Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

а можна конкретніше чому "корито"? А то дослідив а ти заставляєш засумніватись в доцільності покупки.

корито тому що пробивать всi кому не лiнь, а для арти майже завжди ваншот, тому приходится воювати навiть не в другому, а в третьому ешелонi, плюс зведення настiльки повiльне, що навiть модуль вiдповiдний допомагае мало

За те прикольно коли французьку пт намагаються закрутити - це під силу хіба що найшвидшим СТ у грі.

Танк: Centurion Mk. I з топ пукавкою - це щось. Нажаль не знаю як китай цього рівня, але всі ст8 - нервово курять в стороні.

Хм, для мене рідко коли британці становлять загрозу, не сприймаю їх за серйозного ворога, з врахуванням того що лоб шиється любою топ-гарматою 8 левела в 90% випадків. Спробуйте прошити так Тип-59 чи Т-44.

Порадьте, хто проходив

Це ти хотів щоб ТТ 8 левела йшов стабільно в плюс??? :_07: Це треба або відмінно грати (прямити руки під барабанщиків) або купити ПА або хоча б юзати набої дешевше 1000 срібла. Альфатапок на гарматі від Тигра 1 йшов в нуль-слабкий плюс, але то тільки тому що його топова гармата мала лише 1 перевагу - більша альфа але купа мінусів - точність, ДПМ, пробиття, дорожчі набої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

повезло.........

i.gif

shot_004_800.jpgi.gif

Змінено користувачем LinerLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LinerLutsk чого нік шифруєш?

взлом, ось чому.

тут мені один пропонував бонус-код на тайп59, потім як я йому процитував повідомлення з офіційного форуму про те, що зараз таких кодів немає( колись давались з купівлею ноутів МСІ) то парєнь заглох........от і якось стараюсь себе "обезпечити".)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, щойно на ИС-3 накосив 23К чистими без према) я в шоці)

так то небагато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взлом, ось чому.

так нiк один, логiн для входу зовсiм iнший, був би логiн то да, пiдбирали б пароль, а так, де логiка ? Плюс привязка до телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як казав шановний і любимий Лесь Подрев'янський - "Краще перебдіть, лиш недобдіти...." Ось.

взлом, ось чому.

так нiк один, логiн для входу зовсiм iнший, був би логiн то да, пiдбирали б пароль, а так, де логiка ? Плюс привязка до телефону

немає в мене ніякої прив'язки

Змінено користувачем LinerLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хух,і я викачав КВ-4. Більше 20К. досвіду за 3 год.Приємне лишив на завтрашній ранок-купівлю.:)

Поки катався на КВ-3,танчег припав до душі. 79 боїв,стата 64%. І реально бачу по боям,що не баласт.Напевне таки лишу в ангарі.

ЗЮ. КВ4 куплю по любому.Як з екіпажем? Маю на КВ5 повністю прокачаний, двоперковий.Як пересадити? Штраф буде? І що садити назад на КВ5?

ЗЗЮ. На КВ3 лишу цей,що є. Чи як правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хух,і я викачав КВ-4. Більше 20К. досвіду за 3 год.Приємне лишив на завтрашній ранок-купівлю. :)

Поки катався на КВ-3,танчег припав до душі. 79 боїв,стата 64%. І реально бачу по боям,що не баласт.Напевне таки лишу в ангарі.

ЗЮ. КВ4 куплю по любому.Як з екіпажем? Маю на КВ5 повністю прокачаний, двоперковий.Як пересадити? Штраф буде? І що садити назад на КВ5?

ЗЗЮ. На КВ3 лишу цей,що є. Чи як правильно?

Ну що ви, як маленькі, або як вперше в ВОТ..... 20000 зе переучку......

Хух,і я викачав КВ-4. Більше 20К. досвіду за 3 год.Приємне лишив на завтрашній ранок-купівлю. :)

Поки катався на КВ-3,танчег припав до душі. 79 боїв,стата 64%. І реально бачу по боям,що не баласт.Напевне таки лишу в ангарі.

ЗЮ. КВ4 куплю по любому.Як з екіпажем? Маю на КВ5 повністю прокачаний, двоперковий.Як пересадити? Штраф буде? І що садити назад на КВ5?

ЗЗЮ. На КВ3 лишу цей,що є. Чи як правильно?

Ну що ви, як маленькі, або як вперше в ВОТ..... 20000 за переучку кожного члена екіпажу......

Змінено користувачем LinerLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ5 прем танк! Там ніяких 20000 немає,вроді.Коли пересаджуєш з нього.Тому й запитую,бо ніколи не робив цього.Міхаличь...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ис-3 сток с - кал.... купив навіть топ двіж, топ гуслі але все одно кал... збираю на бл-9..............ото, мабуть, буде діло)

КВ5 прем танк! Там ніяких 20000 немає,вроді.Коли пересаджуєш з нього.Тому й запитую,бо ніколи не робив цього.Міхаличь... :)

Вибачте, я про прем танки не балакав, потому як в мене їх ніразу не було)))) Я вів мову про "срібляні" танки.... А так.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як попре рандом. інколи шо не день, то зливи, інколи ще більш-менш

майже стоковий іс-3. без топ пушки і башні. але грати в принципі, можна

post-3082-0-28029200-1363480048_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, на прем танк можно садити екіпаж з танка такого ж класу ( ТТ - ТТ, ЛТ - ЛТ) БЕЗ ПЕРЕНАВЧАННЯ та штрафів. З прем танка на інший танк такого ж класу - ТРЕБА ВЧИТИ. В мене КВ-5 катає зараз екіпаж для ИС-7 поки той пилиться в ангарі.

Ось приклади прем танки з екіпажем з іншого танку

post-1796-0-80773700-1363505184_thumb.jp post-1796-0-47626200-1363505189_thumb.jp

Ось танк з екіпажем з прем танку

post-1796-0-12799100-1363505193_thumb.jp

Все на прикладах зрозуміло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хух,і я викачав КВ-4. Більше 20К. досвіду за 3 год.Приємне лишив на завтрашній ранок-купівлю. :)

Поки катався на КВ-3,танчег припав до душі. 79 боїв,стата 64%. І реально бачу по боям,що не баласт.Напевне таки лишу в ангарі.

ЗЮ. КВ4 куплю по любому.Як з екіпажем? Маю на КВ5 повністю прокачаний, двоперковий.Як пересадити? Штраф буде? І що садити назад на КВ5?

ЗЗЮ. На КВ3 лишу цей,що є. Чи як правильно?

Не роби такої дурниці як зробив я :)

Я також залишив кв-3 і на кв-4 садив голий екіпаж. Після кв-4 на кв-3 грати перехтілось, а екіпаж профукав ( Пришлось потім кв-3 продавати а екіпаж знову переучувати. Так що продавай, кв-4 бомба - не пошкодуєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре що на момент купувлі ще КВ-3 в мене був екіпаж гарний на ИС-4. Я його і посадив на КВ-3, а далі на КВ-4, а потім на КВ-5 вивів його знову в 100% для ИС-4.... бо танк має всі свої властивості лише з топовим екіпажем, а КВ-4 вміє ногібати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ис-3 сток с - кал.... купив навіть топ двіж, топ гуслі але все одно кал... збираю на бл-9..............ото, мабуть, буде діло)

КВ5 прем танк! Там ніяких 20000 немає,вроді.Коли пересаджуєш з нього.Тому й запитую,бо ніколи не робив цього.Міхаличь... :)

Вибачте, я про прем танки не балакав, потому як в мене їх ніразу не було)))) Я вів мову про "срібляні" танки.... А так.....

топова пушка це щось) воно того стоїть щоб трошки помучитичсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ис-3 сток с - кал.... купив навіть топ двіж, топ гуслі але все одно кал... збираю на бл-9..............ото, мабуть, буде діло)

КВ5 прем танк! Там ніяких 20000 немає,вроді.Коли пересаджуєш з нього.Тому й запитую,бо ніколи не робив цього.Міхаличь... :)

Вибачте, я про прем танки не балакав, потому як в мене їх ніразу не було)))) Я вів мову про "срібляні" танки.... А так.....

топова пушка це щось) воно того стоїть щоб трошки помучитичсь)

так, бл9 то є щось...... збираю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради.КВ3 продав.На КВ4 ще не катався:обвішую,досліджую.. Хто в курсі,стане пуха 122мм Д-25Т на стокову ходову? Чи з якою краще кататися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради.КВ3 продав.На КВ4 ще не катався:обвішую,досліджую.. Хто в курсі,стане пуха 122мм Д-25Т на стокову ходову? Чи з якою краще кататися?

походу має стати, подивись чи дозволяє нагрузити 200 кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грати сьогодні не можливо взагалі!!! На 10 боїв лише 2 перемоги! Я в шоці, зливаються так бисто шо аж страшно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...