Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

КВ-5: прем закінчився, фарм залишився :)

ilJV.jpg

i4nN.jpg

moWZ.jpg

"Воїна" свої ж не дали, зняли франц. арту вже з прицілу, поки зводився :(

Ну, на ИС-3 вже грошики є. Тепер вагаюсь, що ж то робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я б зачекав... Не так то довго і залишилось, але акції там може бути багато, так що збирай далі )

Та минулого року начеб то акція була не сильна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надибав зображення арти 9 рівня Франції

d0cc8493c25b.jpg

корпус від америкоса чтоль?

Виходить між лоркою і Батом вставлять нову арту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то виходить що ще й на СРСР вставлять між 212 та 261 шото новеньке? Добре що не продав 212. Хітрі ці ВГ - мабудь, щоб не попасти на пару срібла, лишать 7 рівні теперішні на тих самих рівнях... сцуки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби 212 перенесуть на 8 , а Холодоса розділять на два рівні . Ще не вирішено до кінця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто потрібно вже качати досвід на 212, щоб потім менше було качатись до того "Мєханіка" :) - а я токо весь екіпаж перевчив на 261... Mykola81, як буде в тебе якась інфа - маякни тут по секрету :)

а ще цікаво - якщо я з Об212 до Об261 качав 300К досвіду, а з нового Об212 (8 ріня) до чогось там 9 рівня тра буде тищ зо 180 - то шо, не повернуть мені досвід на 212?

ПиСи:

хууух - троха полегшало :)

-Здравствуйте уважаемые разработчики.

Допустим я сейчас имею в ангаре GW Type E.В патче 0.8.6 его переведут из 8 уровня на 10. Дадут ли мне будущую арту 8 уровня, как это было с ИС-4,т30,т34,кв,кв3 и т.п? Или другими словами: Ждать ли нам халяву в 0.8.6?

Заранее благодарю за ответы

- Халявы не будет. "Пропущенные" машины будут прокачаны, но не будут куплены.

а мені і не тра їх купувать, головне не качати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкачав Лор 155 51.

от і думаю тепер - зараз її купувати чи зачекати?

Продавати 155 50 - чи притримати?

Вкачаний ГВ Тигр його "апнуть" чи ні? Купувати його ???

:_31::_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, на всі ці питання поки нема відповідей. Будуть давати коменти після виходу патча 0.8.5 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкачав Лор 155 51.

от і думаю тепер - зараз її купувати чи зачекати?

Продавати 155 50 - чи притримати?

Вкачаний ГВ Тигр його "апнуть" чи ні? Купувати його ???

:_31::_40:

Лор 155 51 купуй зараз (сам так збираюсь зробити) - потім треба буде більше досвіду збирати на ті ж гуслі чи гармату.

155 50 напевно піднімати на рівень не будуть, ібо десь йшлося (в якомусь з випусків КТТС) що повставляють щось ліж теперішніми 6 і 7 левелами і 7 та 8.

ГВТ апнуть лише по рівню (гіпотетично). В тому ж випуску КТТС йшлося що ТТХ гармат тих арт які є в грі ніхто піднімати не буде. Просто зараз на покупку ГВТ витратиш менше срібла і менше часу на викачування модулів. От тільки сам ГВТ, кажуть, не найкраща арта на рівні, м"яко кажучи. Сам не юзав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лор 155 51 купуй зараз

А може в травні (9) ? :_04:

:_12:

Появилась информация по поводу уровней САУ в 0.8.6.

Германия:

Sturmpanzer I Bison с 2 уровня, сдвигается на 3.

Sturmpanzer II с 3 уровня, сдвигается на 4.

Grille с 4 уровня, сдвигается на 5.

Hummel с 5 уровня, сдвигается на 6.

GW Panther с 6 уровня, сдвигается на 7.

GW Tiger с 7 уровня, сдвигается на 9.

GW Typ E с 8 уровня, сдвигается на 10.

США:

M37 с 3 уровня, сдвигается на 4.

M7 Priest с 4 уровня, сдвигается на 3 ( возможно ошибка ).

M12 с 6 уровня, сдвигается на 7.

M40/M43 с 7 уровня, сдвигается на 8.

T92 с 8 уровня, сдвигается на 10.

Франция:

AMX 105AM с 4 уровня, сдвигается на 5.

AMX 13 F3 AM с 5 уровня, сдвигается на 6.

Lorraine155 50 с 6 уровня, сдвигается на 7.

Lorraine155 51 с 7 уровня, сдвигается на 8.

Bat Chatillon 155 с 8 уровня, сдвигается на 10.

СССР:

СУ-8 с 5 уровня, сдвигается на 6.

С-51 с 6 уровня сдвигается на 7.

СУ-14 с 6 уровня сдвигается на 8.

Объект 212 с 7 уровня сдвигается на 9.

Объект 261 с 8 уровня сдвигается на 10.

Згадав М40/43 і С-51 в мене теж відкриті.

Може розпродати пів ангара і затаритись Артою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може в травні (9) ?

Ага, ну то тоді ти забув дописати чого саме почекати отут:

от і думаю тепер - зараз її купувати чи зачекати ___________?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі купівлі заморожую до 9 травня, щоб потім не кусати лікті.

Зараз акумулюю срібло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг, як добре, що мене наразi проблеми з артами не хвилюють :) хоча як зьявлятся новi арти то iх обовьязково викачаю для морального самозадоволення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після більш як місяця перерви вернувся в танкодром... таке відчуття що руки виросли з того самого місця :_07:, після двох десятків боїв, (з більш як половиною зливних), руки вернулись на місце :)

Вирішив потестити графіку на Ultra, красотіща то яка.. :_25: . спочатку роздивлявся ландшафти і танки, потім їхав воювати :0126: , правда ефекти прийшлось відключити, дуже мішають цілитись купи пилу, вибухи і т.д. (зато красіво :)), в кінці кінців трохи знизив налаштування, "прибрав плотность трави в снайперсом режиме", всіляки постефекти, деталізація вся на максимумі (крім трави), тепер і грати комфортно, і красіво :_06:.

В бою на Блек Принці накосив 3750 дамага, отримав мастєра :), жаль скрін не зробив, на пару з КВ-5 "порішали" бій, в нього 3700, півкоманди тупо без дмага злилась :_07: , думав хана, та нє, противники на топах виявилсь оленеводами ще тими, сам розібрав КВ-3, КВ-1, Т-150 (три проти одного), вони тупо в "качєльки" зі мною грали, замість того щоб приїхати і завалити, ну а з моєю скорострільністю, я їм швиденько накостиляв ), хтось з їх команди навіть в чат написав, що таких трьох дол...бів давно не бачив :_07: .

Чи то мені здається після перерви, чи так і є.. але М40/43 пі...ц коса стала...

відчуваю на свята буде наплив нової хвилі "оленів" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, так вони будуть в тебе відкриті - може не до еліта, так шо хіба купити тра буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, так вони будуть в тебе відкриті - може не до еліта, так шо хіба купити тра буде :)

не будуть, ще покищо нi один з введених танкiв не був вiдкритий, тобто якщо я ту лiнiйку проскочив, то танки не вивченi, наприклад зараз в мене уже е Е-100, а Тигр Р й альфатапок не вивченi бо я пройшов те мiсце ще коли iх не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, ну розробники пишуть, я не придумую. Пост #2257, це я вичитав на форумі WOT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в останньому КТТС проскочила інфа, що в патчі 0,8,6 буде проведенно доповнення гілки арти до 10 рівня. Не радує відповідь розробників:

- День добрый граждане разработчики.Извините , но на предыдущих страницах не нашел: в связи с добитием арты до 10 левела ребаланс арты будет?Если логически мыслить-для примера-тот-же буратин для борьбы с 10 левелами был оснашен орудием 203 мм...если его ограничат 8 левелом то пуху отберут? или отбалансят ?

- Будет полный ребаланс всей арты вплоть до перестановки орудий.

що вони зроблять з артою, мабудь і самі не розуміють.... блін - ледь прокачав ту гілку арти, лишилось лише одного танка прокачати до відкритя усієї гілки СРСР...і на тобі - добавляють три ЛТ і ще дві арти потім докинуть... ну блін за що???? Якщо ЛТ прокачати не велика прроблема, то арту шото я не готовий....

Додадуть арти на рівнях 3-7. Топів трогати не будуть. Якшо в тебе є буратос і докинуть арту 3-5 рівнів, то вона в тебе буде в ангарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні гарний бій на ДБ вийшов. Нажаль до "Мастера" не вистачило. Зате фану море. Люблю коли топи ворожої команди ігнорять танки з низу сетапа.

В кінці бою ще й амх-а на повній швидкості без зведення бахнув на достатній відстані. :)

Кому цікаво, додаю ріплей знизу

post-3074-0-45070100-1366219732_thumb.jp

http://wotreplays.ru/site/850786#rudniki-kazus-vk_3002_db

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки



×
×
  • Створити...