Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Програти на німцях нереально практично, треба бути жосткими раками щоб злитись.

значить я повний рак (((

бо на кт далекоооооо не завжди у виграші. Коли грала проти СССР, то в основному попадала проти купи ісу-152, а в нас штуки дві кт і штуки 3 менших танків.

проти США трохи легше, але то залежить від противника. Ясно що хелкат нічого мені один на один не зробить, але якщо команда суперника не никається по одному, а налітає толпою, то тут вже я нічого не можу вдіяти

от і виходить що настрілюю дамагу не мало, але то геть не гарантує перемоги, мовчу вже про союзників, які на таких же кт умудряються злитись на самому початку

Сьогодні продовжу тестити, пограю на КТ, (якщо вхід в гру не буде 5 хв).

Зіграв на хелкаті 2 бої проти німчури, чи то я рак, чи то команда клешнявих :), але ми програвали крупно, хоч здається і толпою їхали. КТ всі кучкою їхали, і тупо виносили по одному хелу за залп :) ззаду їх прикривали ПТ, не дуже виходило....

Ну ще слід додати, що коли грав на Феді, то проти нас точно раки грали, які на СУ-152 шмаляли ББ :) ну і звісно не пробивали. Один бій я їхав по алеї (Прохоровка) під прикриттям двох Тигрів ззаду, стріляв з ходу )) і світив заодно, один ворог додумався - шмальнув голдовим снарядом, зніс половину ХР )))

А загалом кумедні бої на стокових танках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Jova качав хто і де?

ось ссилка на ютуб, ролик модпак Джова. в описі ссилкi на скачування

http:// www.youtube.com/watch?v=yhejE6BtiGU

Змінено користувачем zusan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про проблеми з фпс в 9.0 не говорить хіба лінивий. Як радять, тестую по реплею фпс з файликом конфіга багатоядерності. А скажіть плз, де старий фпс в реплеях, той що зліва чи той що в дужках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Руинберг в огне

Танк: T95

Получено опыта: 2 768

Получено кредитов: 77 571

Достижения в бою: «Воин», «Стальная cтена», «Основной калибр», «Стрелок», Знак классности «Мастер»

http://wotreplays.ru/site/2360291#ruinberg_v_ogne-enterprise-t95

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хз у меня наоборот фпс перестал проседать)и вылетов никаких нету модпак джова стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хз у меня наоборот фпс перестал проседать)и вылетов никаких нету модпак джова стоит.

у мене після оновлення постійні вилети.і фпс скаче від 40 до 110. раніше були стабільні 80-90.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене після оновлення постійні вилети.і фпс скаче від 40 до 110. раніше були стабільні 80-90.
Спробуй оце
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хз у меня наоборот фпс перестал проседать)и вылетов никаких нету модпак джова стоит.

у мене після оновлення постійні вилети.і фпс скаче від 40 до 110. раніше були стабільні 80-90.

ну у меня сромнее фпс раза в два,но стабильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивився відео по настройці фпса, то звагалі класно стало ,стабільно 60-80. причому не на мінімалках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене після оновлення постійні вилети.і фпс скаче від 40 до 110. раніше були стабільні 80-90.
Спробуй оце

те саме )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и разверзлась преисподняя и полезли зомби-овощи из зада фармить акции...

и только максимальная сплоченность и концентрация есть путь к победе:

IZcER.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке часто буває.. настрілюєш по 3+ танків і виходить що програєш з рахунком 5-15.. тому що команда тупо злилась)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jova качав хто і де?

Завжди качаю свіжий пак на рутрекері http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4415195

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що я не можу зрозуміти -- чому WOT навантажує відяху, навіть коли переключаєшся на інше вікно. Навіть коли гра звернута досить давно, кулер на відясі починає дуже активно гудіти. Дивно і незвично, тому що решта ігр які я зустрічав нагружають систему лише коли відображають ігрову графіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що я не можу зрозуміти -- чому WOT навантажує відяху, навіть коли переключаєшся на інше вікно. Навіть коли гра звернута досить давно, кулер на відясі починає дуже активно гудіти. Дивно і незвично, тому що решта ігр які я зустрічав нагружають систему лише коли відображають ігрову графіку.

тому що вона одна з найбільш неоптимізованих ігор))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що я не можу зрозуміти -- чому WOT навантажує відяху, навіть коли переключаєшся на інше вікно. Навіть коли гра звернута досить давно, кулер на відясі починає дуже активно гудіти. Дивно і незвично, тому що решта ігр які я зустрічав нагружають систему лише коли відображають ігрову графіку.

в мене такого немає, якщо граєш - так. але якщо звернув, відяшка розгружається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше дивно, тому що в мене така ж ситуація на двох компах. Один під Win7 з відяхою GeForce GTX-275, другий під Win 8.1 x64 і з GeForce GTX-770

Треба буде подивитись на дитячому компі з Radeon HD 4770. Може це справа в GeForce? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше дивно, тому що в мене така ж ситуація на двох компах. Один під Win7 з відяхою GeForce GTX-275, другий під Win 8.1 x64 і з GeForce GTX-770

Треба буде подивитись на дитячому компі з Radeon HD 4770. Може це справа в GeForce? :)

є таке. радеон 6870.

я б і не помітив якби відеокарта була нова і з якісним охолодженям.. а так як комп тихий- турбіна на відео при навантаженні реве жахливо. з початку не міг зрозуміти що таке.. ніби ж згорнув танчікі... через GPU-z глянув... при згортанні навантаження не зникає.. ніби гра активна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше дивно, тому що в мене така ж ситуація на двох компах. Один під Win7 з відяхою GeForce GTX-275, другий під Win 8.1 x64 і з GeForce GTX-770

Треба буде подивитись на дитячому компі з Radeon HD 4770. Може це справа в GeForce? :)

у мене geforce gtx 650 ti boost.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...