Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Довго спимо =)

та це капєц. 250 голди профукав сьогодні і 200 вчора. і кожен раз заходжу через годину після посту :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора під час трансляції ВГЛ давали 750+3 дня према, то там рахунок взагалі на секунди йшов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, пацики, у мну вже як кілька тижнів зріс пінг, от тільки не розумію чому, був 30, став 50, незнаю кого сварити, Варгеймінг, чи то у мене якась фігня ? ...

У вас таке не спостерігається ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, пацики, у мну вже як кілька тижнів зріс пінг, от тільки не розумію чому, був 30, став 50, незнаю кого сварити, Варгеймінг, чи то у мене якась фігня ? ...

У вас таке не спостерігається ?

та ні, не спостерігається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы не можете активировать бонус-код для этого аккаунта. :)

просто неймовірний срач в чаті на стрімі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Многоразовый инвайт: SHPILAPRIL2014 .При регистрации нового акка: прем танк Валентайн-2, 4 дня према и 300 золота до 30 апреля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, пацики, у мну вже як кілька тижнів зріс пінг, от тільки не розумію чому, був 30, став 50, незнаю кого сварити, Варгеймінг, чи то у мене якась фігня ? ...

У вас таке не спостерігається ?

Є таке. Провайдер - Київстар, пінг зріс із 30 до 45-50, якраз після того, як була проблема із серверами і дали халявний день према. Впринципі не критично, але цікаво, що сталося.

Змінено користувачем NetSerpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и в мене київстар був пінг 35-45 , тепер 55-65. на деяких серверах до 80

пакет 175 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає що робиться з маскуванням???

Я стою в кущі, рак стоїть в полі - він мене світить, я його нє. Таке було пару раз.

Або ще: під’їжжаю до куща засвічую кучу танків... не свічусь, від’їжжаю... під’їжжаю другий раз - свічусь... да шо за??? вороги були абсолютно на тих самих місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає що робиться з маскуванням???

Я стою в кущі, рак стоїть в полі - він мене світить, я його нє. Таке було пару раз.

Або ще: під’їжжаю до куща засвічую кучу танків... не свічусь, від’їжжаю... під’їжжаю другий раз - свічусь... да шо за??? вороги були абсолютно на тих самих місцях.

Хтось з боку світив, а ти його не бачив, не світив, або ВБР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Na`Vi — чемпион мира!

А ещё это значит, что все игроки РУ-региона смогут получать удвоенный опыт за каждую победу с 11 по 14 апреля! Виват победителям!

Оце буде кач! :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...