Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

w1se, в такому разі не заздрю твоїй психіці :_07: - пару пляшок пива під час гри допомагає... інколи...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раків більше стало це 100%, але мені мабуть повезло за 14 боїв тупо познімав х2 і 20к в кармані))) шей паралельно 3 лбз виконав, сам цього незнавши о_О

ще таке питання - досвід з ПА також враховується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на оффорумі тролять крохмальних дебілів за новий прем =)

Типу , купувати не будемо , бо завтра дасте безплатно =)

Модери люто труть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо вони дійсно по тупому зробили, або вже компенсацію зробили б голдою чи що.Я не купував е25, зараз взяв прем і так зароблю, а є люди, що кровні вклали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені й так вона вийшла по ціні према на місяць, коли ще були мутки з подарунками, але сцуко абідна...

виведем з продажу щоб не нерфити...хм а не хочете ще пару мільйонів їх в рандом? дисбаланс в грі? нєнєнє, просто підпиляєм ттх і зробим з імби УГ, картошка мастєр в цих справах

марафон не роблю, бо без према і з цими дуріками малореально, була б голда я б подумав, а так хоть нерви побережу

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тюю... то з ПА це 10 боїв на день, кожен другий пройде.... мабуть занерфлять клопа по самі гланди, ато не віриться шось в таку легку халяву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не думаю що хтось щось нерфити буде. коли усі оранжеві отримають ту пт ... середні показники на ній, ой як впадуть

дійсно, погано лише те, що не компенсують в голді для тих хто вже мав, їм, напевно, обідно))

П.С. цікаво, що ніхто не галасував коли люди прем8 заробляли на марафонах

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тим часом через вильоти гри і загальний низький рівень команд зкотився з 51% до 48,5%... І пиво не допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тюю... то з ПА це 10 боїв на день, кожен другий пройде.... мабуть занерфлять клопа по самі гланди, ато не віриться шось в таку легку халяву

Та то якщо пруха :), а коли зливи 5 штук підряд, то аби в 20 вклався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так може кому буде цікаво... особисто я спробую, а там далі побачимо. ОБТ танкового экшена от Obsidian Entertainment начнется 13 сентября

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за пробу не побьють ,теж може спробую хочаб скачати.. але, здається, маілсру дуже сильно грошики качають з гравців.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa,та я думаю, якщо сподобається буду ждати забугорного релізу.. тимпаче мейл лише видавництво, а розробник Obsidian Entertainment.... як кажуть хоть тут не лажанусь, і буду на безмоскальських серверах грати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set, ну не знаю, як на мене ринок танкових баталій вже зайнятий і картошка в ньому зайняла провідне місце. І особисто мені якось не дуже цікаво ганяти на сучасних танках. Я висловив лише своє ІМХО і нікого не маю на меті образити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж чекаю AW. Після ляпаса з е-25 по-троху розчаровуюсь. І ще торта качаю. Сау бісять. ОБсидіани кажуть, що на сау там цікавіше буде і не так будуть зайо....

Двіжок від крізіса і на танки - це просто геніальна ідея!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set, ну не знаю, як на мене ринок танкових баталій вже зайнятий і картошка в ньому зайняла провідне місце. І особисто мені якось не дуже цікаво ганяти на сучасних танках. Я висловив лише своє ІМХО і нікого не маю на меті образити

Зайняла ключове місце тільки завдяки, що гравцям шкода кидати...якби мій КВ-5 перенесли на тундру - я би грав в неї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такого простого майстра на ІС6 в мене ще не було ))

ZR6BG.th.jpg rTVZq.th.jpg hivSk.th.jpg

20150909_1523_ussr-Object252_18_cliff.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене хватило всього на 2 дні, за півроку вийшло десь 3-4 патчі а нового то одна карта і японскі мутанти ну і десяток цих безпантових аШДі корит... а так все те саме, зовсім шось не цікаво((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...