Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

В мене аналогічний конфіг , тільки відео ЖеФорс 650Ті .

Я ж говорив , що і5 рулить . Я прозрів від різниці з Е8400 , як поставив .

Віндовс 64 біти , як я зрозумів , бо інакше максимальні не поставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Віндовс 64 біти

єстественно, яка в тебе пікова температура процесорів? в мене в танках 60 була, і відео 70 максимум. Хотя на стрестесті показувала меньше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

танки красиві на ультра) 60-90фпс, в мене такої радості ще не було

А в якому розширенні?

бо мій 460 GTX при 1980*1080, не може стільки FPS поки що видати через слабкий старенький двоядерний процик :) (х2 7750 блек едішн)

скоро буде коре і5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

танки красиві на ультра) 60-90фпс, в мене такої радості ще не було

а фпс больше или меньше надо? ато нифига не шарю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2,5 хвилини до закінчення бою залишився 1 проти недобитого КТ і двох Іс-3 (один був фуловий). КТ я добив а от Іси хоч і в кут загнали, проте так і не вбили, хоча один з них приземлився на мене і потихеньку одне одному зменшували ХП, а другий корму мені дірявив.

udO0K.jpg

як вам такий сетап?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в якому розширенні?

на мому старенькому моніку 1600х900, купувати більший поки немає сенсу

а фпс больше или меньше надо? ато нифига не шарю)

фпс - больше! пинг - ниже! і буде усьо ульотно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в якому розширенні?

на мому старенькому моніку 1600х900, купувати більший поки немає сенсу

а фпс больше или меньше надо? ато нифига не шарю)

фпс - больше! пинг - ниже! і буде усьо ульотно

блін. в мене 20-30 фпс, и 50-60 пинга. я думал норм(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проц мало гріється , десь 55 максимум , що бачив .

Відео теж 55 в танках .

Але монік 1440х900 , 100 фпс

Сьгодні приїхав монік 1080х1920 , ввечері спробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тiльки що моя команда поставила лiчний рекорд (принаймнi з тих боiв, що звертав увагу ), просрали бiй з рахунком 2-15, при чому 8 наших нубiв нанесли 0 дамага, жесть

лол, я бачив якось було 15:0 (ми виграли)

проблема не в рахунку, при рiзних рахунках вигравав й програвав, проблема в тому, що 8 танкiв нiкому дамагу не нанесли, тим бiльше, що бiй був 3-5 рiвнi, тобто бiльш меньш всi всiх пробивають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто бiльш меньш всi всiх пробивають

Чудо французького танкобудування з назвою Hotchkiss H35 мій Т1Е6 не пробиває ні в борт, ні в корму. При тому що до цього він не міг пробити хіба що Т18 в лоб, всіх інших шив на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін. в мене 20-30 фпс, и 50-60 пинга. я думал норм(

не переживай, у більшості такий пінг, (у мну 40-50), а от фпс могло бути і більше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував грати на фулл HD 1920х1080 .

Дуже сподобалася картинка :_02: . ФПС впав до 60-70 на максимальних , що є нормально .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щойно на кв-5 в бій попав, нижче мене лише світляк та арта. Пишу в чат що "коли копував кв-5 тільки і мріяв на ньому світити!" Виїжаю в місто, стриляю в ис-3, наношу йому урон, другий постріл - БЛОВ АП!!! Я сам в шоці! Мене окружили 3 танки і в ітозі я вмер самий перший встигнувши нанести урону на 2,6к. Вивод: раніше я таке робив не напрягаючись, зараз потрібно старатись! ВЕРНІТЬ МЕНІ МІЙ КВ-5!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щойно на кв-5 в бій попав, нижче мене лише світляк та арта. Пишу в чат що "коли копував кв-5 тільки і мріяв на ньому світити!" Виїжаю в місто, стриляю в ис-3, наношу йому урон, другий постріл - БЛОВ АП!!! Я сам в шоці! Мене окружили 3 танки і в ітозі я вмер самий перший встигнувши нанести урону на 2,6к. Вивод: раніше я таке робив не напрягаючись, зараз потрібно старатись! ВЕРНІТЬ МЕНІ МІЙ КВ-5!!!!

ти пробив ис3? тобі дууууже підфартило) його вже не вернуть ібо політика вг заключається в тому щоб ввести прем з адекватними параметрати і занерфити його у гуано після чого ввести новий і повторити схему... "Деньги правят миром"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Уф.. ну мечта сбылась...

Куплено:

'Объект 268' успешно приобретён. Потрачено кредитов: 6 100 000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти пробив ис3? тобі дууууже підфартило)

В принципі, КВ-5 без особливих проблем може розібрати ИС-3. Залежить від того, хто "за кермом" в обох танках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер з тою системою даже останнiй нуб не промаже iбо шиэться кв5 з бл10 усюди, рiдко можна зловити рикошет вiд борта. дойшло до того що даже маска шиэться...я не кажу про пушку яка косить страшно, даже на вiдстань до 100 метрiв. з плюсiв залишився тiльки таран

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, як ти на ньому граэш? Шо розміром "сісьок" давиш на пролом? Якщо їх ховати, та танкувати бортом - його навіть 10 левела не пробивають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо їх ховати, та танкувати бортом - його навіть 10 левела не пробивають....

я його на черчілі VII прошиваю аж гай шумить :), а голдом взагалі файно :), бувають правда рикошети, але зі скорострільністю черча в нього проти мене шансів дуже мало :), КВ-5 в лоб черча при клінчі дуже часто не пробиває та рикошетить (низький черч в клінчі має перевагу ).

Я не кажу що так завжди, але якось я його (КВ5) зовсім не боюсь навіть на ВК 3001

купив Блек Прінц.... жесть... :0058: , як догребти до наступного британця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не ризикую брати принца. Докатаю вільного досвіду на пуху і ходову, і тільки тоді візьму :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...