Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

-Планировалось ли введение на Т49 управляемых снарядов по типу ПТУР "Шилейла" на М551 "Шеридан"?

-Исторически там и была установка орудия с Шилейлой. Другое дело, что механика игры не позволяет использовать их как противотанковые ракеты, посему было принято вполне разумное решение сделать аналог "фугасницы".

-Антон Панков как-то упоминал о второй ветке французских ТТ без барабана, а также о том, что топовым танком планируется АМХ 65t. Ветка готова и она будет полноценной или нет?

-Ничего конкретного сказать не могу. А так вообще инициатором создания этой ветки был я. Посчитав собранный за прошедшие годы материал, выяснилось, что у нас есть полноценная ветка тяжелых танков от 2 до 10 уровня. Причем тяжелые танки там начинаются аж со 2 уровня.

-Будут ли в ветке британских ЛТ такие танки, как FV101 90 "Cockerill" и FV402?

-В принципе, потенциально Скорпион вполне подходит. Какой в итоге будет ветка, решать не историкам, а другим департаментам. Мы лишь предлагаем.

-Третью ветку советских ПТ решили совсем не делать?

-Будет спрос - будет ветка.

-Churchill Avre. Введение этой машины в игру обсуждалось?

-Пока не спрашивали, а так у нас есть разные версии AVRE.

-В китайской ветке ПТ на 7-10 уровнях будут только бумажные проекты или реальные машины?

-Дальше проектов там дело не продвинулось, насколько я знаю.

-По французским сверхтяжелым танкам есть какая-нибудь информация? В этом направлении идет работа?

-Скажем так, ко второй ветке тяжей они отношение имеют :)

-AMX 50 Foch 155. Существовал ли вообще такой проект или это разработка КБ им. Серба? И какова вероятность замены этой машины?

-Насчет бумаги не знаю. Насчет замены - а она кому-то мешает? В конце концов, это игра, а не уголок юного историка.

-АМХ 30B, который присутствует в игре на 10 уровне. У него внешний вид модификации АМХ 30В2 1982 года или это не так?

-Нет, не позднее 70-х. Уже в 80-е был другой обвес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Пора прем купити )

OldNexy де?

В кормах плятять бійцям голд ?

Змінено користувачем Romantique
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Псіханув

це ти???

ти в кормі? 27к голди? круто ))

Толку чужий скрін виставляти? :_04:

круууть)) то ти звір))

27к!!! мені би 7к голди - піпєц як АСДС хочу))) грошей не вливаю, в клані не зароблю бо я в той час як грають - завжди зайнятий з малим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Псіханув

це ти???

ти в кормі? 27к голди? круто ))

Толку чужий скрін виставляти? :_04:

А тим більше, коли дивишся профіль іншого гравця - ніколи не побачиш скільки золота і срібла на його акаунті. Круто!!!

Скільки платять з/п в ТОП клані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мені кажется шо він спонсор) Взяли просто за те що бабкі башляє за турніри і т.д

Я? Спонсор? :0152: Сам в це віриш? Цікаво, звідки ти взяв що в кормі є спонсори? І взагалі чого зразу спонсор, можливо через ліжко потрапив туди.

Змінено користувачем Nexy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора прем купити )

OldNexy де?

В кормах плятять бійцям голд ?

Якщо приймати участь у івентах то звичайно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кормі є спонсори й не один, просто половина не в клані, але башляють вони тоже добре... Комусь закортіло такий то такий танк, спонсор в "помощь" ;) Комусь тре покрасити свого коня, спонсор, підкинь баблішка ;) Так и живём :(

ХАХАХХАХАХХАХАХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кормі є спонсори й не один, просто половина не в клані, але башляють вони тоже добре... Комусь закортіло такий то такий танк, спонсор в "помощь" ;) Комусь тре покрасити свого коня, спонсор, підкинь баблішка ;) Так и живём :(

Аргументи присутні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чому псіханув я не зрозуміла? що 27к голди купив чи що?

100$ але типу від спонсорів

В кормі є спонсори й не один, просто половина не в клані, але башляють вони тоже добре... Комусь закортіло такий то такий танк, спонсор в "помощь" ;) Комусь тре покрасити свого коня, спонсор, підкинь баблішка ;) Так и живём :(

Аргументи присутні?

Стріми дивився КОРМа, Амвеїв і т.д, розмовляли на цю тему ;)

Трохи не так, клан вмістив в себе гравців з команд Golden league. Спонсорів в клані нема, якщо не брати організаторів команд, гравці яких грають за клан корм. Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже є хтось з присутніх тут у уого стоїть в ангарі об. 260?

В мене стоїть. Буду вдома закіну скрінів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27к!!! мені би 7к голди - піпєц як АСДС хочу))) грошей не вливаю, в клані не зароблю бо я в той час як грають - завжди зайнятий з малим...

Отримати без доната голду не важко. Кожен день проходять турніри 3х3 і 5х5 і 7x7. За годину-півтори гри можна заробити від 300-500голди.

можеш пояснити точніше? і коли саме треба грати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майстер на ІС6, вкінці ІСУ, заряджений голдою, добрав мене (150хп), замість повноцінного дамагу. просто виїхав, получив від мене, вбив мене і вмер)))

o7qy.jpg

IMG9k.jpg

5inXf.jpg

п.с. майже весь бк витратив, лишилось 3 фугаса

Змінено користувачем Dimon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ася десь свої шарікі погубила.. вже он яке число, а вона не дає знижок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...