Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Веселий видався "Дозорний" або подарунок для арти на "Тихому березі"

oYmBw.jpg

AT6xh.jpg

Тільки не розказуйте мені про дивний вибір скілів, я знаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Руинберг 17 февраля 2013 г. 22:25:49

Танк: Centurion Mk. 7/1

Получено опыта: 1 842

Получено кредитов: 64 320

Достижения в бою: «Стальная cтена»

:_07:

Т-62а не щастило

20130217_2225_uk-GB24_Centurion_Mk3_08_ruinberg.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось грає на IPS моніторах?

хочу перейти з TN+film

Поділіться враженнями (з назвою моделі).

Попередньо зупинився на такому

LG IPS234T

але після відгуків тут закрались сумніви

Выводы

По совокупности свойств монитор допустимо отнести к универсальным, пригодным для выполнения типичной офисной работы, непрофессиональной работы с графикой и для просмотра кино. К сожалению, отсутствует функция разгона матрицы, поэтому в очень динамичных играх может ощущаться некоторая нехватка скорости переключения ЖК-ячеек. Впрочем, даже без разгона матрица не является очень медленной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, в очень динамичных играх может ощущаться некоторая нехватка скорости переключения ЖК-ячеек. - ти цього навіть не помітиш, то все казки злих дядь :)

і дуже правильно, 23 дюйма для Full HD - саме то!

мій вибір - Dell UltraSharp U2312HM, Лижа була 23 дюйма також, не любою я їх, через "хліпкость" конструкції, монітор шатається від найменшого поштовху стола, та і якість зборки бажає кращого...все рипить і люфтить (може то мені так попало).

Всьо, харош флудити :)

хто ганяв на тесті на топ ПТ Британії ?

а, ще пофлужу, насиченість і яскравість зображення набагато кручє TN+Film, переходь однозначно на IPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, я малому купив LG M2352D-PZ, мені здається вистачить того відгуку матриці для ігр по саме нібалуй. Кріплення буде на стіну. Так що купуй і не вагайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, гармата топова?

бо я на Е-75 мав 6.3к дамага при 16 пробиттях (пост №1199)

Топова, сам Тапок вже проданий, Маус досліджений (правда перед продажем Тапка помилково продав Е-75, ітого -1,5 млн срібла :g04: ). Пробиттів було не 16 а 14, можливо комусь гуслю збивав або останнім пострілом знімав не 500 а скажімо 300 хп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввечері грати не можливо! 8 боїв, 6 зливів = відсутність бажання грати далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

Як заробити 50к срібла на халяву?

(якщо назбираю 10 Thanks дам відповідь на питання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:), я заробляв і більше на халяву (хоча ВГ кричить на всі голоси: халяви не буде!). По акції купив КВ-3 за 50% ціни, потім його апнули на рівень, відповідно продавши його я заробив майже 200К. Мабудь це саме можно зробити з ЛТ німців яких апають на рівень. :)

Так само чекаю апа арти - свого об'єкта 212, якого я купив по ціні СУ-14, продавати не буду. Коли його апнуть на рівень, я зможу його продати дорожче ніж купив, навіть з урахуванням 50% ціни при продажу.

Скоріш за все ще є якісь халявні варіанти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79, поясни :), що вони там навидумували знову? Там не йшлося про якись кординальні зміни в грі.

которое оптимизирует некоторые серверные процессы.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:), я заробляв і більше на халяву (хоча ВГ кричить на всі голоси: халяви не буде!). По акції купив КВ-3 за 50% ціни, потім його апнули на рівень, відповідно продавши його я заробив майже 200К. Мабудь це саме можно зробити з ЛТ німців яких апають на рівень. :)

Так само чекаю апа арти - свого об'єкта 212, якого я купив по ціні СУ-14, продавати не буду. Коли його апнуть на рівень, я зможу його продати дорожче ніж купив, навіть з урахуванням 50% ціни при продажу.

Скоріш за все ще є якісь халявні варіанти :)

Близько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79, поясни :), що вони там навидумували знову? Там не йшлося про якись кординальні зміни в грі.

которое оптимизирует некоторые серверные процессы.

не знаю як в кого, а у мене гра не запускається ні з одним модом. переставляю гру заново. на їхньому форумі все написано. http://forum.worldoftanks.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а без модів тіпа все добре ? щось не те... це оновлення не повинно впливати на моди..

ги,

Pridumival_Nik_2_Chasa (20 Фев 2013 - 10:09) писал:

Народ, я скачал обновление 20 мб и у меня почему то началась загрузка 7-и гигов. В чем проблема?

Удалите моды или скачивайте 7 гигов.

перед оновлення папку з модами переміщаємо в надійне місце )), якщо звісно ставились якісь моди, які "патчили" оригінальні файли гри, наприклад зжаті текстури. якщо всі в папці Res Mods все буде добре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт танкістам!

маю 1М срібла, є відкритий ЛТ америкос Т21(0,9м) і німець ПТ-САУ JagdPanzerIV(0.93М) обидва 6 рівня

питання - який купувати першим? :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...