна ця АуфПантера - топ башта ідентична з Леопардівською але чимось унікальна - бо ставиться лише на 1 танк.

Ghb92.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yНа днях на китайці 58-му нормально газнув :)

post-1633-0-92557300-1366473874_thumb.jp

чуваки, я щось туплю, як нормальний скріншот загрузити ? бо цей якість порізалась =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

W0Qdq.jpg

я вчора три з копiйками на Квасi наляпив, а нашi днiща просрали :( теж би майстра мав би ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які перки і в якому порядку варто качати екіпажу Т-34-85, який згодом пересяде на Т-43, Т-44 і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, вкачаєш всім ремонт тоді другим перком командиру лампочку, заряджаючому безконтактну бк, наводчику (імхо) снайпера (ібо за крити капає досвід), а іншим - хочеш маскування, хочеш що хочеш, якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перш качав бойове братство, зараз докачую ремонт, що буду качати далі... Поки думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить, качаю спочатку ремонт. Бойове братство не качаю, бо, не пам'ятаю вже як так вийшло, мехвод в мене набрав лише 92% основного досвіду, в той час як у всіх інших вже 25% першого перка є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...